Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Mají vliv autorská videa na vaše hodnocení kuřaček?

Ano, velký, rozhoduji se hlavně podle videa.
2
9%
Ano, středně, video a fotky se podílejí zhruba stejnou měrou.
4
18%
Ano, ale menší, rozhodující jsou fotografie.
3
14%
Ne, i když si pustím video, hlavní dojem získám vždy jen z fotek.
3
14%
Ne, videa si nestahuji, hodnotím jen podle fotek (jsem VIP uživatel).
0
Žádná hlasování
Ne, videa si nestahuji, hodnotím jen podle fotek (nejsem VIP uživatel).
7
32%
Nevím, nedokáži říct.
3
14%
 
Celkem hlasů : 22

Vliv autorských videí na hodnocení kuřaček?

Příspěvekod antaric » pondělí 6. 2. 2012 11:30

Tahle anketa a otázka směřuje primárně na VIP uživatele, kteří mají přístup k (převážně mým) autorským videím pro kuracky.cz. Osobně mě docela zajímá, sám bohužel k vzhledem k autorství nemohu mít nezaujatý postoj.

Pokud hodnotíte a známkujete kuřačky, do jaké míry na vás má vliv video a do jaké míry fotky? Stává se vám, že na základě videa ohodnotíte kuřačku lépe, než z jen z fotek? Nebo naopak hůře? Nebo vliv videa na známkování není žádný? Případně pokud je to individuální, dokázali byste říci kdy a proč? Stalo se vám už někdy, že jste hodnotili a komentovali podle fotek a po shlédnutí videa byste svůj názor změnili? V jakém procentu případů?

Případně jak byste obecně dokázali porovnat význam a smysl fotek a videí, pro hodnocení dané kuřačky?

Díky za vaše postřehy a pozorování :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Vliv autorských videí na hodnocení kuřaček?

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 6. 2. 2012 13:51

Dal jsem sice druhou možnost,ale ne vždy je to pravda,protože někdy mě více zaujmou fotky a někdy zase video.Kuřačku hodnotím téměř vždy až po shlédnutí videa,protože na něm je zachyceno (styl) jak kouří (chybí mi tam zvuk-antaricu) a to z fotek není zas až tak patrné-neříkám že vždy,ale většinou se známkování odvíjí podle videa a obecně když se mi žena-kuřačka líbí,tak je jedno jestli je tam to video nebo ne,stejně je tomu i naopak.Zkrátka mám rád oboje,protože na obojím je + a -...Lépe se vyjádřit přenechám ostatním... ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Vliv autorských videí na hodnocení kuřaček?

Příspěvekod Billda » pondělí 6. 2. 2012 18:42

Protože jsem víc "fotografickej", zatrhl jsem třetí možnost. Navíc je to tak, že fotografie prohlížím vždy jako první, protože jsou víc po ruce. Video tedy beru jako doprovodné utvrzení se ve vybraném hodnocení, jako třešničku na dortu. Ale nevylučuju, že pokud bude k videu v budoucnu připojován i zvuk s hlasovým projevem kuřačky, že to pak bude pro mě více rozhodující faktor v hodnocení.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Vliv autorských videí na hodnocení kuřaček?

Příspěvekod muryru » pondělí 6. 2. 2012 18:47

Já bych se celkem přimlouval, že už bychom mohli víc používat ten zvuk u videí, nejen u akcí ze srazů a SDP. Ostatně několikrát jsme to už zkusili, i když jsme u toho byli oba - duo Petra/Katka nebo Lenka, a bylo to rozhodně
přínosný :-) Ale je pravda, že v našich počátcích by to fakt nešlo......
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Vliv autorských videí na hodnocení kuřaček?

Příspěvekod antaric » pondělí 6. 2. 2012 20:26

Tak trochu jsem očekával, že v rámci diskuze se dostaneme i k tolik žádanému zvuku u videí :-) Na druhou stranu jsem si nevšimnul nějakého velkého nadšení, když už jsme zvuk ve videu ponechali :-) Absence zvuku byla od počátku odůvodněná hlavně tím, že v něm bylo příliš mnoho okolního ruchu a víc než hlasy kuřaček tam jsou slyšet hlasy naše, coby servisní domlouvání, nechtěli jsme to tím kazit.
U reportů z live akcí je to věc poměrně jasná, tam jsem ponechával zvuk vždy - a zpravidla i za to stál. Něco jiného jsou také medailonky-rozhovory s kuřačkami.
Pokud snesete, že jsme s muryru ve videích slyšet a nevadí vám i naše hlasy, případně hlášky (kterým se kuřačky i často smějí), tak do budoucna, pokud k tomu nebude extra důvod, budeme zvuk spíš nechávat. Kromě toho už rok používám na kameře nasazený kvalitnější externí mikrofon.
Ostatně - i první tři letošní kuřačky (z Roztok) mají video se zvukem naplno, ačkoli je více spíš slyšet hudba z diskotéky. Přemýšlím také, jestli u opakovaček (kde původní zvuk nedává smysl vlivem zpomalení) dávat nějaký hudební podkres z jiného zdroje (první pokus tohoto druhu právě obsahují kuřačky z Roztok).

Billda: "Fotky víc po ruce" - vím, videa jsou především o stažení, jsou v podstatě offline, u pomalejších linek to může i chvilku trvat. Sám v sobě diskutuju nějaké budoucí řešení v duchu youtube (ne tam, ale stále tady), tedy přímé streamované přehrávání. Problém je zatím technický - videa jsou ověřována a povolována VIP uživatelům, zatím nedovedu začít či pokračovat streamování "z kteréhokoli místa" videa. Uvidíme časem, zatím jsou jiné priority, na kterých chci pracovat a které mají větší přínos.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Vliv autorských videí na hodnocení kuřaček?

Příspěvekod alda-123 » úterý 7. 2. 2012 19:14

Jsem pro první možnost. Přiznávám, že pokud není video, většinou nehlasuji ( to už opravdu musí být "něco"). Ve videu patrněji zjistím jaká kuřačka je, tedy vizuálně, jak kouří atd.
alda-123
alda-123
VIP uživatel
 
Příspěvky: 85
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 4. 2009

Re: Vliv autorských videí na hodnocení kuřaček?

Příspěvekod MBL » úterý 7. 2. 2012 19:41

U mna je video a fotky 50 k 50, cize druha moznost. Zvacsa ma musia zaujat fotky, tie potom rozhoduju, ci si pozriem aj video (aj ked v 99% pripadoch tak aj spravim). Obcas, aj ked sa mi dotycna paci, tak video nepozeram, lebo ma totalne "dostanu" fotky, ale mnoho krat je video tym, co ma v rozhodovani utvrdi.

Zvuk vo videach povazujem rozhodne za plus, ci uz v autorskych, alebo aj v tych, ktore sa tu objavia nahodne :)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Vliv autorských videí na hodnocení kuřaček?

Příspěvekod milovník kuřaček » pátek 10. 2. 2012 14:03

Každopádně za zvuk bych antaricovi moc poděkoval... :) ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků