Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Trafikantky a jiné prodavačky

Příspěvekod Tato » sobota 1. 3. 2008 9:28

Toto téma je určeno pouze kuřákům. Kupuji si cigarety v Tabáku na náměstí, kde prodává taková hezká asi třicetiletá blondýna, která často stojí ve dveřích a kouří. To mi pak ty cigarety chutnají. Rovněž si rád koupím cigarety u pokladny v Jednotě, kde obsluhuje taková rajcovní čtyřicátnice, ze které dost často je cítit tabák.
A jak jse na tom vy. Kouří vaše trafikantka a máte rádi cigarety od kuřačky než nekuřačky. Pište i ženy jako Evelika Ivy, Věra apod. i když zrcadlovitě.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » sobota 1. 3. 2008 14:01

Já svoje stále místo k nákupům cigaret nemám, střídám to různě (Praha jako velkoměsto a různé cesty po městě), všude to v tomhle smyslu na mě působilo neutrálně, nepoznal jsem, že by trafikantka byla kuřačka nebo ne (často jsou tam jen trafikanti :-) ). Možná je to tím, že většinou kupuji v těch trafikách-obchodech (Relay apod.), kuřačkám trafikantkám se lépe daří spíš "v budkách".

Sympatie mám samozřejmě obecně ke kouřícím trafikantkám, je to takové, že jsme na stejné vlně :-)

K tématu ale mohu připojit poslední zkušenost ze čtvrtka, kdy jsem kupoval v trafice u zastávky městských busů na Florenci, když jsem nakukoval do okénka, tak tam měla hezky načichnuto, taková odhadem třicátnice, celkem pohledná, i vzrušující ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » sobota 1. 3. 2008 14:17

"Svoji" trafiku mám v mém bydlišti, kde prodává Vietnamec :-)

Ale znal jsem u nás jednu velmi vzrušující trafikantku, blondýna-tak 35 až 40, nalíčená, červený nehtíky, v obličeji trochu typ Dany Morávkové (rty) a ta často přímo uvnitř v trafice kouřila....a u toho si třeba četla.
Akorát že její trafiku jsem měl z ruky, a v osobním jednání mimo prodej nebyla moc přístupná, ale často jsem si k ní záměrně zajížděl.
Už asi rok, dva tam ale není...:-(
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod drevo » neděle 2. 3. 2008 11:13

U nás bohužel žádnou elegantní trafikantku - kuřačku nemáme. Ale u pumpy, kam jezdím tankovat cestou z práce, dvě mladé čerpadlářky kouří. Je na ně docela milý pohled, odhlédnu-li od toho, že by se u pumpy kouřit nemělo :-).
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod Kasoun » neděle 2. 3. 2008 16:19

No, já kupuju cigarety v Delvitě ... :-) Dřív tam byla jedna prodavačka, ktrerá byla pěkná. Taková holka krev a mlíko. Chodila kouřit před sámošku a vídával jsem jí tam docela často. Ale už tam nedělá ... :-(
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » neděle 2. 3. 2008 17:40

Když jsem byl teď nakupovat (v Albertovi), tak jsem si uvědomil, že mnohem raději sleduji ve frontě ženy a holky přede mnou, co kupují. Zrovna přede mnou dnes stála atraktivní vyšší tmavovláska mého věku, na závěr nákupu řekla "jedny modrý lmka", čím ve své atraktivitě v mých očích jednoznačně stoupla. A tak podobně si toho všímám kdykoli :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Evelika » pátek 21. 3. 2008 18:23

Já kupuju cigarety všude ! :-)).. stánky, supermarkety, večerky, hospody...:-))
Mám snad jen jeden takový "poznatek", že nejraději mám trafiky kam můžeš vejít, tedy né ty stánkové, ale "obchůdkové";-)....hmmm....a cítíš tam tu skvělou vůni tabáku...
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod ivi717 » sobota 22. 3. 2008 18:19

Jako většina nakpuji i já většinou v obchoďácích,ale v jednom je prodavačka v mém věku,pěkná baba,kuřačka,tak když chci vyzkoušet nějaké nové kouření,vždycky mi skvěle poradí,doporučí a ještě si popovídáme,když nejsou lidi.Taky tam mají nádherné odděléní doutníků a všeho co k ni patří,takže příjemná obsluha a nádherná vůně :-)
ivi717
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 4
Pohlaví: Žena
Registrován: 10. 1. 2008
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Trafikantky a jiné prodavačky

Příspěvekod SESA » čtvrtek 20. 5. 2010 21:07

"Moje" trafikantka kouří vesele o pauzách (když zrovna nejsou zákazníci) před budkou, je to blondýna -asi- 40plus, hezká. Má tam "udělátko" na popelník.. ;). Kouřívá ráda, často a proto jsem rád, že ji nerozhodil ani Google Street View.. :mrgreen: --Takhle se na ni můžu kdykoliv podívat, a vždy mi to zvedne náladu. :D
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Trafikantky a jiné prodavačky

Příspěvekod Tato » úterý 1. 6. 2010 6:05

Tak nám napiš odkaz na ten google streett, abychom se mohli také podívat.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Trafikantky a jiné prodavačky

Příspěvekod VdGG » čtvrtek 3. 6. 2010 21:48

drevo píše:U nás bohužel žádnou elegantní trafikantku - kuřačku nemáme. Ale u pumpy, kam jezdím tankovat cestou z práce, dvě mladé čerpadlářky kouří. Je na ně docela milý pohled, odhlédnu-li od toho, že by se u pumpy kouřit nemělo :-).


Tak tento příspěvek je opravdový masakr, který mě rozsekal, jako už dlouho nic - prostě jen taková poznámka na okraj, že by se u pumpy kouřit nemělo :-)) odhlédnu-li od toho... Klasika.
VdGG
uživatel
 
Příspěvky: 39
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 10. 2007

Re: Trafikantky a jiné prodavačky

Příspěvekod SESA » neděle 13. 6. 2010 15:54

Tato píše:Tak nám napiš odkaz na ten google streett, abychom se mohli také podívat.
Nechci to sem dávat veřejně - nic moc tam sice vidět není, akorát pěkné nožky ;) a rozmazaný obličej..
Kdo má zájem, napište mi zprávu-pošlu odkaz :)
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Trafikantky a jiné prodavačky

Příspěvekod tattoovani » čtvrtek 16. 3. 2017 2:46

Mě trafikantka naučila kouřit dokonce.Libila se mi už když mi bylo 10 a tak dlouho sem ji chodil ocumovat až mi řekla ať jdu dovnitř do trafiky k ní.A prej jestli už kourim.Ja řekl v 11letech že ano,ona mi dala cigaro a já se málem pozvracel.Ale po pár dnech sem k ní šel už rovnou že bych to ještě chtěl zkusit.A ona mě to učila a pak i samozřejmě cíga prodávala
tattoovani
nováček
 
Příspěvky: 9
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Rothmans

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků