Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Kuřačka - barmanka

Příspěvekod David77 » sobota 1. 2. 2014 12:39

Je asi všeobecně známo, že mezi kuřačkami (často velmi silnými) je řada barmanek. Pracovat v místech, kde se kouří a pije alkohol, určitě nejde bez cigarety. Dokonce jsem někde slyšel takovou frázi, ale nevím zda je to pravda.
Lepší je v zakouřeném prostředí kouřit cigarety, než nekouřit a dýchyt cigaretový kouř. Někde to psali v článku o zdraví.

Chci se proto zeptat, jaké máte zkušenosti s kuřačkami barmankami. Znáte nějakou pěknou barmanku závislou na cigaretách (kouří jednu od druhé)? Kde to bylo?
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Kuřačka - barmanka - super zážitek.

Příspěvekod David77 » sobota 1. 2. 2014 12:46

Je to už bohužel strašně dlouhou dobu, kdy jsem byl na Kladně (asi 13 let) v baru. Konkrétně na hlavní třídě T.G. Masaryka. Bylo to někdy odpoledne v pracovní den a já jsem si tam šel dát kafe, jelikož jsem měl čas na autobus.

Tehdy tam byla barmanka mladá holka kuřačka. Byla tam v brýlích (věk odhaduji asi na 20.let). Skoro pořád měla zapálenou cigaretu. Jednu dokouřila a vzápětí zapálila další. Moc se mi to tenkrát líbilo, byl jsem tam asi 45 minut a za to dobu vykouřila cca. 6 cigaret a když jsem odcházel zapalovala si další.
Ještě tam jako hosté byla nějaké ženy a ty také kouřili dost, ale daná dívčina barmanka snad pořád.

Moc bych si přál ještě nějaký takový bar navštívit. Pokud o nějaké takové i třeba o trošku méně kouřící kuřačce víte, dejtě vědet. Pořád na to vzpomínám. Mrzí mě, že jsem tam tehdy nedšel za ní často, ale to už je hodně dlouho.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Kuřačka - barmanka

Příspěvekod Sisian » pondělí 3. 2. 2014 7:52

tak ta už bude na plicním .......
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Kuřačka - barmanka

Příspěvekod David77 » sobota 8. 2. 2014 14:46

Pište, pokud máte něco zajímavého o barmankách a jejich kouření, místo výskytu apod.

Pokud i já budu mít nějaký zážitek, rád jsem něco napíšu. Předem díky.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Kuřačka - barmanka

Příspěvekod fantomas » úterý 4. 3. 2014 23:34

Za sebe múžu říci,že barmanek a baru všech typu,jsem v životě poznal dost a moje zkušenost je taková,že s deseti barmanek minimálně 7 jsou silné kuřačky.Konkrétně uvádět nechci,ale před asi deseti lety jsem spolupracoval s barmankou Zuzkou,mimochodem skvělá holka,výška tak max 160cm,váha 40kg(drobounká a štíhlá,ale energická)velice vášnívá kuřačka(marlboro light odhadem 20-25,ale při každím šluku,bylo na ni vidět,jak si to užívá-tahala dlouze,inhalovala hluboce a vyfukovala celou večnost-prostě nádhera),něco podobného se tak často nevidí.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Re: Kuřačka - barmanka

Příspěvekod tattoovani » čtvrtek 16. 3. 2017 2:37

Barmanky s cigaretou v puse,když točí pivo třeba... Exkluzivní pohled
tattoovani
nováček
 
Příspěvky: 9
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Rothmans

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků