Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Která kuřačka se vám líbí nejvíc?

Dívka 1
9
24%
Dívka 2
9
24%
Dívka 3
20
53%
 
Celkem hlasů : 38

Praha, pondělí 26.3.2007 - kuřačky (3)

Příspěvekod muryru » pondělí 26. 3. 2007 17:42

Oteplilo se, je krásně a muryru je tady, aby pro vás vyfotografoval několik pražských kuřaček. Dneska přináším tři mladé ženy, a vy dejte hlas té, která se vám líbí nejvíc. Můžete i napsat vyjádření.
Všechny dívky jsem fotografoval v Praze dnes v pondělí 26.3 mezi šestnáctou a sedmnáctou hodinou.

Dívka 1
Dlouho netrpělivě na někoho čekala s malým dítětem v kočárku, telefonovala a vykouřila asi tři cigarety. Nepřeje si zveřejňování podrobností.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Dívka 2
Dívka působila trošku luxusnějším, ale nesmírně pohodovým dojmem. Přiznala, že kouří krabičku cigaret denně. Atraktivní slečna s krásnými vlasy a dlouhými nehty, zkušená kuřačka. Brýle ale nechtěla sundat.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Dívka 3
Měla zájem bez dlouhého vysvětlování, podívá se prý i na stránky, souhlasí že žena s cigaretou může vypadat sexy. Ale ona prý není ten typ, no, myslím že není nejhorší. Je velmi vášnivou kuřačkou, kouří až 30 cigaret denně, od svých 14 let. Kvůli silnému slunci a mému spěchu jsme neudělali více snímků, rozhodně se mi z ní spolupracovalo nejlíp. Dokonce ihned po dokouření rovnou zapálila sama od sebe druhou cigaretu (viz úplně první a taky poslední fotka) a v ruce s ní poté odešla.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek


Pozn.: fotogräfie přidám i do galerie belluccismoking2.wbs.cz
Pozn2: To je teprve začátek!
Naposledy upravil muryru dne pátek 2. 5. 2008 16:13, celkově upraveno 4
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod andrew » pondělí 26. 3. 2007 18:53

Teda jestli si toto nafotil jen během dneška, tak klobouk dolů - doufám, že nikdy nebudeš nemocný a budeš mít pořád dost času :-))))

Ale rozhodování je tady pro mě naprosto jednoznačné :
1) Kouří sice hezky a chutná ji to, ale nedává tomu nic navíc - je to taková šedá myška.
3) První fotka je sice parádní, ale holka má trochu rypáček a celkově se mi moc nelíbí
Takže vítěz číslo 2) Krásná holka, která na sebe dbá, pěkně kouří a určitě je to pravidelná kuřačka, což dokazuje poslední fotka, kde si spokojeně drží svou krabičku kvalitních cigaret.

Škoda, že nejsem dost odvážný na to, abych některou slečnu taky takhle oslovil ... :-(
andrew
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 25. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 3. 2007 21:32

Muryru je v tomhle schopnej, už ho pozoruju dlouho, jeho výstupy na jiných fórech a webech. Díky Ti za to :-)
Jinak můžeš zkusit i psát, jak dotyčné reagovaly, na focení, jestli se jim to líbí (to, že se líbí právě jako kuřačky - pokud se s nimi dáš do řeči) a nebo jestli jsou nepříjemný. Pokud zjistíš i značku a míru závislosti (počet pravidelně kouřených cigaret), pak to bude naprosto komplet :-)

K hodnocení dneška. Možná tentokrát víc hodnotím holky jako takový, než to jak kouří (ale to, že kouří, je důležitý, nezbytný!) Mně osobně se nejvíc líbí 1, ale samozřejmě by do toho mohla dát úsměv, větší zaujetí. (Možná je to myška, jak napsal Andrew, ale mně osobně by se líbila, do vztahu.) Dvojka se mi moc nelíbí, nemám rád tmavý brejle, kdy holce nevidím do očí... :-) Jinak má krásný nehtíky, neskutečný plus. Jo a kvalitní cigarety - jo, tyhle taky dobře znám :-)
Trojka - není špatná, celkem by ušla, ale asi bych se jí možná bál. Bude asi z těch akčnějších rychlejch holek (a těm já nestíhám :-) ). A určitě ani nejsem jejich typ :-)

Muryru: Nevím čím to, ale ty fotky z imageshack se mi teď otevírají nějak hodně pomalu :-(
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 3. 2007 21:41

Hele, muryru, vem nás někdy s sebou na výpravu :-) I když - možná budem mít větší kuráž, ale asi se holky rozutečou :-)

Já vím, je to o kouzlu okamžiku, o určitém typu intimity a tak. Navíc se nedá nic plánovat, nejhezčí okamžiky přijdou náhodně.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 26. 3. 2007 21:49

Andrew: Jo, je to z dneška. Ale každý den to asi nebude :))) Bohužel...

antaric: Ty podrobnosti o nafocených slečnách plánuju. Při vkládání nezbyl čas, teď se do toho pustím. Pozn.: Už je to tam
jinak máš dobrý postřehy: č.1 skutečně byla trošku ve stresu, protože neustále někomu telefonovala a na někoho dlouho čekala.
č.2 brýle na mou prosbu sundat odmítla
č.3 - byla moc milá. Ihned po dokouření cigarety si zapálila další.
Imageshack považuju za nejvhodnější, pokud budou problémy dýl, uděláme změnu.
Jinak - žádná výprava, šel jsem z práce :)) Ale pokud se třeba někdy osobně seznámíme, proč ne, mohla by to být sranda...:))


Já z dnešního úlovku favorizuju dívku č.3, především mi nejvíc sedla lidsky, moc sympatická. Dvojka je taková elegantní, ale přes věkteré přednosti (umné,elegantrní kouření,hezké vlasy,dlouhé nehty,určitá atraktivita) mi na její vizáži něco trochu vadí. Jednička mi přijde nejroztomilejší a taková "nejčistší" :))), ale nezastihl jsem jí v ideálních podmínkách.. Do jedničky bych se dokázal zamilovat, dvojku bych bral jako luxusní doprovod, s trojkou bych si asi nejvíc rozuměl.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 3. 2007 22:23

muryru píše:Andrew: Jo, je to z dneška. Ale každý den to asi nebude :))) Bohužel...

antaric: Ty podrobnosti o nafocených slečnách plánuju. Při vkládání nezbyl čas, teď se do toho pustím.
jinak máš dobrý postřehy: č.1 skutečně byla trošku ve stresu, protože neustále někomu telefonovala a na někoho dlouho čekala.
č.2 brýle na mou prosbu sundat odmítla
č.3 - byla moc milá. Ihned po dokouření cigarety si zapálila další.
Imageshack považuju za nejvhodnější, pokud budou problémy dýl, uděláme změnu.
Jinak - žádná výprava, šel jsem z práce :)) Ale pokud se třeba někdy osobně seznámíme, proč ne, mohla by to být sranda...:))


Na podrobnosti se budu těšit :-) Vím, že je to strašně práce, se vším, spousta času. Proto Ti skládám (poněkolikáte už :-) ) díky a poklonu :-)

Dívka 1 - stál bych o ní pořád nejvíc :-)
Dívka 2 - co se dá dělat :-)
Dívka 3 - po tvém komentáři jasně stoupl její kredit - pokud byla opravdu milá. a ještě ke všemu si hned zapálila další... mmm.... sladká....

Možná někdy i osobně, i třeba jen tak :-) Však jsme si už spolu leccos online napovídali :-)

Umísťování fotek - chtělo by to asi seriózní hosting, tam nám ty fotky nikdo neveme :-), ale to jsou peníze, ale možná víc je problém s podmínkama hostingu. Imageshack je asi fajn hlavně proto, že je to sdílený s jiným fórem.
Ještě asi uvidíme, možná v tomhle směru máš už hodně prozkoumáno (netroufám si nic radit :-) ). Rozhodně tohle fórum je jednoznačný skok dopředu a už to má seriózní pojetí. Doufám a věřím, že se lidé, co se jim to líbí, postupně připojí a budou se účastnit - jak muži, tak i nakonec i ty, kterých se to nejvíc týká - tedy ženy...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pondělí 26.3.2006 - kuřačky

Příspěvekod Niky » pondělí 26. 3. 2007 23:36

Trojka je mi hodně sympatická. Jen značku cigaret bych jí vytknul, nemám ji spojenou s hezkou mladou holkou. A s počtem vykouřených cigaret roste pro mě i atraktivita dívky, takže určitě dávám trojku. I když jednička taky není špatná:-)
Niky
uživatel
 
Příspěvky: 28
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 3. 2007
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: LM

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 10:03

Mám radost, že si všechny tři kuřačky našly své příznivce!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 10:32

Díky za doplnění popisu, teď je to komplet :-) Jak jsi to popsal, úplně si to dovedu jako doplnění fotek naprosto představit - jaký to s nima bylo a jaký by to bylo.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pondělí 26.3.2006 - kuřačky

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 10:35

Niky píše:Trojka je mi hodně sympatická. Jen značku cigaret bych jí vytknul, nemám ji spojenou s hezkou mladou holkou. A s počtem vykouřených cigaret roste pro mě i atraktivita dívky, takže určitě dávám trojku. I když jednička taky není špatná:-)


Viceroy kouří dneska kde kdo, je pravda, že holky často kouří levnější značky. Chápu, že na to nemají v dnešní době peníze, snaží se nějak s tím vyjít. Oceňuji proto jejich závislost, že radši kouří, i levnější, než aby nekouřily vůbec. A taky preferuju, aby kouřily víc, i levnějších, než málo, drahých. Jinak Davidoff, Marlbora, Luckies atd. - jsou pro holky fajn, samozřejmě :-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 10:45

Mě na značce cigarety, pokud to nejsou startky apod., u kuřačky tolik nezáleží. Jestli kouří obyčejný petry nebo malborky či davidoffky, je mi jedno. nejsem příznivec těch hodně úzkých cigaret, protože na pohled občas nevypadají ani jako cigarety.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 11:25

muryru píše:Mě na značce cigarety, pokud to nejsou startky apod., u kuřačky tolik nezáleží. Jestli kouří obyčejný petry nebo malborky či davidoffky, je mi jedno. nejsem příznivec těch hodně úzkých cigaret, protože na pohled občas nevypadají ani jako cigarety.


Tenké cigarety - začínám docházet ke stejnému poznatku :-) Tuhle mě v jednom nákupním centru jedna slečna ukecala, abych vyzkoušel More 120, prý že ke dvěma balením dostanu třetí zdarma :-) Tak jsem to koupil, nechtělo se mi ty doutníčky, tak jsem vzal bílý, a to jsou nějaký lightky, ale fest. Skoro to nebylo cítit, když jsem to kouřil, opravdu slabý :-) Tak mi to zůstalo, dvě a kus krabky, nejraději bych to věnoval nějaký slečně :-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 11:35

antaric píše:
muryru píše:Mě na značce cigarety, pokud to nejsou startky apod., u kuřačky tolik nezáleží. Jestli kouří obyčejný petry nebo malborky či davidoffky, je mi jedno. nejsem příznivec těch hodně úzkých cigaret, protože na pohled občas nevypadají ani jako cigarety.


Tenké cigarety - začínám docházet ke stejnému poznatku :-) Tuhle mě v jednom nákupním centru jedna slečna ukecala, abych vyzkoušel More 120, prý že ke dvěma balením dostanu třetí zdarma :-) Tak jsem to koupil, nechtělo se mi ty doutníčky, tak jsem vzal bílý, a to jsou nějaký lightky, ale fest. Skoro to nebylo cítit, když jsem to kouřil, opravdu slabý :-) Tak mi to zůstalo, dvě a kus krabky, nejraději bych to věnoval nějaký slečně :-)


Jinak tam jsem sebral odvahu, když se mě ptala kolik a jakou značku kouřím, tak jsem se ji zeptal, jestli taky kouří :-) říkala, že ne :-) Prostě nabízí cigarety v akci, dělá hostesku, ale sama nekouří - to je trestuhodný :-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pondělí 26.3.2006 - kuřačky

Příspěvekod Niky » čtvrtek 29. 3. 2007 20:36

Viceroy kouří dneska kde kdo, je pravda, že holky často kouří levnější značky. Chápu, že na to nemají v dnešní době peníze, snaží se nějak s tím vyjít. Oceňuji proto jejich závislost, že radši kouří, i levnější, než aby nekouřily vůbec. A taky preferuju, aby kouřily víc, i levnějších, než málo, drahých. Jinak Davidoff, Marlbora, Luckies atd. - jsou pro holky fajn, samozřejmě :-)


To rozhodně souhlasím, čím víc kouří, tím líp. Taky mám rád, když na dívce na první pohled poznám, že je kuřačka, jak už někdo napsal. Ale co kouří, je pro mě rozhodně taky důležítý. Třeba když koukají holce z kapsy nebo z kabelky lehký LM nebo Marlborka rozhodně mi to vždycky upoutá. Ale proč, sám nevím...
Niky
uživatel
 
Příspěvky: 28
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 3. 2007
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: LM

Re: Praha, pondělí 26.3.2006 - kuřačky

Příspěvekod antaric » čtvrtek 29. 3. 2007 23:20

Niky píše:To rozhodně souhlasím, čím víc kouří, tím líp. Taky mám rád, když na dívce na první pohled poznám, že je kuřačka, jak už někdo napsal. Ale co kouří, je pro mě rozhodně taky důležítý. Třeba když koukají holce z kapsy nebo z kabelky lehký LM nebo Marlborka rozhodně mi to vždycky upoutá. Ale proč, sám nevím...


Asi by tahle odpověď měla patřit do jiné skupiny témat, ale přecijen to sem napíšu. To, že je na holce poznat, že je kuřačka, je super, líbí se mi to. Nakonec i na pleti, pokud je to přiměřené a taky je krásný někdy i zhrublý hlas...
čouhající nebo jakkoli viditelné cigarety jsou taky fajn, rád si dělám představu, co kouří :-) Občas někdy nahlížím "přes rameno" do kabelky, jaké cigarety tam má... A nebo - a to častěji - když si cigaretu vytahuje, aby si zapálila, tak krabička je vidět dobře celá. A zvlášť mě potěší, když vidím, že kouří tvrdý... Že jsou ji light už málo, že potřebuje víc, že potřebuje cítit víc nikotinu, silnější, mmm... že je i závislejší... Myslím, že se shodneme - co jsme zatím tady přispěli.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod dawidd » neděle 1. 4. 2007 21:34

obávám se, že mám trošku jiný pohled na kuřačky než někteří z vás, protože mě ty závislé kuřačky kouřící při každé příležitosti moc nepřitahují. navíc ani teenagerky s cigaretou ne. nejblíž k mému vkusu má č.2, ale přesto tomu ještě něco chybí.
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků