Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Blago » úterý 6. 3. 2012 22:05

to muryru :
-Teda, ty to umíš tak popsat, že možná objevím půvab v nových věcech :)
-Na jedný fotce hedviky jse vidět část telefonního čísla vozu český pošty...
-Dobře, hlavně že to máme ujasněný :D


Ještě mě napadá, že jsem tu zatím neviděl dívku olíznout cigaretu, myslím že to bývalo docela běžný a může to být velice atraktivní... ;)
Blago
uživatel
 
Příspěvky: 20
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 4. 2009

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » úterý 6. 3. 2012 22:33

Blago: Olíznout cigaretu, asi by mohlo být vidět spíš ve videu....ale nevím jestli už se to antaricovi povedlo natočit, nevzpomínám si. Rozhodně zajímavé...:-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » úterý 6. 3. 2012 23:19

muryru píše:Fanklub ženských nohou - založte ho s antaricem a dalšími :-) Já pak (a někdo se snad přidá) založím fanklub ženského poprsí :-)))

Já jsem dnes osobně muryru řekl, že to sem napíšu :lol: Že s muryru to máme rozdělený, on je horňák, zatímco já dolňák :lol: Či-li já na půvab a krásu ženských nohou rozhodně jsem a pokud to jde, zvýrazním to, na fotkách, ale asi víc ve videu. Ve videu jsou poměrně časté záběry nožky-botičky, která típe nedopalek..

K námětům, jak bychom měli vyfotit či natočit kuřačky - přidám i jeden svůj, na který jsem si vzpomněl. A o kterém už muryru ví, nadhodil jsem ho při našich oslovováních na Letné :-) Totiž - strašně rád bych nafotil a hlavně natočil kuřačku, která kouří a současně jede na inline bruslích!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » úterý 6. 3. 2012 23:24

muryru píše:Blago: Olíznout cigaretu, asi by mohlo být vidět spíš ve videu....ale nevím jestli už se to antaricovi povedlo natočit, nevzpomínám si. Rozhodně zajímavé...:-)

Nevím proč, ale nějak to ve mně evokuje spíš balené cigarety :-)
Nevzpomínám si, ale řekl bych, že asi ne, že jsem zatím nenatočil :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » středa 7. 3. 2012 14:10

Jak píše antaric o kuřačce na in-line bruslích, tak já bych zas docela rád kuřačku za volantem. I když spíš by to chtělo aby to antaric nebo Katmar natáčeli kamerou z místa spolujezdce. Taky by bylo skvělé nafotit kuřačku při česání, líčení - to je celkem realizovatelné. Chtěl bych kromě těch našich typických fotografií víc přinášet i takové ty přípravné, zákulisní, 100% nestylizované fotky.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Billda » středa 7. 3. 2012 20:45

antaric: nafotit sexy mladou inlajn bruslařku s cigaretou by bylo skutečné terno ... slinty slint... Osobně bych spíš preferoval spíš než za jízdy foto někde na lavičce či na obrubníku, jak odpočívá a dává si cigaretu. Dráždilo by mě na tom to spojení slečna+šortky+všechnotoinlajnnádobíčko(chrániče, potítka, helma)+CIGARETA

Ale možná ještě víc si přeju, aby se ti, antarici, podařilo zdokumentovat to, co jsi kdysi napsal tady na fóru, že se ti líbí, a to spojení mladá slečna+batůžeksezavěšenýmimedvídky+vprůhlednésíťcebatůžkubalenícigaret, a jak si následně tato slečna zapaluje a kouří...
A na nohách by klidně mohla mít inlajny.... ;)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Blago » středa 7. 3. 2012 23:56

In-line nápad je dobrej nápad - bude to trochu složitější pro fotografa, ale půjde to, důležitý je, aby se fotograf pohyboval taky a pak bude krásně zachycenej pohyb - dívka zaostřená (naostro ;) ) a pozadí mázlé ...
Blago
uživatel
 
Příspěvky: 20
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 4. 2009

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » čtvrtek 8. 3. 2012 0:20

Inline brusle bych chtěl fotit, resp. točit, zcela určitě za jízdy :-) Samozřejmě realizace ze strany fotografa je věc druhá :-) Fotky by dělat šly, fotil bych vždy při jejím dojezdu ke mně - buď manuál fokus nebo kontinuální. Na několikátý pokus by to vyšlo a když ne, tak bych zaclonil, holt by byla velká hloubka ostrosti.

Ovšem mnohem víc toužím to natočit kamerou, to by bylo něco! Všechny ty ladné sportovní pohyby, kouřit u toho, vydechovat za jízdy! Něco by šlo taky dojezdem směrem ke mně, spolu s couváním zoomu (ale nouzové řešení, uznávám). Další možnost - že by nejezdila rovně, ale kolem dokola v kruhu kolem mně a já bych se jen točil kolem své osy :-) Nesmělo by ale být ostré boční slunce. Jiná možnost - točit to za jízdy z auta, to bych si už ovšem připadal jak při natáčení opravdového filmu :-) A poslední možnost - že bych sám nazul inlajny a točil to za jízdy na nich. Problém je, že jsem nikdy v životě na inlajnech nejel. Ale předpokládám, že asi nebude na nich jednoduchý jet pozadu - abych kuřačku bral za jízdy zepředu :-)

Jinak já věřím - že se mi na inlajnech kuřačku podaří natočit a nafotit - určitě to spadne do oněch tradičních 90%, co vymyslím, že nakonec i uskutečním :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Blago » čtvrtek 8. 3. 2012 0:31

:roll: No ta možnost nazutí vlastních bruslí poprvé a rovnou couvačka by byla dost divoká :D jednou jsem to zkoušel a dopadlo to asi jako moje první snowbordování > teda natvrdo... leda že by ona jela pozadu- čímž by se kouř mohl táhnout směrem k fotografovi. 8-) . Bude to dobrodrůžo.
Tak přeju ať se plán vydaří. Blago
Blago
uživatel
 
Příspěvky: 20
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 4. 2009

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » pátek 9. 3. 2012 10:20

Blago: Něco se určitě podaří vymyslet a také zrealizovat, v pravý čas :-) Předpokládám ale, že to bude plánované focení, ne náhodné. To bychom museli cíleně do Braníka a Modřan k Vltavě, na tu inlajnovou dálnici :-) Tam to sviští, nicméně oslovit s cigaretou bychom museli nějakou, která bude zrovna s cígem odpočívat, za jízdy žádnou neodchytíme :-) Rozhodně se na focení s inlajma těším, možná to bude příjemný důvod si zopakovat focení s nějakou, se kterou jsme už spolupracovali.
Úplně si už představuju, jak kuřačka na inlajnech típe cígo přejížděním kolečkama :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Dara » středa 28. 3. 2012 12:09

Pri slečne Katke ( viewtopic.php?f=7&t=2526 ) ma napadlo... Páčilo by sa mi, keby mala Vaša "modelka" krabičku cigariet vo vrecku na blúzke. Pôsobilo by to zaujímavo, kontrastne.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod mars13 » středa 28. 3. 2012 14:59

Velmi dobře, když žena kouří a vydechuje kouře skrz nosu. Musí požádat o každý kuřák kouří z jeho nosu vydyhala. To je sexy. A oblečení by mělo být lesklé a světlé. Velmi dobré lesklé taneční punčocháče a lesklé legginsy.
mars13
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 3. 2012

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » sobota 31. 3. 2012 17:57

S Katmarem jsme přišli na další námět pro focení kuřaček - a to s cigaretou v plavkách a v bazénu :-) Vzhledem k tomu, že Katmar bazén vlastní, není to nereálné. Je to jen o vhodných adeptkách (které se mohou hlásit) a o výletu z Prahy do Mníšku pod Brdy :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » sobota 31. 3. 2012 22:01

U toho bych taky rád byl, i vzhledem k tomu, že několik let se mi nedaří mít příležitost něco podobného nafotit na pláži někde u vody.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Dara » neděle 1. 4. 2012 11:57

antaric & muryru: Podľa mňa by stačilo zájsť na kúpalisko, kde je atraktívnych žien v plavkách s cigaretami mnoho. ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod antaric » neděle 1. 4. 2012 12:00

Dara: To sice ano, ale kolik z nich je ochotných? :-) S tím je největší problém - pro vědomou spolupráci. A paparazzi formou to dělat nechceme.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Katmar » neděle 1. 4. 2012 17:09

Já tomu taky rozumím. Něco jiného je oslovit kuřačku civilně oblečenou na ulici, ale dost rozdíl je chtít podobnou spolupráci po již téměř svlečené dívce.
Přece jenom riziko "špatného vyložení" je tam mnohem větší.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Billda » středa 27. 6. 2012 18:11

Na tento nápad mě tak trochu navedly dost časté odpovědi v dotaznících mladých kuřaček, že své kouření musejí skrývat.

Mnohé z fotosetů vznikají v přírodním prostředí parků, kde je spousta zákoutí s keři a stromy. Nebylo by proto špatné - zvlášť pokud se fotí třeba dvojice kamarádek mladého věku - některému fotosetu dát aranžmá skrývaného kouření za keři se zkoumavým pohledem do okolí, zda kuřačky při tom někdo nevidí. A nemuselo by to být třeba nutně "reálně" pojaté, ale třeba klidně i s trochou nadsázky, parodie, ironie...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod remlap » středa 11. 7. 2012 17:09

V množství fotek s kuřačkami jsou dosud celkem výjimečné záběry s krabičkou cigaret. Nevím, jestli to má nějaký konkrétní důvod - např. snaha nedělat reklamu konkrétním značkám. Pokud ne, tak si myslím, že by stálo za to aspoň pár snímků s krabičkou udělat. Rozšířilo by to celkově možnosti fotek - vytahování cigarety s krabičky či jen krabička ležící na klíně či čouhající z kapsy při kouření. Pro inspiraci bych uvedl fotky na strankach www.smoking-leathergirls.com. Napr. http://www.smoking-leathergirls.com/gallery58.htm, http://www.smoking-leathergirls.com/galpics/g33_2.jpg. Zpestřením jsou i fotky, na kterých kuřačka cigaretu zapaluje.
remlap
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 10. 11. 2010

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod Billda » středa 11. 7. 2012 20:50

remlap: Tak tento tvůj odkaz http://www.smoking-leathergirls.com/gallery58.htm můžu jenom doporučit. Luxusní kuřačka "mého střihu". Mňam!
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků