Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Pokojné vánoční svátky - přání od antaric a muryru

Příspěvekod antaric » pondělí 22. 12. 2008 0:34

Chtěl bych vám všem, spolu s muryru, upřímně popřát krásné a pokojné prožití nadcházejících vánočních svátků. Lidé si přejí v klišé a frázích mnohé, avšak za sebe bych vám chtěl popřát především dobro. Dobro od lidí a ve vzájemnosti. Dobro, které přesáhne hranice všedních dnů, kdy atmosféra Vánoc může dát a otevřít něco navíc, v opravdovosti a lidskosti. Zanechat tak aspoň na chvíli starosti i bolesti života.

Jsou-li pro vás Vánoce i křesťanskými svátky, pak přeji i radost a naplnění ze znovunarození betlémského dítěte. "Světlo nejvíce zazáří ve tmě..."

Děkujeme vám i za vaší přízeň v letošním roce a budeme se těšit na další setkávání v roce novém. V tom vám přejeme zdraví a štěstí, v pracovním, studentském či osobním životě. Ať vás dobro provází celý rok.

Vaši administrátoři

antaric a muryru
Naposledy upravil antaric dne neděle 1. 2. 2009 18:31, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Díky.

Příspěvekod molik » pondělí 22. 12. 2008 23:42

Kluci i Vám všechno nej a at je ten následující rok rokem ůspěšným co se týká Vaší práce,kterou Já osobně velmi ocenuji,ale hlavně co nejvíce přeju Všem lidem zde na těchto stránkách,ale i lidem okolo Nás je ZDRAVÍ,protože to si člověk nekoupí. Ještě jednou díky a držím palce.
molik
VIP uživatel
 
Příspěvky: 123
Obrázky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008

Příspěvekod Evelika » středa 7. 1. 2009 1:22

Dlouho jsem tu nebyla....tak jsem Vánoce "tady" prošvihla:-)
a tak alespoň přeji vše jen to dobré v tom novém roce a to nejen vám dvěma (antaric a muryru), ale všem registrovaným lidičkám!
Ať přibývá zájemců o tyto stránky a ať se vám tato tvůrčí práce daří a hlavně, ať vás to stále baví ! ;-)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod muryru » středa 7. 1. 2009 12:17

Děkujeme moc. Rozhodně nás to stále baví :-) Co se týká fotografování a natáčení nových kuřaček, dali jsme si takovou vánoční pauzu, která se protáhla díky současným velkým mrazům, ale doufám že už během ledna opět začneme prezentovat nové kuřačky pro 3.ročník naší Miss.
Moc se, myslím že mohu mluvit i za antarica, těšíme!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 7. 1. 2009 22:07

molik, Evelika: I já děkuji za vaše přání a přízeň. Práce nás rozhodně baví a bude bavit i dál, vždy je ale největším stimulem právě takové povzbuzení - vaše slova, hlasy v anketách a celkově podpora od vás uživatelů. Bez zpětné vazby bychom zůstali osamoceni - jsme rádi za okruh příznivců stránek, který se za dobu jeho existence vybudoval, zůstává i rozšiřuje se. A že i mnohé z vás už známe a pamatujeme pod přezdívkami, vaši osobnost tady.

Můžeš za mě mluvit, muryru, i já se těším :-) Pravda je ta, že počasí a venkovní podmínky našim aktivitám poslední týdny zatím příliš nepřeji (i když jsme se i spolu i vydali), v té zimě a mrazích není ani kuřačkám dobře, má to vliv i na ochotu atd. Doufám stejně jako muryru, že ta určitá pauza už nebude trvat dlouho. A budou jak snímky, tak i videa.

Sám se pak i těším na jaro, teplo, delší denní světlo a všechno - bude zas všechno příznivější, zas bude i hezčí pohled na svět a život. Letos mi zima přijde nějak extra dlouhá (tím, že ani nebyl skoro žádný podzim).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků