Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Jak na vás působí reklamní slogan?

Je to přesné, výstižné, souhlasím
9
82%
Je to dobré, ale napadají mě lepší (navrhněte)
2
18%
Slogan jsem nepochopil(a), neporozuměl(a)
0
Žádná hlasování
Lepší je to bez sloganu
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 11

Reklamní slogan pro aktuální sezónu

Příspěvekod antaric » sobota 30. 5. 2009 17:58

Jak jste si možná všimli na úvodní straně www.kuracky.cz/uvod, tak jsme dnes oficiálně spustili slogan s reklamním bannerem, který by měl podpořit naši aktivitu na internetu a rovněž v terénu (již jsme od dubna rozdávali i vizitky právě s tímto mottem).

Obrázek

Idea je jasná - měníme předsudky, které vycházejí z většinové společnosti. Ne jen, že je chceme měnit, ale i sktutečně měníme. Nejsme v tom sami, stojí za námi celá komunita vás všech, zejména jakýmkoli způsobem aktivních. K tomuto sloganu přidávám ještě anketu, můžete se zapojit.

Současně jsem aktualizoval nosné barvy loga stránek, od ploché šedé směrem k černočervenému přechodu. Nový podkres loga by měl být výraznější, intenzivnější a podepřít i určitou dynamiku, kterou chceme do tématu a komunity stránek nadále vkládat. Pokud se vizuálně osvědčí i s odstupem, nový barvotyp postupně přejde i na naše vizitky, dotazníky a další identifikační materiál.

Myslíte, že aktualizované barvy našim stránkám lépe sedí? Napište, díky za vaši odezvu předem.

Původní logo je pro porovnání zde:

Obrázek
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » sobota 30. 5. 2009 18:12

Mě se nové barvy líbí, ale neměly by prosvítat do tváří kuřaček v logu - v tom bylo lepší logo původní. (Jsem zastáncem loga2, které jsi mě soukromě posílal).
Tudíž nové barvy ano, ale fotografiím by měly zůstat původní barvy.
Výběr dvou nových fotek v logu dobrý (sám jsem jednomyslně s tebou
Simonu a Zdeňku navrhl)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » neděle 31. 5. 2009 20:25

Nové barevné logo je pěkné,ale chybí mi tam předposlední kuřačka z které láska k cigaretě jenom čiší.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron