Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Doporučte místa v Praze - k oslovování kuřaček

Příspěvekod antaric » neděle 5. 10. 2008 21:33

Rád bych v tomto vláknu rozvinul nápady a tipy těch, kteří jste z Prahy nebo se v ní pohybujete a znáte ji. Praha je vcelku veliká a ani jako rodilý Pražák sám nemohu samozřejmě znát všechna místa, zvlášť ta, co jsou vhodná pro naší tématiku.

Rád bych tedy, abyste se rozepsali o tipech na vhodné lokality, které byste doporučili, abychom je s muryru navštívili za účelem oslovování kuřaček pro autorské fotografie a videa. Z fotogalerií jste jistě mnohá místa poznali, kde se muryru a já vyskytujeme a oslovujeme. Mělo by se jednat o veřejná a otevřená místa, kde se za hodinu vyskytnou řádově desítky kuřaček, ideálně, pokud tam existují i místa "stranou", pro klidnější případnou akci. Ideálně také v "popracovní" době ve všední den (čím bohužel odpadá možnost oslovovat před středními školami o velkých přestávkách dopoledne :-) ). Samozřejmě typickým případem místa s vhodnou koncentrací jsou prostranství kolem obchodních center, nicméně ne všude je to vhodné a smysluplné (pište i kde to nemá smysl).

Ve vašich tipech se nemusí jednat jen o jedno místo, ale o třeba o trasu spojující několik menších vhodných míst.

Takže pište a navrhujte - pokud uspějeme, budou odměnou fotografie a videa kuřaček z daného místa :-)
Naposledy upravil antaric dne sobota 10. 1. 2009 23:40, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod jetleba » čtvrtek 9. 10. 2008 22:14

Zdar, myslím že dobrým lovištěm by mělo být tzv. BB centrum jehož součástí je nyní Brumlovka. Mezi stanicí metra Budějovická a Michlí, kolem ulice Vyskočilova. Je tam několik velkých kancelářských budov a kouří se kolem nich. Na některých místech přes den téměř neustále, například u křižovatky Vyskočilovy s nájezdem na magistrálu směr centrum.

Další jistotou by měl být kancelářský komplex u stanice metra Nové Butovice, začátek ulice Bucharova. Trochu menší než BB, ale na některých místech se to rojí také skoro pořád. Už jsem tam viděl několik opravdu pěkných kuřaček.

No a samozřejmě klasika letiště, ale tady je problém s dopravou, případně parkováním. Ale zas by se tu daly vyfotit o to lepší kousky. Letušky nebo opravdu hladové „scvrkávačky filtrů“.

P.S. díky moc za váš ojedinělý web, čas který mu věnujete a hodně štěstí při „lámání“ kuřaček!
jetleba
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 9. 2008

Příspěvekod antaric » pátek 10. 10. 2008 10:21

Díky za dobré tipy, myslím, že jsou mnohé z nich realizovatelné (posoudíme s muryru :-) ). BB centrum a okolí, vlastně ho znám, jezdívám tam přes busem směrem ke klientovi, tu a tam. A mohu potvrdit, že z okna tam kuřačky vyhlížím :-) Otázkou ovšem je, že budou spíše k zastižení během pracovní doby než mimo ni, nicméně by to stálo za pokus. Zvlášť ve spojení s okolím metra Budějovická a DBK, kde je celkem velký pohyb lidí.

Butovice jsou pro nás s muryru trochu z ruky, nicméně i ty by možná stály za to, opět ve spojení s OC Butovice (Hypernova), i když to se celkem potýká s menší návštěvností (a asi i tedy s menším výskytem kuřaček :-) ).

A focení a točení letušek - pokud by byly v "uniformě", myslím, že by se jednalo o lahůdku :-) I když se objevuje otázka jejich odmítnutí, s ohledem na pracovní zařazení.

V každém případě díky za přínosné tipy, myslím, že budou některé z nich určitě součástí našich plánů. Těšíme se i na další nápady od dalších.

A díky i za vyjádření podpory webu a naší práci! Podpora, jakkoli vyjádřená, nás těší a dává sílu do další činnosti.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pátek 10. 10. 2008 10:22

Máte někdo zkušenosti s OC Šestka a OC Plaza Novodvorská? Pokud jde o výskyt kuřaček, za denních i večerních podmínek (osvětlení)?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pondělí 13. 10. 2008 0:37

Já jsem spoustu svých úlovků udělal na UAN v Praze . Tam je , ale největší nával brzo ráno a pak odpoledne .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » středa 15. 10. 2008 9:14

Honza: Možná spíš upřesni konkrétní místa "shlukování" kuřaček. Mám za to, že je to tam možná v mnohém trochu stísněné, ať už na místě kolem nástupišť nebo venku na ulici (sousedství metra a Karlinského divadla). I když souhlasím, pro výskyt kuřaček je to ale vcelku logické místo :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Money » pondělí 20. 10. 2008 10:16

Hodně mladých kuřaček je před sedmou hodinou ranní venku na konečné metra Zličín,zřejmě čekají na nějaký spoj do školy za Prahou. Tam to tam zkuste.a
Money
nováček
 
Příspěvky: 6
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 17. 2. 2008
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » pondělí 20. 10. 2008 10:22

Na Zličíně na konečné "béčka" to dobře znám, díky za tip, i když
zrovna v těch končinách se nyní moc nevyskytujeme, asi by musel být
přímý důvod tam zajet.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod honza » pondělí 20. 10. 2008 12:20

No vzhledem k tomu že je bohužel v celém autobusáku zakázáno kouřit tak se všichni shlukujou u vstupu do metra tam jak dříve stály taxíky . Nejlepší je to tam v neděly navečír . To hodně lidí jede z Prahy . No a nebo každý den ráno tak do 9 .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod muryru » pondělí 20. 10. 2008 12:24

Musím přiznat že s antaricem podnikáme výpravy jen ve všední dny
v podvečer, a víceméně i já sám mám prioritní tenhle čas.
O víkendu jsem málokdy v Praze, a ráno nemívám čas ani chuť.

Tak by se mohl přidat třeba někdo jiný, ať už formou paparazzi,
anebo "mém" stylu :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

PRAHA - bezva tip

Příspěvekod David77 » pondělí 20. 10. 2008 20:26

Ahojky všichni příznivci kuřaček,
dneska jsem šel v Praze v ulici Belgickou v Praze 2 a to zrovna v 13.50 končilo vyučování na SOU obchodním učilišti. Nikdo by nevěřil jaká to byla nádhera, když se ze školy vyrojila řada dívek-kuteček ve věku 15-18 let. Drtivá většina holek si před školou zapálila, jen co opustila vrata školy. Některá měla cigaretu už v puse z chodby. Některé měli hodinu volno a tak za vykouřili i 4 cigarety nejen před školou, ale i v nedalekém parku na Náměstí Míru. Ten byl celý od cigaretového dýmu a byla to radost si tam mezi ně sednout. Neviděl jsem tam žádnou nekuřačku a hodně holek kouřilo jednu za druhou. Ze školy vyšlo s cigaretou asi tak zhruba 100 dívek.
Bohužel jsem neměl foťák, ale je to fakt síla.

Navrhuji, že po domluvě s muryru bych se tam rád vypravil a všechny kuřačky nafotil či nafilmoval. To by určitě bylo úplně nejvzrušivější. Budu teď mít nějakou dovolenou, tak snad by to šlo nějak realizovat. Škola končí takhle před 14 hod, takže to nejde později. Snad jen některé dny mají odpolední vyučování.

Co říkáte na můj návrh? Rád bych to zrealizoval.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod muryru » úterý 21. 10. 2008 12:32

Ahoj Ppss,
Tebou popisovanou lokalitu znám, bohužel je pravda, že v inkrimininovanou dobu nemám moc šancí se tam dostat, ale jeden
den v týdnu - ve středu - tudy vede moje pracovní cesta, takže
ty hloučky v parku na Míráku jsem viděl, ale je pravda, že mezi
dav studentů obojího pohlaví si asi netroufnu :-)
(Negativní zkušenosti především z reakcí kluků, kteří jsou hákliví
na "obtěžování" svých spolužaček)

Tvůj návrh je dobrý, jen jsem trochu nepochopil, jestli míníš
kuřačky nafotit (natočit) sám , anebo jestli očekáváš mou (případně i
antaricovu) pomoc.
Práce s větším počtem kuřaček najednou (předpokládám že míníš holky oslovit, ne fotit "skrytě") je těžší než se samostnou kuřačkou, dvojicí,
nebo trojicí. Sám jsem nejvíc pracoval se čtyřmi kuřačkami naráz,
ale ty byly mimořádně pozitivně naladěny na naše téma (v srpnu 2007).

Kdybys dokázal připravit fotogalerie kuřaček z těchto hloučků, měl
bys můj hluboký obdiv a asi všichni bychom byli moc rádi !!!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » neděle 9. 11. 2008 0:35

Pro všechny:

Moc by nás zajímaly vaše názory k jednotlivým kuřačkám....
I spousta fotografovaných kuřaček navštěvuje tyto stránky. Prosíme
hlasující, kdyby občas utrousili k daným kuřačkám pár slov.
Zpětná vazba je nejdůležitější.

Děkujeme!! vaši administrátoři
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

reakce

Příspěvekod rob » úterý 23. 12. 2008 16:31

Muruyru: po delšim čase opět hlasuji a přidam i svůj názor pokud budu mít pocit, že by měl zaznít.

Jinak chvalim, že pokračuješ v dobré práci! Rob
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Zpět na Ročník 2008

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron