Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Která dívka vás zaujala více?

blondýnka
15
50%
tmavovláska
15
50%
 
Celkem hlasů : 30

Praha, úterý 5.6.2007 - kuřačky (fragment)

Příspěvekod muryru » úterý 5. 6. 2007 17:23

Mohla to být krásná série fotografií, zejména krásná blondýnka by jistě patřila k ozdobám našeho fóra. Bohužel nejsem jediný chlap na světě a nemůžu mít všechno, co si umanu....musí nám to stačit takhle :(((

ObrázekObrázekObrázekObrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod PavelK » středa 6. 6. 2007 15:26

Jedná se o hezké dívky, ale ta cigareta mi k nim vúbec nesedí. Kdybz jsi se rozhodl, dát každé kuřačce, kterou fotíš nějaký leták o škodlivosti kouření, tak uděláš záslužnou věc
PavelK
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 6. 6. 2007

Příspěvekod muryru » středa 6. 6. 2007 18:20

A myslíš, že by to mělo nějaký zásadní význam? Snad jsou dospělé, mají rozum a vědí samy, co dělají. Nikoho kouřit nenutím, pouze s jejich souhlasem dokumentuji. Protikuřáckých aktivistů je, myslím dost.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod DELON » středa 6. 6. 2007 21:40

Škoda že je málo snímků BLONDÝNY. Vypadá na krásnou mladou ženu, zasloužila by si snímky jako VERONIKA. Právě na kontrastu něžnosti, dívčí krásy, roztomilosti s cigaretou mezi prsty, dýmem v ústech je to erotické napětí.
(Pavel? Raději no comment.)
DELON
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 22. 5. 2007

Příspěvekod antaric » neděle 10. 6. 2007 20:38

Pavlovi nevěřím, že má tak vyprecizovaný a správně vedený život, že se ani nedotkne alkoholu, nepohlédne na cizí ženu, prostě nic. Prostě zaškatulkovaný život, bez jakéhokoli nádechu opravdového života... Jakoby Pavel nepochopil, proč lidé pijí alkohol, kouří, berou drogy. Co jim to přináší. Proč lidé nežijí jen 100% správně. Samozřejmě - takové drogy schvalovat nebudu ani náhodou, ale chápu, proč na nich lidi jsou. Možná díky kouření jsem se naučil větší vstřícnosti, porozumění, empatie, toleranci. Naučilo mě to větší lidskosti. Hodně věcí jsem pochopil - pochopil, když můžu vidět danou věc z obou stran. Co máte Pavle z toho, že lidem nechcete porozumět? A jedete si po svém, za každou cenu "správně"?
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 10. 6. 2007 20:43

Líbí se mi obě dívky, hodně moc, každá z jiného důvodu, jedna je trošku hezčí, druhá by byla víc pro život... Kdo mě zná, odsud z fóra, tak asi tuší, která je která.. :-) Těžké hlasování :-)

Jinak jsem dal hlas nakonec blondýnce.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » úterý 12. 6. 2007 15:02

Halasuji pro černovlásku, protože se mi zdá jaksi přirozenější. Jinak však stále čekám na nějakou starší kuřačku. Ta pětačtyřicátnice byla moc hezká a jistě by zasloižila též zařadit do amateur
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » úterý 12. 6. 2007 20:16

Máš možnost něco přinést na naše stránky i ty.... nevyhrazuju si právo být výhradním dodavatelem snímků. I já čekám na nějakou pořádnou starší kuřačku....zatím to prostě nevyšlo, mrzí to i mně. Mladší ročníky jsou zkrátka vstřícnější
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 13. 6. 2007 8:31

Každý máme trochu jiné preference a akcenty, osobně jsem z mladších ročníků více spokojen :-) I když těch starších si taky všímám a líbí se mi.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků