Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » středa 8. 2. 2012 0:16

V kontextu diskuze v různých dalších vláknech nadhazuji volnou otázku. V jakém prostředí či v jaké situaci byste si přáli nafotit některou z příštích kuřaček, pro náš projekt? Případně jaké k tomu doplnit artefakty?
Fotili jsme kuřačky na diskotéce, při tanci, na baru, se špičkou, u kulečníku, na stole, v ateliéru, na lavičkách, v trávě, před vchody, v restauraci, při venčení psa, v podprsence, dvojité cíga a ve spoustě dalších situací.

Diskuze je bez ankety, protože šíře možných odpovědí je nekonečná :-) Pusťte se do toho :-) Samozřejmě můžete psát své sny, ale budeme rádi především za náměty, které jsou reálně uskutečnitelné :-) i s ohledem na kuřačky samotné :-) a zkuste i myslet na to, jestli by se takové fotografie líbily ženám, co by našim návštěvnicím stránek.

Nebraňte se ani úplně obyčejným námětům ze života, ani úzce stylizovanému art umění na straně druhé.

Pokud chcete, můžete do návrhu třeba jmenovat i některou z námi již vyfocených kuřaček - abychom měli lepší představu, popřípadě to zrealizovali přímo s ní (pokud by to byl nápad, který by nadchnul i ji samotnou a jsme s ní stále v kontaktu).

Osobně věřím, že některé z nápadů se nám realizovat podaří :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » středa 8. 2. 2012 13:31

Mě špička moc neoslovuje a bylo by pro mě víc, kdyby na baru Alžběta i Hanka kouřily klasické cigarety. Ale antaric ji určitě po dohodě s kuřačkou v budoucnu někdy zase rád využije,
bude-li vhodná příležitost. Interiér, v tom souhlasím, v poslední době též (nepočítám srazy,SDP či "putovní SDP")
ještě dvojice Petra+Katka, byla dobře využitá dopředu nedomluvená příležitost v interiéru (a Petra je ve finále).
Bohužel, jak jsem už před časem psal, takové ty klasické interiérové záchytné body/kavárny, úspěšné v zimním období minulých sezón - hlavně v podvečerní cestě z práce - máme zapovězeny netolerantními majiteli (ve třech případech,ale pro mně v minulosti dost zásadních), jinde zase oproti
situaci před několika málo lety zakázali kouření. Tudíž je méně příležitostí. (Jinak teď od vánočních časů máme poněkud protáhlejší zimní prázdniny, akorát antaric+Katmar a spol. byli v těch Roztokách, já začínám sondovat v terénu zatím spíš pomálu, na pořádný rozjezd aktivity 2012 se teprv chystáme).
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Dara » čtvrtek 9. 2. 2012 14:59

Podľa mňa je veľmi pekný okamih, keď si žena pri fajčení upravuje vlasy, prečeše si ich rukami. Teda, na mojej partnerke si to vždy všímam (má veľmi dlhé a husté vlasy). Myslím si že aj ostatným dámam a slečnám to v takej situácii pristane. Napríklad ak má žena vlasy v cope, môže si ho rozpustiť, ak má rozpustené môže si ich zas zopnúť.... to záleží od situácie. Tiež sa mi páčila špička. No a samozrejme by sa mi veľmi páčili slimky :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod darg » čtvrtek 9. 2. 2012 18:09

if I understand correctly the question, I would prefer the more realistic and natural rather than the stylized look. And I also prefer the natural surroundings of a park or open air to a bar.
darg
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 114
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 7. 2010

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » čtvrtek 9. 2. 2012 18:48

Dara: Ano, to je moc pěkná situace, když si žena upravuje vlasy, nebo se češe - při kouření. Nádhera a měli bychom to i my někdy nafotit/natočit! Líbí se mi, i když modelku nebo herečku v zákulisí upravují a česou její vizážisté a ona u toho kouří. Výborná inspirace, díky.
Špičky,slimky - nejsem tu jediný, kdy fotí, za mně říkám, že to není můj šá.... :D :D :D :D
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod zdenda123 » neděle 12. 2. 2012 19:07

Maslím, že důležitá je ta přirozenost, jakmile je to hrané, nemá to žádnou šťávu. Přirozenost se projeví v přirzených situacích, kouzelné je třeba přehrabování v kabelce s cigaretou v ústech..
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » neděle 12. 2. 2012 20:16

Pořád je zmiňovaná přirozenost :-) Jenže jediná opravdová přirozenost je paparazzi a do toho já nejdu :-( Jakmile kuřačka ví o přítomnosti objektivů, stává se to automaticky nepřirozeným. Mám dojem z připomínek. Či-li v tomto směru bohužel nebudu moct vyhovět :-(
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » neděle 12. 2. 2012 22:08

Já bych možná viděl rozdíl ve fotografování/natáčení v přirozených situacích a v nepřirozených situacích. V naší práci mícháme oboje, ale myslím že přirozenost převažuje. Kdybys to bral až takhle, pak by veškeré herecké výkony ve filmu apod. byly nepřirozené, což určitě není pravda. Myslím že zbytečně vyhroceno toto téma (i jinde). :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Katmar » středa 15. 2. 2012 20:25

Taky přidám názor. Tak jek teď fotíte kuřačky se mi líbí. Je to civilní, přirozené, prostě fajn.
Pokud hodláte "rozšiřovat" záběr, tak mě se líbí civilní fotky kuřaček při běžných denních činnostech, při kterých kuřačky kouří jakoby mimoděk a samozřejmě. Například:
- Při vaření, žehlení
- Při líčení
- V práci při telefonování, psaní u počítače
Pak takové situace, které nejsou bohužel už běžné, ale bylo by super, kdyby na našich stránkách bylo:
- Asistentka která kouří když přináší klientům kávu na jednání + je přítomna jednání a dělá zápisy a přitom kouří
- Dtto. Zdravotní sestřička kouří při péči o pacienta (přináší mu léky, pomáhá se zapitím atd.)
- Kadeřnice při stříhání vlasů
- Servírka
- Luxusní by také byla "televizní hlasatelka" která při čtení zpráv suveréně kouří a přerušuje projev, když potahuje. (obměnou může být TV reportérka v přímém přenosu, nebo moderátorka nějaké TV debaty - např "Snídaně s Novou" :-)

Měl jsem také nápad vyrobit takový jako "Super medailonek" "Den s kuřačkou"
Raní cigárko v posteli, další cigárko ve vaně, další při vaření snídaně, další při raní kávičce, při líčení, při oblékání, cestou k autu, při řízení auta, vystupuje s cigárem s auta, otevírá dveře od firmy, zapaluje si u počítače, píše mail, připravuje zasedačku, jedná s návštěvou, cesta na pracovní oběd, kuřácký oběd jídlo s kouřením, cesta z oběda, kávička po obědě, cesta k auto, auto, večeře, cigárko k večernímu vínečku a večerní cígo ve sprše, a cígo v posteli na dobro noc.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Billda » pátek 24. 2. 2012 21:43

Docela bych se rád v některém fotosetu, kde vystupují dvě kuřačky, dočkal fotky, jak si jedna z nich zapaluje cigaretu o žhavý uhlík cigarety své kamarádky, přičemž obě mají své cigarety v ústech a nepomáhají si při tom rukama. To soustředění, intenzivní potahování obou... to zachytit, to musí být krása!!!!!
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » pátek 24. 2. 2012 22:25

Billda: Konečně nějaký dobře a snadno realizovatelný nápad a krom toho výborný! :-) Který tu navíc ještě myslím nebyl. Pokusíme se na to myslet.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » pátek 24. 2. 2012 23:22

Billda: Dobrý nápad, díky za inspiraci. Snad se nám to někdy podaří. Škoda že teď ve středu nebyl už čas (ze strany dívek) nafotit společné fotky Venduly+Hedviky.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Billda » sobota 25. 2. 2012 8:47

antaric+muryru: jsem rád, že se nápad líbí. Pracovně bych ho nazval "polibek cigaret" :lol: . Myslím, že už jsem ho hodně dlouho neviděl. Nevím, jestli to souvisí i s proměnou kuřáckých technik či s rozvinutějším individualismem kuřáků (=zapalovač i cigarety mít vždy po ruce, na nikoho se nespoléhat, od nikoho nic nechtít, vystačit si sám).
Možná, že mnohé mladé kuřačky budou nechápavě kroutit hlavou, co že to po nich chcete za akrobacii... :) Přitom tento způsob zapalování od kuřáka je při větrném počasí rozhodně účinnější než vypůjčený klasický zapalovač.
Když už o tom píšu, k vidění je někdy ještě jedna varianta tohoto způsobu zapalování, a sice, že si dotyčná/ný od kuřáka vypůjčí jeho hořící cigaretu a s tou si - jakoby měl v ruce hořící sirku - připálí svou cigaretu v ústech.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod robikonn » sobota 25. 2. 2012 18:47

Tak jak fotíte a natáčíte teď se mi líbí.
Ke stylizaci - na to mám pohled asi jako zdenda123 a muryru - co nejvíc nenucenosti při focení..ale skryté focení ne.
Jinak jsem příznivcem spíše mladších kuřaček, ženy nad 30 mne příliš neoslovují, líbí se mi - slovy antarica - kontrast dívčí nevinnosti a tvrdosti kouření.

Nápad celého kuřáckého dne od Katmara je velmi zajímavý
A co zase vyrazit na hokej a o třetině zkusit štěstí? :)
robikonn
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 8. 2011

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod bobo » sobota 25. 2. 2012 21:33

Mně se zase líbí situace, kdy jedna dává potáhnout té druhé, aniž by tu cigaretu dávala z ruky.
Jinak souhlasím s tím, že tak jak to fotíte teď je přirozené.
Osobně si z nich raději vybírám ty fotky, které vznikly během hovoru nebo při vyplňování dotazníku než ty strojené, "pózované".
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » sobota 25. 2. 2012 22:35

robikonn: Hokejový fanoušek jsem v našem kuřačky.cz-týmu pouze já, hokejové zápasy navštěvuji (dokonce i ve středu, kdy jsem přinesl 3 kuřačky, jsem byl na zápase Sparta-Litvínov), ovšem zrovna na hokeji moc podmínky k naší činnosti nejsou - výjimkou je pražská 02 Aréna, kde hraje zápasy Slavia, kde je uvnitř haly poměrně prostorná kuřárna, tam většinou zavětřím, jestli náhodou, ale zas tolik příležitostí není. Navíc tam chodím jen na Litvínov :-)
Teď bude Litvínov i Slavia hrát skupinu play-out o udržení v extralize, čili dva zápasy Litvínova na Slavii, ale ta bude své zápasy hrát z ekonomických důvodů ve stařičkém Edenu ve Vršovicích - tam se nehrálo řadu let, jsem zvědav, pamatuju si tam velmi specifickou kuřárnu.... Rád bych někdy zas kuřačku z hokeje přinesl.

Ten celý kuřácký den - to si umím představit možná s využitím širšího týmu, nejen antaric, ale třeba i Katmar a spol., samozřejmě po předchozí přípravě s kuřačkou - zatím nic nepřislibujeme, ale určitě rádi bychom někdy, spíš v letním období.

robikonn,bobo:
Díky za to, že se líbí jak fotíme, samozřejmě výsledek bývá různý, podle toho jestli jde o domluvené focení a máme spoustu času, anebo jsou to nedomluvené rychlovky s časovým omezením. Navíc jinak probíhá sólo focení každého z nás, a jinak společná práce. Takže výsledky jsou různorodé a je dobře, že se naše práce líbí.

Fotky během hovoru či při vyplňování dotazníku - budem se snažit víc doplňovat fotosety takovýmito vyloženě autentickými "jakoby zákulisními" fotografiemi, je pravda že poslední dobou už při vyplňování dotazníku nefotíme.
Ale tu autenticitu mám taky hodně rád, více než pózování.

No a co se týče věku kuřaček. Já jsem rozhodně velkým příznivcem zkušenějších kuřaček, kategorie nad třicet až třeba po padesát let, v tom se s robikonn neshodnem, a já bych uvítal větší podíl takovýchto žen v našem fotoalbu kuřaček. Nicméně mladší kuřačky jsou akčnější. Navíc mladé kuřačky se mi líbí také a jak vidíte, nadále mladé kuřačky budou a baví mě s nimi spolupracovat. Prostě je radost se podívat na krásnou dívku nebo ženu, zvláště když kouří cigaretu, a je jedno jestli je jí šestnáct nebo pětačtyřicet.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Billda » neděle 26. 2. 2012 22:41

muryru píše:Rád bych někdy zas kuřačku z hokeje přinesl.


Nejsem sice žádný fanoušek, ale ohledně "kuřačky z hokeje" jsem dost skeptickej. Nemůžu totiž, muryru, zapomenout na tu krásnou Ivu z předloňska, kterou jsi z tohoto prostředí přinesl (viz viewtopic.php?f=49&t=1981 - pouze VIP sekce), ale jen pár fotek.... a víceméně to skončilo i na tom, že se pak objevil její příťa a bylo po všem. Na hokejový zápasy malokterá kuřačka jde sama nebo jen s kamarádkou. Jakmile se do toho vloží přítel, tak z toho myslím nikdy nic nevzejde... Bohužel.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » neděle 26. 2. 2012 23:03

Billda: stejně tak ani já většinou nemám prostor věnovat se na hokeji lovu kuřaček, nicméně alespoň svátečně
se i zde zadaří. Ano, s tou Ivou to nevyšlo, ale například na témže místě se zadařila Denisa viewtopic.php?f=7&t=2376, která dle mého patřila do finále :-)
A v prvním ročníku bylo taky několik úlovků z hokeje, na Slávii,Spartě, a z fotbalu na Kladně.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Blago » pondělí 5. 3. 2012 20:38

Co se týče věku, ono to má každý jinak, a v tom jsou dobré tyto stránky, že každý si najde to svoje. Já osobně preferuji mladší slečny zvláště když z nich vyvěrá svěží energie, někdo by řekl neposkvrněné. Vždy když vidím starší kuřačku, tak mám pocit, že už je na ní vidět právě ta sešlost z kouření a to je to, co vidět nechci. Je to pokrytecké a nelogické ale já to tak mám. Naopak u mladých dívek je krásné pozorovat právě ten protiklad. Jako oheň a voda...

co se týče míst, tak to nechám na pocitu fotografa, líbily se mi jak fotky z parku, tak něco do sebe měly i nedávné fotky za dodávkou od české pošty ;) :mrgreen:

a do třetice - se připojuji do fanklubu ženských nohou, nejlépe v sukni a silonkách nebo legínách :o . Málokdy se mi líbí dívka v kalhotech. Pohled na ženské lýtko mě dostává, takže nechť je více fotek celého těla jako se zadařilo třeba u letošní miss Terezy. :twisted:
Díky a mějte se Blago. ;)
Blago
uživatel
 
Příspěvky: 20
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 4. 2009

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » pondělí 5. 3. 2012 22:42

Co se týče věku, u mě a myslím, že i u antarice je rozhodující, jestli se nám daná kuřačka líbí jako žena. Pak je jedno, jestli je jí 18 nebo 45. Mám pocit, že s přibývajícím věkem se rozšiřuje věkové spektrum žen, které se mi líbí - oběma směry. To platí i o kouření. Dostane mě když kouří jak sladce nevinné kuřátko, tak zralá elegantní prokouřená žena. A samozřejmě vše mezi tím. Samozřejmě má to své meze. Nezajímají mě nezletilé děti, stejně tak ženy důchodového věku :-))

Blago: Fotky za dodávkou? Myslíš Vendula+Hedvika? Jak to víš? Za nějakým autem jsme začínali fotit, pak mě
ten řidič málem přejel. Slečny v první fázi focení se prostě chtěly fotit tam a nikde jinde, to nebyl záměr - záměrem je bylo dostat jinam, což se pak povedlo k těm lavičkám u multikina.

Fanklub ženských nohou - založte ho s antaricem a dalšími :-) Já pak (a někdo se snad přidá) založím fanklub ženského poprsí :-)))
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Další

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků