Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Mirka?

1 - velmi se mi líbí, krásná
52
61%
2 - líbí se mi, pěkná
24
28%
3 - normální, průměrná
5
6%
4 - spíše se mi nelíbí
3
4%
5 - vůbec se mi nelíbí
1
1%
 
Celkem hlasů : 85

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod Billda » úterý 2. 11. 2010 12:47

muryru píše:nejde ani o žádnou módní přehlídku nebo modeling. Stejně tak bych si dovedl Mirku
dovedl představit ve více sexy nebo společenštějším oblečení, ale my reagujeme na danou situaci a představujeme
kuřačky v civilní podobě, tak jak je zastihneme, v jejich přirozené podobě. Až nám budou kuřačky chodit
na casting a do ateliéru, bude to třeba jinak :-)
Většinou dané kuřačky vůbec nepočítají s tím, že budou IHNED fotografovány pro naše stránky, a dané focení je otázkou improvizaci, dohody a jejich dobré vůle.


Tak s tímto souhlasím.

A pokud si snad Mirka bude číst tuto diskuzi, tak pokud to snad z mých příspěvků nevyznělo dost jednoznačně, za sebe jí musím vzkázat, že i přes nepatrnou kritiku bych se za ní - vidět jí v takovém oblečení a s cigaretou někde na ulici - ROZHODNĚ OHLÉDL!!! Ostatně, dvě třetiny hlasujících jsou zatím podobného názoru jako já, takže bych to, muryru, s Mirkou a jejím přijetím komunitou tohoto webu neviděl tak tragicky...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod antaric » úterý 2. 11. 2010 13:20

Myslím, že ačkoli se na adresu Mirčina oblečení rozvinula debata, je to spíš bouře ve sklenici. Chápu to spíš jako lokální výtku, která není myšlena ode všech nijak zle - spíš si představují Mirku ještě víc dokonalejší, v oblečení a obutí, které mají na mysli. Že je to spíš míněno jako místní vyjádření, které nemá vliv na úspěch Mirky. Vždyť se podívejte na hlasování výše - kolik jiných kuřaček si vede tak výborně!? Leckterá by ji takový úspěch mohla závidět - Mirka má šanci promluvit do Miss zcela reálně.

Billda: Kdyby byla Mirka oblečená v kostýmku a v lodičkách, bylo by to v jejím obchodě jako pěst na oko :-) Stejně jako si zkuste představit, kdyby v kostýmku a v lodičkách byla prodavačka v obchodě jako Bushman :-) Taky rána na oko :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod Dara » úterý 2. 11. 2010 13:38

Tak ja musím súhlasiť z Pavlom (ako tomu väčšinou býva :-D ). Mirkino oblečenie by bolo výborné,keby práve maľovala byt alebo niečo podobné....vtedy by takéto neženské oblečenie padlo vhod. Ale určite je maximálne nevhodné na preprezentáciu .... ako napísal Pavel,existuje mnoho pekných ženských strihov blúzok ktoré jemne a nenútene zvýraznujú ženské krivky. Možno keby si aspon blúzku v páse stiahla opaskom,bolo by to vhodnejšie. Samozrejme ako napísal antaric,keby bola v obchode s outdoorovým oblečením nahodená v kostýmčeku ,nezapadla by tam....ale myslím si že nejaká menčestrová alebo riflová sukňa,s obtiahnutejšou blúzkou a ozdobným opaskom by rozhodne nenarúšala štýlovú celistvosť obchodu, ale ani by nepotláčala Mirkinu ženskosť. Čo sa týka bodov, hodnotíme tu Mirku a jej pôvab,ten si pekné hdonotenie zaslúži...keby sme mali hodnotiť čisto jej outfit,myslím že by to bolo o poznanie horšie...čo aj vyplýva z diskusie ktorá sa tu rozvynula ;)
Ad "značkové oblečenie".... značkové neznamená automaticky vkusné a pekné.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod antaric » úterý 2. 11. 2010 13:46

Možná by nebylo od věci, když už je takto Mirka propraná ohledně oblečení, tak zkusit ohodnotit stejně i jiné nafocené kuřačky :-) Aby to bylo vůči Mirce fér, neschytala to jen právě ona.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod muryru » úterý 2. 11. 2010 13:52

Dara píše:. Ale určite je maximálne nevhodné na preprezentáciu ....


A dokolečka dokola. Mirka se nemusela prezentovat vůbec a její půvaby bychom vůbec hodnotit nemohli. Ono je snadné kritizovat, co je vhodné a co nevhodné na prezentaci. Kdyby ženy měly brát při
oslovení v potaz ještě toto, tak tady máme sotva třetinu nafocených kuřaček, než máme. Velmi často
říkají věty typu "dneska mi to nesluší" "nejsem namalovaná" "nejsem na to oblečená" "jsem unavená" -
ovšem vzhledem k tomu, že se nám ty ženy líbí, přesvědčíme je o tom, že jejich pochybnosti nejsou
na místě a taky že ne.
Upřímně řečeno nesnáším takové ty různé Módní policie a většinou i jejich autory (taková ta paní Františka kdysi kdesi, děs!)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod Dara » úterý 2. 11. 2010 14:17

muryru: Mne je samozrejme jasné že keby ste fotili len ženy,ktoré sú pekne vkusne oblečené,tak ich tu o poznanie menej,čo by bola rozhodne škoda. Čo sa týka líčenia,to je vec celkom iná.....pleť si potrebuje od toho oddýchnuť,a preto mnoho z nás chodí vo voľnom čase bez make-upu ( ja samozrejme tiež,a veľmi rada ). Dokonca zastávam názor,že práve vtedy vynikne skutočná prirodzená krása ženy ;) Myslím že nehovorím len za seba ked poviem,že som nemala v úmysle Mirku nejak osočovať,len som vyjadrila svoj názor....
antaric: Tak za seba môžem povedať,že preto som sa v tomto smere vyjadrila práve u Mirky,pretože jej oblečenie bolo presným opakom toho,čo by som od ženy s jej postavou pracujúcej v styku s ľudmi očakávala ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod antaric » úterý 2. 11. 2010 14:48

Asi bylo bývalo lepší, kdybych nepsal Mirčinu profesi :-) Pro příště rozmyslím, kdy tenhle údaj napíšu a kdy ne :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod vivek5 » středa 3. 11. 2010 15:41

Sliczna dziewczyna :) :)
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Praha, středa 27.10.2010 - kuřačka (Mirka) +VIDEO

Příspěvekod Evelika » úterý 9. 11. 2010 0:21

Mirka je pěkná, mladá a hlavně sympatická slečna.A co je hlavní - kuřačka!!!! ;) No a abych napsala také něco k rozpoutané debatě :-) Možná, že takový je prostě Mirky styl, je zvyklá chodit takhle oblečená. Pravda je, že přesně tento styl halenek jsem viděla na spoustě mladých slečen a školaček, takže mi přijde, že Mirka prodává a tím pádem i reprezentuje tuto mladou módu a třeba se jí zalíbila natolik, že si ji oblíbila a žádné lodičky ani sukničky nenosí. Toť můj názor. Každý máme rádi něco jiného a každému z nás se líbí něco jiného....A o tom, že dnešní mladé slečny moc sukně a lodičky nenosí jsme se tu už zmiňovali...takže se může pouze říci jediné slůvko a to je "BOHUŽEL" :(
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Předchozí

Zpět na Ročník 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků