Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Která ze tří kuřaček se vám nejvíce líbí

bruneta z první série (z dvojice)
4
16%
blondýna z první séria (z dvojice)
7
28%
blondýna z druhé série
14
56%
 
Celkem hlasů : 25

Praha, pátek 4.5.2007 - 3 kuřačky (zpracováno 11.5.)

Příspěvekod muryru » pátek 11. 5. 2007 17:40

Zde předkládám ještě kuřačky z minulého týdne:

1) Dvě kuřačky na pravidelné kuřácké pauze. Brunetka kouří 30 cigaret denně a přiznává, že cigarety jsou její největší závislost, ale miluje je.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek


2) Tato kyprá mladá žena není typickým příkladem krásné ženy, má mnohé nedostatky, ale vzhledem k tomu, že má silný vztah k cigaretám a má své plně žensky tvarované tělo prosycené nikotinem ze stovek a tisíců vykouřených cigaret, je i díky tomu přitažlivá. Kouření cigarety považuje za jeden ze tří největších požitků, které zná (opravdu!!!)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil muryru dne úterý 7. 8. 2007 9:43, celkově upraveno 2
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 11. 5. 2007 19:54

Mmmmm... děkujeme... Krása, kuřácká krása... Líbí se mi pokaždé, co se ti podaří od nich i zjistit (a to zvyšuje půvab a atraktivitu).

Brunetka i její sousedka se mi líbí asi nastejno, možná víc ta blond sousedka. U brunetky - mmm, že cigarety miluje...

Pokud jde o druhou sérii fotek s ženou, které jsi připsal nedostatky :-), tak myslím, že má svůj půvab, cigaretou umocněný - zvlášť když kouření považuje za jeden z největších požitků. Postava by šla, trošičku v obličeji mi nesedla, ale jinak je vidět, že o sebe pečuje... (plus moje oblíbené nehtíky.. ;-) )
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 11. 5. 2007 22:07

U druhé série fotek s tebou souhlasím - i přes některé výtky se mi ta dívka líbí, zvlášť díky jejímu vztahu ke kouření - ona je typický příklad toho, že i průměrně vypadající ženu (ale své hraje i to, že o sebe pečuje) cigareta pro nás může zatraktivnit. Rozhodně bych jí hodnotil z těchto tří kuřaček nejvýš.
U dvojice kuřaček mě zaujala hlavně brunetka, ta blondýna i přes milé chování není moc můj typ..jsou to ale hodně pohodové dámičky..
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » neděle 20. 5. 2007 16:05

Jsem moc rozpolcen. Ta bruneta a blondýna ze druhé série se mi líbí asi nastejně. Jinak je moc skvělé když ženy hodně kouří a dělá jim to radost.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron