Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Začínám kouřit

Příspěvekod rostak.78 » neděle 5. 4. 2009 20:59

Je mi 30 a začínám kouřit, protože mě to moc láká a líbí se mi to, ale nějak mi to nechce zachutnat, mohl by mi někdo poradit, jak si na to nejlíp zvyknu?
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » neděle 5. 4. 2009 21:22

Já začínal taky poměrně pozdě (léta náctiletých jsem minul). Je potřeba být trpělivý, nespěchat, když se účinek nedostavuje tak rychle. Záleží taky na značce cigaret, každému chutná něco jiného. Záleží jestli opravdu šlukuješ (pokud se ti aspoň trošku motá hlavinka, je ti jinak, je to na dobré cestě). "Přijít tomu na chuť" - chvilku to trvá, objevuješ postupně.

Já se sám sebe ptal "a kde je ta závislost?" Přišla po půl roce, řekl bych, že kouření bylo teprve pak opravdu ono. Závislost přichází u každého různě rychle, podle věku a pohlaví (v mladším věku a u žen je nástup závislosti rychlejší).

Pokud bys dorazil na sraz (18.4.), tak si Tě některá z dam kuřaček ráda vezme na starost...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rostak.78 » neděle 5. 4. 2009 21:27

Já se snažím šlukovat a hlavinka se mi fakt trošku motá, kouřím modrý Viceroyky a o srazu budu přemýšlet.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod honza » neděle 5. 4. 2009 21:30

Oskus kouřit a koukat se přitom na kouřící ženy budto v TV a nebo real .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Evelika » neděle 5. 4. 2009 21:33

rostak.78: Antaric má pravdu...to přijde časem - chce to tpělivost :-) ...ta přináší růže ;-)Hodně štěstí!
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod rostak.78 » neděle 5. 4. 2009 21:42

Evelika: máš pravdu, chce to trpělivost, ale znáš to, pokud něco moc chceš, tak to většinou i dokážeš.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod fantomas » neděle 5. 4. 2009 23:06

JJ,chce to čas,nikam nespěchat.Hlavně pořádně šlukuj a snaž se kouřit prvidelně každý den.Ze začátku jen pár cigaret za den a uvidíš,že za chvíli ti cigareta začne chutnat a bude ti po ni dobře.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod rostak.78 » pondělí 6. 4. 2009 17:15

Tak mi to dneska pomalu začíná chutnat, tak si myslím, že to bude za pár dní fajn.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Já a cigarety

Příspěvekod David77 » čtvrtek 9. 4. 2009 19:43

Také i já jsem začal nedávno kouřit. Předtím jsem kouřil jen nárazově, ale zato vcelku dost. Když jsem bylo někde na akci, tak klidně krabka nebyla problém.
Teď se snažím kouřit pravidelně, abych si na to zvyknul a byl závislý. Strašně mě vzrušují ženy, dívky, kterí kouří, jelikož jim to moc chutná a jsou na tom vyloženě závislé. Chci být také takový, tak jsem také začal kouřit a to v 30.letech.

Už se moc a moc těším na sraz a rád se od kuřaček velice rád přiučím.

Problém je, že zatím kouřím tak nějak tajně a nevím jak to oznámit okolí, že prostě kouřím. Partnerka je silně zapřísáhlá nekuřačka, v práci o mě vědí, že nekouřím a rodiče či známí totéž. Pořád to tajit nejde, takže je vcelku problém vyjít s tím napovrch. Co mě poradíte?

Snažím se kouřit vždy co nej-silnější cigarety. Nejlépe červené vinceroy, sparty, lucky-strike atd. Při kouření šlukuji, abych z toho něco pořádně měl.
Kouření, cigarety a hlavně ženy, dívky kuřačky zapalující jednu od druhé mě velice vzrušují.
Už se těším, jaký padne rekord v počtu vykouřených cigaret na srazu.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod Tato » pátek 10. 4. 2009 16:44

Na to je jednoduchá odpověď - zůstaň nekuřákem. Mně zase např. nikdy nechutnalo víno. Jsou lidé, kterým kouření působí potěšení a jsou lidé, kterým nic neříká a je to asi dáno geneticky. Myslím, že nutit se do kouření je stejně problematické jako nutit kuří¨áka k tomu, aby přestal. Pokud Ti cigarety nechutnají, můžeš být tolerantním nekuřákem a to je rozhodně lepší, než být kuřákem, který svou neřest nenávidí.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Já a cigarety

Příspěvekod Tato » pátek 10. 4. 2009 16:52

Ppss píše:Také i já jsem začal nedávno kouřit. Předtím jsem kouřil jen nárazově, ale zato vcelku dost. Když jsem bylo někde na akci, tak klidně krabka nebyla problém.
Teď se snažím kouřit pravidelně, abych si na to zvyknul a byl závislý. Strašně mě vzrušují ženy, dívky, kterí kouří, jelikož jim to moc chutná a jsou na tom vyloženě závislé. Chci být také takový, tak jsem také začal kouřit a to v 30.letech.

Už se moc a moc těším na sraz a rád se od kuřaček velice rád přiučím.

Problém je, že zatím kouřím tak nějak tajně a nevím jak to oznámit okolí, že prostě kouřím. Partnerka je silně zapřísáhlá nekuřačka, v práci o mě vědí, že nekouřím a rodiče či známí totéž. Pořád to tajit nejde, takže je vcelku problém vyjít s tím napovrch. Co mě poradíte?
Ale kouření není o závislosti, ale o požitku. Kouřím již dvacet let asi 10-15 denně, ale mohu prohlásit, že závislost jsem si nevypěstoval / bez cigarety vydržím i týden. / Co si o Tobě pomyslí Tvé okolí, až zjistí, že jsi plánovaný ¨závislák? Též pocházím z nekuřácké rodiny a manželka je velmi slabá kuřačka a svou neřest publikuji jako gurmánství a nezávisláctví. Radím Ti neber kouření jako závislost, ale jako radost, protože pak ho začneš nenávidět. Mimochodem červené Viceroy jsou fajn.
Snažím se kouřit vždy co nej-silnější cigarety. Nejlépe červené vinceroy, sparty, lucky-strike atd. Při kouření šlukuji, abych z toho něco pořádně měl.
Kouření, cigarety a hlavně ženy, dívky kuřačky zapalující jednu od druhé mě velice vzrušují.
Už se těším, jaký padne rekord v počtu vykouřených cigaret na srazu.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod wt » pátek 1. 5. 2009 8:19

Já si myslím, že kouřit od začátku silný značky je nesmysl. Spíš bych začal třeba zlatýma máčkama. Ty v podstatě chutnaj i nekuřákům...
wt
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 5. 2009

Příspěvekod JerryRose7 » pátek 1. 5. 2009 23:04

wt píše:Já si myslím, že kouřit od začátku silný značky je nesmysl. Spíš bych začal třeba zlatýma máčkama. Ty v podstatě chutnaj i nekuřákům...


Souhlasím, také jsem na nich začínal. Po půl roce jsem riskl přitvrdit a risk znamenal zisk ;)
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Re: Začínám kouřit

Příspěvekod sarka paterova » pondělí 21. 4. 2014 20:02

Je mi 18,zacla jsem kourit nedavno,zatim kourim malo,jsem lesbicka a na holkach me cigareta vzrusuje,kdyz vidim peknou holku,mam chut na cigaretu,v budoucnu snad najdu holku,ktera kouri.Jinak kourim tak 3 denne,teprve jsem zacala,snad se stanu poradnou kurackou.Dela mi dobre,jen kdyz cigaretu drzim.semtam obcas se mi mota hlava,ale stoji to za to
sarka paterova
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Žena
Registrován: 21. 4. 2014
Bydliště: otrokovice
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: lm

Re: Začínám kouřit

Příspěvekod sarka paterova » středa 23. 4. 2014 1:21

Rada bych zde nasla pratele,se kteryma bych mohla konzultovt a radit se.Povidat si na dalku
sarka paterova
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Žena
Registrován: 21. 4. 2014
Bydliště: otrokovice
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: lm

Re: Začínám kouřit

Příspěvekod linux » středa 23. 4. 2014 12:23

Ahoj, myslím že tu najdeš širokou podporu :)
Je fajn že to vnímáš ze stejného pohledu jako většina mužské populace zde.
Kdyby jsi chtěla pokecat, můžeš mi klidně napsat soukr. zprávu.
Tak ať se ti zde líbí.
linux
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 11. 2011
Bydliště: Česká Třebová
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Lucky Strike Click & Roll

Re: Začínám kouřit

Příspěvekod sarka paterova » středa 23. 4. 2014 18:47

Linux dik,tyto stranky se mi libi,jsem teprve na zacatku.Sarka
sarka paterova
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Žena
Registrován: 21. 4. 2014
Bydliště: otrokovice
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: lm

Re: Začínám kouřit

Příspěvekod David77 » čtvrtek 24. 4. 2014 11:31

Ahoj Šárko,
velice rád bych s tebou pokecal o kouření a cigaretách. Určitě mi napiš do soukromé zprávy.
Tyto stránky jsou super. Najdeš zde nejen kuřačky, ale i vše ohledně kouření.

Píšeš, že je ti 18.let. Snad se brzy pořádně rozkouříš. Chtěly by jsi kouřit i doma v bytě?
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Začínám kouřit

Příspěvekod sarka paterova » čtvrtek 24. 4. 2014 19:28

Dik Ppss,ano jsou stranky super,u me to jeste potrva,ale snad se rozkourim a pokud bych zde nasla peknou holku,zde na strankach,,budu stastna,koukala jsem ,ze poradate akce ,rada se zucastnim.
sarka paterova
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Žena
Registrován: 21. 4. 2014
Bydliště: otrokovice
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: lm

Re: Začínám kouřit

Příspěvekod Billda » pátek 25. 4. 2014 18:00

Zdravím Šárku a její elemku :) ;) . Až si na sebe zvyknete, budete neskutečně pohodový kámošky...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Další

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron