Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

VIP členství - verze 1

Příspěvekod antaric » sobota 30. 8. 2008 13:35

Dnešním dnem spouštíme systém VIP členství, ve své první verzi (druhá verze přijde někdy později, patrně s přechodem na phpBB3, bude obsahovat více funkcí).

VIP status má být zvýhodněním a odměnou pro ty uživatele, kteří se aktivně účastní života na tomto diskuzním fóru - příspěvky, hlasováním, připadně dalšími aktivitami (fotografie, odkazy, videa atd.). V současné době tento bonus obsahuje především možnost si stáhnout autorská videa, jejichž zobrazení je ostatním uživatelům zamezeno.

VIP členství je přidělováno manuálně na základě vyhodnocování vašich aktivit podle interní databáze, neprobíhá tedy automaticky. Přidělení VIP statusu se ukazuje u vašich příspěvků (coby hodnocení uživatele, namísto škály "nováček", "uživatel", "aktivní uživatel", "velmi aktivní uživatel"), stejně tak se zobrazuje ve vlastnostech v detailu ze seznamu uživatelů.

VIP členství nemá být privilegováním, ale motivaci pro vaši aktivitu a účast zde - následně pak můžete být tímto členstvím odměněni.

Prvními VIP uživateli jsou: Kasoun, Tato, honza, MBL, Myldemon a rob. Další budu postupně a časem přidávat, zpravidla ve vlnách, informace budu zapisovat do tohoto vlákna.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » sobota 30. 8. 2008 13:46

První bonus - video s kuřačkou Karolínou - je zpřístupněn ve vláknu viewtopic.php?p=2733.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » sobota 30. 8. 2008 13:56

Dík za VIP . Celé VIP bude myslím krok vpřed a bude snad motivací i pro další uživatele .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 1. 9. 2008 9:03

Ještě lepší doplním, jaká kritéria se před přidělením VIP členství berou v úvahu:
  • Počet příspěvků zde na fóru a jejich podoba účasti, diskuze k tématům.
  • Počet hlasů v jednotlivých anketách - míra aktivity.
  • Nahrané fotografie, videa (vlastní, převzaté), odkazy jinam apod.
  • Zadání svého pohlaví ve svém profilu.
  • Účast na vedlejších projektech typu dotazník (jako byl např. v červenci pro výzkum VŠ studentek).
  • Podpora a popularizace stránek (na jiných vhodných serverech či jinde, osobně atd.)
  • Jiná podoba aktivit.

Není samozřejmě nutné svou aktivitu maximalizovat, každý máme v sobě jinou silnou stránku. Přesto a právě proto má být VIP členství právě pozitivní motivací, že má smysl tady v jakékoli podobě působit. I přes výše zmíněný výčet je celkem práh pro dosažení položen velmi nízko a volně.[/list]
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Rabbit » neděle 7. 9. 2008 20:52

Chtěl bych vzdát poklonu tomuto nápadu.
Až donedávna jsem byl pouhým pasivním návštěvníkem stránek. Počet příspěvků ostatně hovoří za vše. Ale od této chvíle, a motivován možností shlédnout bonusová videa, zapracuji na své aktivitě. Už teď mám připraveno několik mých oblíbených videí a fotografií. Funkci oceňuji a doufám že povede ke zkvalitnění a rozšíření stránek...
Rabbit
VIP uživatel
 
Příspěvky: 105
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » středa 10. 9. 2008 12:22

Rabbit: Díky za příspěvek, jsem rád, že někteří z vás to tak vnímají - co je účelem a motivací k existenci VIP statusu. Některé to může zklamat, jiné potěšit, další pak motivovat. Věřte ale, že s muryru víme, proč to děláme a že to nese i svoje první plody. Smyslem není diskriminace, ale naopak, povzbuzení vás i nás - všech.

V současné době vyhodnocuji, jak za první období VIP status funguje, jeho odezvy, statistiky. Je patrné, že se i řada z vás o stažení videí pokouší, i když neúspěšně - je vidět, že o videa zájem je (coby VIP bonus).

Vyhodnocuji i technickou část, protože se týká i zvýšeného trafficu na hostingu, na kterém jsou stránky provozovány (existuje na nich určitý limit (100 GB měsíčně), který sice není reálně aplikován, ale snažil bych se ho nepřesahovat, kvůli případným problémům v budoucnosti a nutnosti přejít na vyšší placený program). V současně době se ale zdá, že s dosavadními VIP uživateli je traffic rozumný, udržitelný, budeme si moci dovolit rozšířit počet VIP uživatelů i z tohoto pohledu.

Díky zatím za pochopení, i těm, kteří projevili zájem o VIP status i formou SZ. Pokud zájem o VIP členství máte, zkuste nejdříve reflektovat ty faktory, o kterých jsem psal výše. Samozřejmě je možné se vždy domluvit i nad rámec, v lidských rozměrech.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 10. 9. 2008 21:05

Je tu druhá vlna přidělování VIP členství, po vyhodnocení dosavadního vývoje i vaší aktivity.

Členství získávají: milovník kuřaček, slieh, lisacek, zdenda123, Ja.ja.jaHa, ppss, peterhh, Rabbit, tom, Niky, sejcek, Akia, fana, petrr, drevo, stulik a Evelika

Jde o poměrně rozsáhlou "amnestii", další vlnu tohoto typu nechystáme. Další uživatele budu přidávat postupně a jednotlivě, podle toho, jak vás budu znát, odsud z fóra. Některé jsem si pamatoval rovnou, někteří hodně silně hlasují, u některých jsem se díval na příspěvky zpětně, někteří jsou výjimeční tak, jak jsou.

Ke stahovaným videím ještě dodatek a prosba: Pokud můžete, dávejte po odkliku volbu "Uložit jako" a video si (opakovaně) přehrávejte až ve svém počítači. Šetřte tak nám všem přenosy, abych nemusel zavádět nějaké restrikce (typu max. 5 stáhnutí na jedno video). Díky.

Ti, co máte přidělen VIP status, vám zůstává trvale. V případě nějakých problémů či zneužití může být však i odebrán (není na něj "právní nárok"). To však mezi vámi nepředpokládám - můžete tedy užívat této nové role.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Evelika » středa 10. 9. 2008 22:26

Jéé, to je ale překvápko...milé samozřejmě...díky,díky ;-)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

VIP členství

Příspěvekod tom » čtvrtek 11. 9. 2008 6:06

Díky, to potěšilo. Moc.
tom
uživatel
 
Příspěvky: 37
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2007

Příspěvekod slieh » čtvrtek 11. 9. 2008 16:15

mockrát díky.... příjemné zjištění
slieh
uživatel
 
Příspěvky: 29
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 3. 2008

dakujem

Příspěvekod peterhh » pátek 12. 9. 2008 5:54

velmi ma to tesi:-)
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pátek 12. 9. 2008 9:17

Díky za vaše díky ;-) Původně měla být druhá vlna trochu skromnější, ale nakonec jsem přidal více lidí, i jako odměnu za vaši věrnost a i to, že jste tu mnozí dlouho, spolu s námi (a i třeba z několika málo příspěvků je patrný váš velmi kladný vztah k tématu a stránkám). Chtěl jsem i tím podepřít i svá předchozí tvrzení, že VIPem není myšlena čistá a nedosažitelná exkluzivita, ale ta sounáležitost toho, že jste tu mezi svými a víme o sobě, bonus si zasloužíte.

Budu rád, pokud budete i komentovat a hodnotit videa samostatně, jak na vás působí. Někdy vychází podání kuřaček trochu jinak než z fotografií. Z tohoto důvodu budeme s muryru některé oslovené kuřačky zveřejňovat i trochu později než v den fotografování - rádi bychom vám dali k dispozici k hodnocení komplet foto+video, abyste kuřačky mohli hodnotit jako celek, ne jen fotografie. Tím i trochu naznačuji, že máme teď i další materiál, který je ovšem vázaný na mé zpracování, sestřihání a výstup do finálního videa, musíte počkat.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » pátek 12. 9. 2008 16:24

Zdravím Vás tu všechny a moc děkuji za VIP,když jsem stránky objevil,byl jsem mile překvapen,že něco takového je.Stránky jsou perfektní a moc za ně děkuji.Je-li to možné tak při focení mám jednu prosbu:rád bych viděl kuřačky jak potahují,šlukují a vyfukují.Přeji spoustu nových kuřaček pro nás pro všechny!
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod muryru » pátek 12. 9. 2008 16:42

milovník kuřaček: snažím se, ale někdy není snadné nafotit. Na potahování se budu snažit víc zaměřit, vyfukování fotím vždy, někdy to na fotkách není tolik patrné
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod milovník kuřaček » pátek 12. 9. 2008 16:47

Moc děkuji!Vím že snaha je a to né malá-smekám před fotkami,já bych si netroufnul ani oslovit-jen pozoruji z povzdálí...A to šlukování by mi taky udělalo radost...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod Rabbit » neděle 14. 9. 2008 18:35

Jeee...diky za VIP. Netušil jsem že jej získám tak rychle... a navíc jsem si toho stejně všiml až po pár dnech!:-)

Určitě se za něj pokusím revanšovat a přispěji nějakým tím videem či fotkou...

Tak ještě jednou dík... hned jdu zkouknout všechny VIP videa..
Rabbit
VIP uživatel
 
Příspěvky: 105
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 15. 9. 2008 8:44

Rabbit: Já jsem na to aplikoval určitý vnitřní vzorec vyhodnocení, všímám si i maličkostí. Byl jsem i o něco mírnější a vyváženější - vím, co taky má smysl, dělat to zrovna takhle :-)

milovník kuřaček: Potahování, šlukování a vydechování - myslím, že to je dobře vidět na mých videích, na těch stávajících i budoucích, budu se snažit na to zaměřovat. S kamerou se pracuje trochu jinak než s foťákem, nabízí to jiné možnosti. S tím oslovováním a pozorováním zpovzdálí - jsem na tom dost stejně, ale spolu s muryru ve dvojici tohle přecijen překonávám a mám možnost si to užít zblízka, i točit.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 15. 9. 2008 16:03

Já vím že to není jednoduché...Však říkám že smekám před tím co vůbec dokážete!Video je perfektní-moc děkuji!Už to tu sice někdo psal,ale je to nádhera vidět ty krásné nalakované nehtíky s hořící cigaretkou,pak samotný šluk a nakonec krásně uvolněné vyfouknutí...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod antaric » středa 15. 10. 2008 8:31

Dalším VIP uživatelem, na základě sledovaných parametrů aktivity, se stává molik.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Díky! Díky! Díky!!!!!!

Příspěvekod molik » sobota 18. 10. 2008 17:15

Nevím jak jinak bych měl ještě poděkovat prostě DÍKY!!!!! VÁŽÍM SI TOHO
molik
VIP uživatel
 
Příspěvky: 123
Obrázky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008

Další

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník