Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Kuřácké profily

Příspěvekod Gaan » sobota 16. 2. 2013 21:18

Ahoj přátelé!
Dostal jsem takovej nápad, což takhle vypsat pár kritérií, kolonek, do kterých bychom vyplňovali údaje o tom, jak kouříme - například značku spotřebu a tak dále, vlastně něco jako dotazníky pro kuřačky v soutěži, což bychom mohli dále vypisovat do tohoto topiku, myslím, že bychom mohli zjistit nejdenu zajímavou informaci :)
Gaan
uživatel
 
Příspěvky: 43
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 1. 2011
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro Gold

Re: Kuřácké profily

Příspěvekod Dara » pondělí 18. 2. 2013 13:09

Podľa mňa je to dobrý nápad.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Kuřácké profily

Příspěvekod Katmar » čtvrtek 21. 2. 2013 11:28

Uvidíme, možná by antaric něco takového mohl udělat.
Jaké údaje byste si představovali, že by tam měly být?
- značka - variantní značka - spotřeba za týden - od kdy kouřím pravidelně - kde jsem se kouřit naučil/a - co mě vedlo k tomu to zkusit - kdy mi začali cigarety chutnat - po jaké době jsem zjistil/a že mám na cigaretu chuť - po jaké době jsem cítil/a závislost - jak se projevuje, když si nemůžu zapálit - zkoušel/a přestat - vztah ke kouření (líbí, chutná, potřebuju to, připadám si zajímavější, uklidňuje...) - jak dlouho vydržím bez cigarety - dávám si cigaretu v noci (budím se) - kouřím doma - venku - v práci - při jaké činnosti mi kouření nejvíc chutná - po jaké činnosti mi nejvíc chutná - cítíte se s cigaretou přitažlivější - už vám někdo řekl, že jste s cigaretou přitažlivější? - Využíváte svého kouření jako příležitosti navázat rozhovor / seznámit se? - Využíváte svého kouření pro komunikaci (s přáteli, porada, posezení s partnerem...) - Stává se vám, že při kouření vyřešíte nějaký problém nad kterým jste dumali? - ještě nějaké další informace??
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Kuřácké profily

Příspěvekod Gaan » čtvrtek 21. 2. 2013 21:37

Myslím, že takhle to je docela dobrý. :)
Gaan
uživatel
 
Příspěvky: 43
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 1. 2011
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro Gold

Re: Kuřácké profily

Příspěvekod Billda » čtvrtek 21. 2. 2013 23:42

Gaan+Dara: chválím aktivní nápad i souhlas s ním, ale vzhledem k mizivé aktivitě zde registrovaných si myslím, že to snad ani nestojí za tu námahu. Drtivá většina by si to (možná i se zájmem) přečetla, ale vyplnili by to tak s bídou dvě desítky...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Kuřácké profily

Příspěvekod Katmar » pátek 22. 2. 2013 0:42

@Billda
Netvrdím, že je nutné to dělat nějak rychle, určitě je s tím také spousta práce, kterou musí někdo udělat :-)
Kluci mají také další plány na rozšíření stránek. Musí vážit do čeho investovat svůj čas.
Žádnou práci nemůžeme dělat s tím "že to k ničemu nebude" :-) Protože JAKÁKOLIV aktivita je K NĚČEMU DOBRÁ :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Kuřácké profily

Příspěvekod Billda » pátek 22. 2. 2013 15:08

@Katmar: Ale jo, vlastně s tebou souhlasím. Jde o priority ;) ! Rodinným stříbrem a to, co dělá tyto stránky stránkami, jsou autorské fotosety a videa kuřaček a ty musej mít samozřejmě maximální přednost. :)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Kuřácké profily

Příspěvekod antaric » neděle 24. 2. 2013 23:37

Rozhodně dobrý nápad. Krom vytížení a nestíhání jsem dosud nereagoval, přemýšlel nad řešením. Nevím, do jaké míry by byli lidé ochotní psát své profily v podobě příspěvků či vláken, takto "veřejně" a nestrukturovaně.

Systém diskusního fóra phpBB disponuje ještě jednou vlastností, možnost do uživatelského profilu, nahoře v rámci Uživatelského panelu, Profil, Podrobnosti dodefinovat pro nás specifická políčka. Rozhodl jsem se je přidat, zatím tedy:

  • Kuřák/kuřačka - výběr hodnoty: pravidelně, příležitostně, ne, -
  • Typický počet cigaret denně - celé číslo
  • Značka cigaret - volné textové pole

Zkuste si to, jestli to zvládnete. případně, jak byste to chtěli upravit (volby, hodnoty), popř. jaké další políčka přidat.

Tato nová políčka jsem nastavil i k vyplnění už při registraci. Ti z vás, kdo fórum používáte v anglickém režimu, prosím o kontrolu překladu (většinou to sypu z hlavy bez další kontroly).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Kuřácké profily

Příspěvekod antaric » čtvrtek 28. 2. 2013 16:27

Mnoho z vás se s tím vyplněním tedy zatím nepředvedlo :-) Pochvalu ode mě dostává Dara.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků