Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Účast na Smoking Dance Party

Ano, mám zájem, rád(a) se zúčastním
10
45%
Ano, mám zájem, ale nevyhovuje mi lokalita (Praha)
5
23%
Ne, stydím se, nemám odvahu, necítím se na to, mám závazky apod.
5
23%
Ne, přijde mi to nevhodné, nepříslušné
2
9%
 
Celkem hlasů : 22

Smoking Dance Party vol. 01 - 28/05/2011 - pozvánka

Příspěvekod antaric » čtvrtek 12. 5. 2011 23:16

Obrázek

Ve spolupráci s naší spřátelenou firmou vás zveme na první kuřáckou taneční party -
- zveme vás na Smoking Dance Party!

Jedná se o nový typ akce pořádaný projektem kuracky.cz - akce jiného druhu, než jste se dosud mohli účastnit.

Jde o akcentované spojení hudebně taneční diskotéky a cigaretového kouření na jednom místě, neomylně a podpořené programem.

Večerem a nocí vás bude provázet DJ Rak a já (antaric) - v sobotu večer 28/5/2011 v centru Prahy.

Podrobnosti, čas a místo konání najdete na odkazu - kompletní pozvánce:

www.kuracky.cz/danceparty

Kde se navíc můžete registrovat k mailovému odběru dalších novinek.

Pokud uvažujete o své účasti, prosím přihlašte se výše v anketě, rádi o vás budeme mít přehled. Neváhejte a vezměte své kamarády a především kamarádky a přijďte společně. Pozvánku (odkaz) můžete sdílet a šířit dále.

Přijďte si užít skvělého večera a noci! Těšíme se na vás!

antaric, DJ Rak
a také Katmar, Ája, muryru a letadlo Kačík



Let's smoke. Let's dance.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod wattin » pátek 13. 5. 2011 13:11

Antarici, dobrá práce! Rozhodně přijdu a doufám že nejen já. Takže vzkaz pro ostatní: NESTYĎTE SE, NEBUĎTE LÍNÍ, NESEĎTE DOMA, NEBUĎTE ZALEZLÍ V NOŘE A ... P Ř I J Ď T E !!! :!: ;)
wattin
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 30
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 12. 2008
Bydliště: Praha

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod SESA » pátek 13. 5. 2011 15:20

Kurnikšopa! To jsem zrovna v práci... :cry: Škoda, věřím že to bude ZÁHUL! :D Není problém přijet do Phy, i spát mám kde - tak snad příště. Přeji vydařenou akcičku a doufám v nějakou povedenou fotoreportáž/videjko zde na foru..
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod wattin » pondělí 16. 5. 2011 11:25

Tedy musím říci, že mne moc překvapilo, že někomu může diskotéka přijít jako nevhodná či nepříslušná.. Samozřejmě má na to každý právo, ale vážně bych to nečekala. Tak snad je to jen ojedinělý názor nebo omyl ;)
wattin
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 30
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 12. 2008
Bydliště: Praha

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod Katmar » úterý 17. 5. 2011 10:33

Ahojte všichni!
Rozhodně se nebojte přijít, je to v podstatě otevřená dance party ve spřátelené firmě velmi neformálního charakteru s kuřáckým akcentem. Čili vítáni jsou všichni a nejedná se o nějakou "uzavřenou" kuřáckou komunitu. Příspěvky na vstupné jsou v podstatě dobrovolné - doporučený příspěvek 50,- Kč s tím, že kuřačky mají vstup samozřejmě zdarma.
Pití bude zajištěno formou "domácího kateringu" s cenami blížícími se nákupu.
Jídlo bude zajištěno formou donášky z blízké pizzerie dle dohody účastníků.
Donáška vlastního jídla / pití je samozřejmě možná - nejedná se o komerční akci.

Příjďte se pobavit, antaric jistě připraví i nějaké soutěže pro zájemce, možná bude vytvořen i improvizovaný fotoatelier, takže zájemci a zájemkyně budou mít možnst si vytvořit svůj vlastní fotoset!

Těšíme se na vás všechny.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod Martina A » neděle 22. 5. 2011 0:45

Teda vy to rozjíždíte. :lol: Jako bychom se o tom nebavili onehdá v rígráčích, co :) :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod antaric » neděle 22. 5. 2011 13:50

Martina A: My jsme to už rozjeté měli :-) ale jízda to teprv bude, na místě :-) "Onehdá v rígráčích" - mě to taky rozebralo, navíc ještě ten propletenec lidí, co se navzájem znají, to jsem opravdu čuměl jak puk :-) Mimochodem, puk bude na dance party také přítomen :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod antaric » neděle 22. 5. 2011 13:54

Mám pro vás další pobídku - kdo bude chtít, tomu na dance party za dvacku vlastnoručně vyrobím drink Cuba libre. V případě hezkého úsměvu i zadarmo :-) Tak neváhejte a na akci za mnou přijďte si objednat :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod drevo » pondělí 23. 5. 2011 16:38

Zdar, to vypadá zajímavě, a shodou okolností budu v sobotu odpoledne v Praze, a i když budu po celodenním programu asi dost unavený, zkusím to nějak skloubit, že bych aspoň na chvíli nakouknul a pozdravil.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod Martina A » pondělí 23. 5. 2011 18:42

Původně jsem nechtěla jít z osobních důvodů, ale nakonec stejně odjíždím na týden domů (už jsem tam nebyla skoro dva měsíce...), takže se nemusím ani vymlouvat. :)
Každopádně fakt mě hrozně mrzí, že propásnu BARMANA ANTARICE a CUBA LIBRE :lol: :lol: :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod Katmar » úterý 24. 5. 2011 12:05

Tak po dohodě s antaricem (který bude fušovat do barmanského řemesla) bude také přítomno sudové pivo - sice malý soudek, ale točené!
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod antaric » úterý 24. 5. 2011 16:17

Před chvílí jsem na jednom nejmenovaném rádiu slyšel pozvánku na "největší taneční párty tohoto roku". 28. května. Trochu jsem znejistěl, že někdo dal reklamu na nás :-) ale pak se ukázalo, že jde o jinou konkurenční akci.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 25. 5. 2011 16:23

Martino tak si to doma užij-já budu taky doma...
antaric:to si tě dovedu představit-to tvé znejištění... ;) :)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod antaric » pátek 27. 5. 2011 13:16

Připomínám, že Smoking Dance Party se koná již zítra večer, pokud o účasti uvažujete, nezapomeňte a nenechte si akci ujít.

Jde sice o dance party, ale nikdo nikoho tancovat nebude nutit :-) Toho se bát nemusíte, jde především o společenskou akci s programem a zábavou.

Těšíme se na vás. A čekat na vás bude i jeden dalmatýn a jedno prasátko :-) Které možná uvidíte i létat :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod antaric » sobota 28. 5. 2011 13:58

Smoking Dance Party začíná již za tři hodiny, od 18h po celý večer.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod Katmar » neděle 29. 5. 2011 10:01

Ahojte všichni,
musím s velkou radostí konstatovat, že smkoing dance party se naprosto vydařila. Antaric jistě přinese podrobnější zprávu + foto a video report (Tímto mu moc děkuji za přípravu.). Vysoká účast přes 20 hostů, mezi nimi 3 miss, profesionální fotograf, kterého využili téměř všechny účastnice, (jistě uvidíte nádherné fotky), skvělá zábava, různé soutěže, profi DJ, co hrál skvělou muziku (děkuju). Přáteleské a veselé prostředí, kde si každý užil.
Pro mě byla ovšem vrcholem večera Nina. Příjemná, bezprostřední, nááááádherná. Nekonečně dlouhé vlasy, nepřetržitý úsměv a co mě dostávalo nejvíc, jsou její překrásné nohy a pružný sexy krok, který na fotografiích nelze zachytit. Jsem rád, jsem pro ni v miss hlasoval - určitě jsem udělal dobře. Věřím, že se i Nině, která přišla se svojí kamarádkou, mezi námi líbilo a že naši příští akci opět navštíví.
Všem děkuji za účast a věřím, že považují tento večer za dobře strávený!
Napište své návrhy a připomínky na zlepšení, pocity z ukončené akce a další komentáře. Těšíme se na ně.

Ahoj.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod muryru » neděle 29. 5. 2011 11:29

Souhlas, akce se opravdu vydařila - tímto je třeba poděkovat Katmarovi+Áje coby hostitelům - za vytvoření
velmi příjemných podmínek pro průběh akce, myslím že většina z nás ráda přijde na další akci tohoto
typu a kdo nepřišel, udělal chybu!
Více napíše - až s odstupem - v bilančním reportu antaric, skvělý průvodce a organizátor této akce. A na
fotu a videu se setkáte hned s několika krásnými kuřačkami, které pro příznivce našich stránek nebudou
neznámé :-) (jak už Katmar naznačil, jednou z nich byla nádherná Nina) jim je třeba především poděkovat za účast. Uvidíte je jak očima profesionálního fotografa,
tak mým pohledem nadšeného amatéra, a Katmar taktéž obsluhoval kameru.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod antaric » neděle 29. 5. 2011 20:31

Já se zatím vyjádřím relativně krátce, více rozepíšu až v plném reportu s foto a video, který teprve zavčas přijde. Fotky budou až ze čtyř zdrojů a videomateriálu bylo natočeno přes hodinu a čtvrt. (Pokud jste netrpěliví, tak jste měli dorazit také, měli byste to bezprostředně :-) ).

Zatím zpracovávám i své dojmy, mezi ně patři i fakt, že akce se výjimečně a napoprvé velmi zdařila. Zdařila natolik, že mnozí účastníci byli překvapeni plným provedením klubové akce, spolu s nadšením, že přijdou příště znovu a že se už těší. Před akcí jsem měl definovaný cíl, podle kterého budu spokojen se zdarem, pokud budou účastníci spokojeni, budou se bavit a užijí si to. Spokojeni byli a jsou, proto i já jsem spokojen, nadmíru. Včerejší první Smoking Dance Party byla příslibem, že akce tohoto formátu budou pokračovat i dál, s dalšími vylepšeními. A to již na podzim, resp. do konce roku 2011.

Své díky budu ještě jmenovat ve zpracovaném reportu, nicméně chci vyjádřit aspoň krátké obecné díky všem, co přišli a byli. Poděkovat všem, kteří se podíleli na úspěchu a naplnění všech částí akce - která se proto tak zdařila. Konkrétní budu pak v reportu (a většinou jsem vám děkoval už osobně, udělám to rád ještě veřejně).

A už teď se těšíme na druhý díl Smoking Dance Party!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod antaric » neděle 29. 5. 2011 20:54

Ještě dovětek. Včerejšek mě znovu přesvědčil v tom, že pokud máte kolem sebe dobré a skvělé lidi, mohou se mnohé sny opravdu proměnit ve skutečnost.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Smoking Dance Party - 28/5/2011

Příspěvekod Katmar » neděle 29. 5. 2011 20:55

Já jsem netrpělivej - a to sem tam byl! Alespoň nějaké fotečky jako příslib, nebyly by?

Ahoj.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Další

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků