Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Výpadek a ztráta příspěvků

Příspěvekod antaric » pátek 8. 10. 2010 11:30

Náš provozovatel webhostingu měl v noci z 7.10. na 8.10.2010 výpadek databázového serveru, tím byla způsobena i nedostupnost stránek. To by ještě tolik nevadilo, bohužel však při havárii došlo ke ztrátě dat (příspěvky, hlasy, fotky), poslední rekonstruovatelný stav byl k 28.9.2010 (kam se bohužel vracíme a navazujeme, cca 10 dní). Bohužel s tím nejsme schopni nic udělat.

Pokusíme se pro vás postupně rekonstruovat naše příspěvky, zejména Kristýnu z 5.10., vy pak prosíme, pokud můžete, dopřispějte a dohlasujte tam, kde vaše činnost z uvedeného období chybí (28.9. až 7.10.2010).

Děkujeme za pochopení, společně doufáme, že šlo o výjimečnou situaci (první tohoto rozsahu za 3,5 roku).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Výpadek a ztráta příspěvků

Příspěvekod antaric » pátek 8. 10. 2010 18:49

Pro mě osobně jako člověka od IT je pochopitelný výpadek a selhání hardware, nepochopitelné pro mě je, že provozovateli vypadlo i denní zálohování databáze před 10 dny a od tohoto data neměl z čeho rekonstruovat. Kdyby to bylo v pořádku a zálohy existovaly, jak měly, tak by obnova byla stará tak 1-2 dny, či-li zcela zanedbatelné.
Ale nic - nestalo se nic horšího, jedeme dál.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Výpadek a ztráta příspěvků

Příspěvekod antaric » pátek 8. 10. 2010 19:11

Jinak výpadek se týká všech uživatelů, kteří se v době 28.9. až 7.10.2010 nově registrovali. Prosíme, zaregistrujte se na fórum znovu, vazba na vaši e-mailovou adresu je volná.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Výpadek a ztráta příspěvků

Příspěvekod muryru » sobota 9. 10. 2010 12:22

Co se týká původních autorských fotogalerií, ode mně nebo antarica, již je vše v pořádku, nic nechybí,
fotogalerie s Kristýnou (5.10.) byla obnovena, ztracené příspěvky jsem doplnil v příslušném vláknu,
prosím dotyčné uživatele, aby je překopírovali do svého příspěvku, aby zůstal zachován.

Ostatní příspěvky z onoho období 29.9-7.10 byly bohužel ztraceny, což nás velice mrzí.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron