Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Anketa končí za pátek 11. 3. 2011 16:01

Účast na 7. živém setkání příznivců kuracky.cz

Ano, mám zájem, rád(a) se zúčastním
9
56%
Ano, mám zájem, ale nevyhovuje mi lokalita (Praha)
4
25%
Ne, stydím se, nemám odvahu, necítím se na to, mám závazky apod.
3
19%
Ne, přijde mi to nevhodné, nepříslušné
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 16

7. živé setkání příznivců stránek - sobota 2. dubna 2011

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 3. 2011 16:01

Zveme vás na pokračování našich živých setkání, letos již třetím rokem. Jarní sraz je již sedmým v pořadí, navazujeme na tradici předchozích - tradici, kterou úspěšně s každým setkáním rozvíjíme a vylepšujeme:


Akce
7. živé setkání kuracky.cz / 7th kuracky.cz live meeting

Datumsobota 2. dubna 2011
Čas16:00 - 23:00 + late night after party
Místo konáníPraha - centrum
bližší informace dostanete zavčas mailem - pokud se přihlásíte v anketě výše
Vstupvolný
vyžaduje se pouze přihlášení výše
Hlavní program
  • korunovace vítězek Miss Kuřačka 2010
  • oslava 4. narozenin kuracky.cz
  • VIP informace o projektu a ze zákulisí
  • free style, foto, video


Pokud se chcete účastnit, potvrďte prosím formou hlasování v anketě výše - jednak ať můžeme mít orientační přehled o účasti a jednak abyste později zavčas dostali e-mailem informaci o přesném místě konání (jinak se nedovíte a budete mít smůlu). Informaci dostanete na e-mailovou adresu, pod kterou jste zde registrováni. S největší pravděpodobností však zůstane lokalita stejná jako předchozí tři (loňská) setkání.

Účast při korunovaci Miss Kuřačka 2010 zatím příslibily Natálie, Liliya a Lucie, ještě budeme jednat o účasti některé z dalších. Korunovace tohoto ročníku bude vylepšena o některé další prvky, ponecháno jako překvapení až do poslední chvíle :-)

Rovněž oslava narozenin bude viditelnější, nebude se jednat jen o připomínku během prezentace, ale bude mít i své efekty :-) Světelné i chuťové :-) Narozeniny máme oficiálně již 23. 3., ale 7. setkání bude nejbližším termínem společné oslavy.

Zveme všechny bez rozdílu pohlaví, věku, kuřačky i nekuřačky, kuřáky i nekuřáky. Zveme ty, kteří již na setkáních byli, zveme i nové tváře. Zveme ty, se kterými se známe, zveme i ty, se kterými se neznáme. Důležitý je pouze kladný vztah k našemu projektu :-)

Těšíme se na setkání s vámi! Ti, co máte ostych, zahoďte ho a přijďte se pobavit mezi nás! Muryru a antaric již kromě toho začínají být i celebritami :-) Svět kuřaček cigaret je náš, je i váš, přijďte se spolusdílet a oslavit!

antaric, muryru a watti
organizátoři 7. setkání
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 7. živé setkání příznivců stránek - sobota 2. dubna 2011

Příspěvekod antaric » sobota 19. 3. 2011 20:55

Před malým okamžikem jsem rozeslal e-mailem hromadnou pozvánku na setkání, aktuálně i minule přihlášeným, i vybraným dalším osobám. V pozvánce je uvedeno i přesné místo setkání - tento e-mail tedy pozorně přečtěte.

Pokud máte i další zájem se účastnit, tak se prosím stále přihlašujte formou hlasu v anketě výše. Informaci o místu konání akce Vám na základě toho pak dopošlu samostatně, na e-mailovou adresu, pod kterou jste zde registrováni.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 7. živé setkání příznivců stránek - sobota 2. dubna 2011

Příspěvekod antaric » čtvrtek 31. 3. 2011 14:34

Je tu ode mě poslední připomínka a pozvání na naše 7. setkání, které se koná již pozítří v sobotu.

Kdo z vás má ještě zájem se účastnit, napište mi e-mail či soukromou zprávu, obratem vám pošlu údaje o místu konání (které je jinak neveřejné).

Zatímco dříve jsem takto vyzýval především ženy, časem se karta trochu obrátila a můj apel míří spíše na muže. Nebo snad chcete, abych o chlapech říkal, že jsou bábovky? :-)

Těšíme se na vás všechny, co v sobotu dorazí - bude to stát za to!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 7. živé setkání příznivců stránek - sobota 2. dubna 2011

Příspěvekod antaric » pondělí 4. 4. 2011 22:28

Všem, co se v sobotu zúčastnili 7. setkání, chci poděkovat. Jmenovitě chci pak vyjádřit díky wattin, Katmarovi a Áje, za jejich pomoc v přípravě, vážím si toho moc.

Všichni, co nedorazili, mohou jen velmi litovat, protože to opravdu stálo za to!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 7. živé setkání příznivců stránek - sobota 2. dubna 2011

Příspěvekod wattin » úterý 5. 4. 2011 8:31

Ahoj všem i ode mne ;)
Myslím, že by bylo rozhodně fér na prvním místě poslat velký dík směr antaric a muryru, poněvadž bez nich by nebylo co slavit. Takže pánové díky, bylo to báječné!
wattin
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 30
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 12. 2008
Bydliště: Praha

Re: 7. živé setkání příznivců stránek - sobota 2. dubna 2011

Příspěvekod muryru » úterý 5. 4. 2011 11:52

I já musím i veřejně poděkovat všem kteří na sraz dorazili, všem kteří pomohli svým dílem k jeho organizaci
a průběhu, bez každého z vás by byl sraz o něco ochuzen. Bylo to příjemné setkání.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: George a 4 návštevníků