Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Doplňky k oblečení

Příspěvekod antaric » neděle 29. 8. 2010 20:24

Je asi obecně známo, že muži nemají zřejmě takový smysl pro detail, ženy však ano a dokonce si na detaily naopak potrpí - celé myšleno v oblékání, vizáži a zdobení sebe sama.

Na jakých doplňcích, milé dámy, třeba naprosto ujíždíte? A které jsou pro vás spíš jen nutností a které naopak nemusíte, vyhýbáte se jim? Jsou pro vás doplňky nezbytnou každodenní samozřejmostí nebo je využíváte spíš jen tu a tam, pro zpestření a pro určité příležitosti?

Za doplňky na úvod v zásadě považuji všechno - prstýnky, řetízky, sponky, náušnice, korálky, ale také sluneční brýle, kloubouky, čepice, šátky, pásky, rukavice a mnoho a mnoho dalších věcí, které přirozeně jako muž nedokážu ani vyjmenovat :-)

Některým doplňkům se v budoucnu budeme věnovat ve speciálních samostatných vláknech (připravuji).

A co vy muži - které doplňky vašemu oku lahodí nejvíce? A to jak ve spojení s cigaretou, tak i bez ní?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod honza » neděle 29. 8. 2010 20:26

Já to sem psát nebudu je to chronicky známé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jen mě zajímá zda to některá z dam vidí jako já :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dobré vlákno dík :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil honza dne neděle 29. 8. 2010 20:27, celkově upraveno 1
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod antaric » neděle 29. 8. 2010 20:26

Prosím Honzu, aby se zatím zdržel příspěvků - až později, ano? :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod muryru » neděle 29. 8. 2010 22:15

Já na doplňky u žen nijak zvlášť neulítávám, naopak často mívám pocit, že bez nich bych měl
výraznější dojem, více by vynikla ta přirozená krása ženy a její ženstí - z námi focených kuřaček
z poslední doby je takovým příkladem Daniela (15.7.) jejíž styl mě naprosto dostal.

A pokud doplňky, pak opět vítězí symetrie a jednoduchost, mám rád především kruhové náušnice, spíš
větší (ale nic se nemá přehánět) a můžou být i silnější. Asi by se našlo víc věcí co se mi líbí,
ale to zatím stačí.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod honza » pondělí 30. 8. 2010 9:49

Když bych se měl zdržovat příspěvků tak sem vůbec nemusím chodit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod antaric » pondělí 30. 8. 2010 17:02

honza: O to nejde, ale rád bych, abys diskuzi nezavlekl zbytečně jinam a dal prostor i jiným, především ženám :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod honza » pondělí 30. 8. 2010 18:07

Jinam rukavice je doplněk a ještě k tomu víc než elegantní :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale už jsem vychladnul trochu :evil:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod Evelika » úterý 31. 8. 2010 23:24

Tak já naprosto ujíždím :D na naušnicích. Ne teda zlatých :D to by mě zrujnovalo!!! :lol: ale pouze bižuterních. A to jakéhokoliv tvaru, velikosti a barvy !!! :) Není dovolená, výlet, nákup, nebo jen obyčejné nakouknutí do obchůdku - jak já říkám s "tretkami", abych si alespoň jedny nenesla domů.Nevím, zda je to normální :) ale fakt je, že tyto "divočejší" naušnice nosím jen v "jarňoletních" :P měsících, popřípadě "mírněpodzimních" :P takže to vypadá, že už je asi pomalu a jistě vyměním za zlaté! :-(
A k nim samozřejmě patří aj náramky, řetízky, či korálky.Prstýnky nosím pernamentně(v létě stříbrné a v zimě zlaté, aby to těm od kterých to zlato mám nebylo líto :lol: ) Jo, a letos aj prstýnek na noze! :shock:
Sluneční brýle, šátky,rukavice,či pokrývky hlavy dle ročních období ;)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod Martina A » středa 8. 9. 2010 23:40

Takové povrchní téma... :D
No já nevím, jestli je něco, na co si obzvlášť potrpím. Spíše hodně se mi NElíbí ženy, které to přehánějí se šperky - vrchol nevkusu je několik řetízků a/nebo masivních prstenů na každém prstu současně.

-S čím mě potkáte zcela určitě, tak to je piercing v nosu. :D

- A pak také náušnice - mám jeden oblíbený pár, který s dalšími střídám podle stylu, který zrovna zvolím. Občas dosti extravagantní, výrazné.

- Také si hodně potrpím na sluneční brýle, bez těch bych léto asi nepřežila. Ale to je spíše praktická záležitost. (I když, dobře se s nimi šmíruje... :lol: Zejména sexy kuřáci a tak... :D )

- Dříve jsem hodně ulítávala na pokrývkách hlavy - bekovky, klobouky, různé čepice, etc. :)

- Mám ráda pásky....

Ve finále toho asi bude určitě víc, ale, obvykle o tom zase zak nepřemýšlím... :D
Jinak se mi na ženách líbí jednoduchost podtržená jedním či dvěma výraznými prvky - například výrazný pásek, nebo náušnice, apod.
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod Dara » čtvrtek 9. 9. 2010 20:58

Martina: K tým niekoľkým retiazkam.... Stretla som sa s tým u kamarátok, a tiež som sa pýtala prečo toľko... dostala som vždy rovnakú odpoveď. Každá z tých retiazok sa viazala na nejakú udalosť (darček od maminy na 18tku, od starkej na promócie, od neviem koho k neviem čomu) jednoducho ich nosia ako pamiatku alebo talizman, či z lásky k darcovi.. Osobne si myslím že 2-3 retiazky sú ešte v pohode. Horšie je to s tými prsteňmi,to je vážne nevkus...

K téme:
Ja sa snažím nosiť doplnky primerané oblečeniu,príležitosti či ročnému obdobiu....
V zime mám slabosť na pletené veci..šály, rukavičky.... v lete zase na slnečné okuliare a náramky, gorále a najmä ozdoby do vlasov :-) samozrejme všetko s mierou :-) Myslím si že vhodné doplnky k upravenej žene jednoducho patria....
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 9. 9. 2010 21:20

Dara: No dobře, ostatně, každého věc... :D Já bych tedy ty vzpomínky nosila raději v hlavě, než všechny naráz na krku... :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod KarolinaSt » pondělí 28. 11. 2011 9:56

Je pravda, že je to chronicky známo, ale Vám se to snad nelíbí? Je hezký, když o sebe ženy pečují (samozřejmě nemyslím přehnaně) a přemýšlí co si oblíct, aby byly krásné. O všech se to taky říct nedá.
Naposledy upravil KarolinaSt dne středa 30. 11. 2011 5:28, celkově upraveno 1
KarolinaSt
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 28. 11. 2011

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod KarolinaSt » středa 30. 11. 2011 5:28

Ale bohužel si to nemyslí každý. :(
KarolinaSt
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 28. 11. 2011

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod Aandys » pátek 23. 12. 2016 10:46

Líbí se mi doplňky jak u žen tak u mužů.. Stačí málo, nepřehánět:) Hezký brýle, čepice, taška..
Aandys
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 0

Re: Doplňky k oblečení

Příspěvekod golfdt » neděle 12. 3. 2017 13:25

ahoj, děvčata a muži!
musím s někým se poradit, protože nalezla jsem nějakou zajímavou slevu na internetu http://promocodius.com/cz/obchody/answear-sleva, kde se řeka o tom, že můžu použit nějaký kupon na nákup v oblečení a doplněk v answear. někdo měl zkušenosti s těmito vouchery :?: :?: :?:
Zlo je odnož strachu Dobra.
golfdt
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 3. 2017
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 4
Značky: Marlboro

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků