Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Účast na 3. živém setkání příznivců fóra a tématiky

Ano, mám zájem, rád(a) se zúčastním
19
73%
Ano, mám zájem, ale nevyhovuje mi lokalita (Praha)
4
15%
Ne, stydím se, nemám odvahu, necítím se na to, mám závazky apod.
3
12%
Ne, přijde mi to nevhodné, nepříslušné
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 26

3. živé setkání příznivců stránek - Praha 14. 11. 2009

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 9. 2009 22:10

Trochu s předstihem, ale abyste měli dostatek času plánovat a počítat s tím: Po prvním a druhém setkání letos v dubnu a v červnu ohlašuji 3. živé setkání příznivců stránek http://www.kuracky.cz a to v sobotu 14. listopadu 2009, v Praze, od 15:30 do večera. Termín určuji záměrně takto přesně, abychom předešli posunům, kterými jsme vycházeli vstříc letos na jaře některým účastníkům. Pokud by však větší část z vás upřednostnila termín o týden dříve nebo později, je to v principu možné. Na konci října bude termín definitivně zafixován a potvrzen. (Záleží také na tom, kdy budou volby do Poslanecké sněmovny :-) )

Původně jsem byl rozhodnut po druhém setkání přenechat organizaci srazu už někomu jinému. Ale řada z vás, včetně muryru, mě přesvědčila o tom, že "když ne já, tak kdo jiný". Takže - i třetí sraz je v mé režii :-), spolu s muryru.

Můžete se těšit na setkání s námi dvěma - autory a administrátory serveru http://www.kuracky.cz. Budete se moci dovědět (i ptát) věci ze zákulisí, věci, které na fóru nezveřejňujeme. Navážeme tak na předchozí setkání a objeví se určitě i další nové prvky programu. A v neposlední řadě - budete se moci setkat s těmi, které téma spojuje, je jim blízké. A poznáte (na základě zkušeností z minulých setkání), že všichni to jsou fajn lidé, i lidsky - že je možné si rozumět i v mnoha dalších tématech. Nenudili jsme se ani chvilku, naopak.

Zváni jsou jak uživatelé tohoto diskuzního fóra, tak i kuřačky, které muryru (nebo oba ve dvojici) oslovil, jste vítány. Navíc ode mě dostanou pozornost, rádi vás znovu uvidíme. Všichni můžete vzít s sebou, koho uznáte za vhodné - partnery, přitele, přítelkyně, kamarády, kamarádky, zkrátka všechny, kteří se rádi cítí v dobré společnosti (i bez ohledu na téma).

Budeme se na vás těšit - vaši antaric a muryru. A připojte prosím svou přihlášku kliknutím v anketě nahoře. Po uzávěrce pak budete další informace dostávat ode mě na e-mailovou adresu, na kterou jste zde registrováni (přesné místo setkání a další podrobnosti).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 10. 9. 2009 22:57

Ahojky Ondro, snad už tou dobou budu žíti v Praze, tak se konečně také dostavím... Do třetice všeho dobrého přece :)
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod honza » pátek 11. 9. 2009 6:36

Já se budu snažit doufat že všechny problémy které nadále přetrvávají boudou pryč a že taky dojedu :-)
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod pezatko » sobota 12. 9. 2009 19:35

Honzo,doufám že na setkání taky dorazíš.....ted' jsem si byla v pátek kupovat s přicházejícím podzimem něco hezkého na sebe a upoutaly mě v regálu černé kožené rukavice,ale lišily se od ostatních délkou,protože byly takové delší, až k předloktí.....ty jsem tam nemohla nechat,tak jsem si tak říkala,že by si to určitě ocenil.
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Příspěvekod honza » sobota 12. 9. 2009 21:38

Počkej počkej delší kožené rukavice to zní tak trochu neuvěřitelně to je nádherné :-) Doufám že se v nich necháš vyfotografovat a natočit do mého archívku ?????? Samozřejmě kouřící :-)
Dlouho jsem přemýšlel komu tento nick patří až posléze jsem zjistil že krásné Tereze :-D
PS : Chtělo by to udělat sraz nejlépe kde je zima třeba v mrazáku nebo lednici hi hi :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod rray30 » sobota 12. 9. 2009 23:17

Trochu se vrátím k tématu setkání... ;-) Hlasovat radši nebudu, protože nemůžu zaškrtnout nic "přesně". Zúčastnil bych se moc rád, vyhovuje i místo srazu, ale teď už je jasné, že s největší pravděpodobností strávím víkend v práci :-(. Takže na vás budu moct maximálně myslet a přát všem, aby si to užili. No, tak snad příště...
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » neděle 13. 9. 2009 13:40

rray30: Bohužel s termínem nelze vyhovět vždy a všem, mrzí nás to. Třeba Ti to nakonec ještě vyjde. Pokud ne, tak pokud budeme všichni živi a zdrávi, budou příznivé okolnosti, tak setkání se budou konat i příští rok (zatím to vypadá na frekvenci 2x až 3x ročně). Jinak samozřejmě za určitých okolností se s námi (muryru plus já) lze setkat i mimo srazy, po domluvě.

Těším se na vás všechny v listopadu - jak na ty, kteří již na srazech byli, tak i na vás, kteří budete poprvé, popř. vám to minule a předminule nevyšlo.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » středa 16. 9. 2009 13:12

antaric: Jasně, díky, kdyby nakonec byla šance, zkusil bych se ozvat a dorazit. Jen některé termíny jsou prostě neúprosné ;-). Naopak oceňuju, že setkání plánujete na sobotu, což je myslím pro většinu dobré. Pro mě by normálně bylo taky. Tak příště, budu se těšit. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod bobo » čtvrtek 17. 9. 2009 19:56

Myslím že bych se moh taky stavit. Teda pokud jsem jako nekuřák se slabostí na pěkné kuřačky zván...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Příspěvekod siegurd » pátek 18. 9. 2009 0:11

Moje znalosti české stačí číst text, ale ne natolik, aby ji správně psát. Je mi to líto.
Po shlédnutí skvělé fotografie v tomto fóru, těším se na setkání s Vámi osobně. Budu tam. Děkuji vám za příležitost, kterou nabízí, a pro všechny vaše práce.
siegurd
VIP uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 7. 2009

Příspěvekod antaric » neděle 20. 9. 2009 12:30

bobo: Být kuřák samozřejmě není podmínka. Podmínkou je jen pozitivní vztah k tématu, stránkám, kuřačkám a tak :-) I minulých akcí se účastnila celá řada nekuřáků.

siegurd: Přijít můžeš, záleží ovšem na tom, jaká by to pro Tebe byla jazyková bariéra (něco jiného je texty v češtině číst a něco jiného je slyšet/mluvit). A také, nevím, jakou vzdálenost absolvuješ - aby to pro Tebe bylo přínosné a nebyl jsi zklamán :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Připomínka

Příspěvekod antaric » sobota 24. 10. 2009 19:22

Přesně za tři týdny se touto dobou bude konat avizovaný sraz, termín 14. listopadu 2009 platí.

Připomínám, že kdo uvažujete, máte možnost se stále hlásit (kliknutím nahoře v hlasování). V nejbližších dnech začnu rozesílat první informace na mail (na který jste zde registrováni).

Rádi vás uvítáme v co nejhojnějším počtu, uvidíte, že to bude stát za to! Dobrá společnost, dobré jídlo, dobré pití, fajn lidé a pokud budete chtít, tak i spousta kouře od kuřaček ;-)

Kdo jen trochu váháte, pak určitě přijďte!

Těšíme se na vás - antaric a muryru
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 27. 10. 2009 17:46

Budu se snažit pro nás všechny udělat maximum, aby to fakt bylo super, mohli jste vzpomínat a případně se těšit na další setkávání příští rok.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 27. 10. 2009 18:20

Místo konání upřesním zavčas v mailu, neveřejně, všem přihlášeným. S největší pravděpodobností na stejném místě jako předchozí setkání (pro naše potřeby se osvědčilo) a pokud jde o jídlo, Katmar a Ája si ho velmi pochvalovali.
Jinak všichni si mohou vzít s sebou koho chtějí, pokud je tématika aspoň trochu zajímá nebo aspoň mají v sobě zdravou dávku zvědavosti :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod drevo » úterý 27. 10. 2009 20:16

Ahoj vespolek, rád bych se setkání zúčastnil, ale zatím svojí účast nemůžu potvrdit. Den i místo konání mi vyhovují, ale horší je to s časem. Vzhledem k tomu, ze víkendy trávím prací na baráku, a navíc jsem přespolní, takže chvíli trvá, než se do Prahy dostanu, vyhovovala by mi pozdější doba abych nepřišel o drahocenný čas, kdy je ještě venku světlo a jakž takž počasí. Udělám všechno proto, abych dorazil.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 10. 2009 20:39

drevo: Doufám, že se Ti to nakonec podaří, rád bych Tě zas viděl, byl jsi moc fajn. Setkání bude od odpoledne hlavně proto, aby měli možnost se mimopražští včas vrátit (pochopitelně ne za světla :-) ) Jinak lze dorazit kdykoli a odejít kdykoli, i když si myslím, že nejvíc všichni zažijete, když tam budete po celý hlavní čas.
Konec akce není staven, kdo bude chtít, může dál navázat-pokračovat třeba se mnou na nějaké další afterparty v jiném podniku :-) Budu se vám rád věnovat zcela :-) To říkám hlavně mladším ročníkům, aby se opravdu neostýchaly :-)

PS: Příště vyhlásím sraz na den zimního slunovratu, resp. o pár dní dříve, kdy se stmívá co nejdřív, abys mohl dorazit taky co nejdřív :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod siegurd » pátek 30. 10. 2009 19:55

Pøijít mùžeš, záleží ovšem na tom, jaká by to pro Tebe byla jazyková bariéra (nìco jiného je texty v èeštinì èíst a nìco jiného je slyšet/mluvit). A také, nevím, jakou vzdálenost absolvuješ - aby to pro Tebe bylo pøínosné a nebyl jsi zklamán :-)


Budu překonání jazykové bariéry nějak. Mluvím jen německy a anglicky, ale já jsem byl v Praze, často a vím, že mohu komunikovat :)
Těším se na setkání s Vámi všemi !
siegurd
VIP uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 7. 2009

Příspěvekod antaric » pátek 30. 10. 2009 21:21

siegurd: Uvidíš, jak to bude :-) Přiznám se ale, že mluvenou němčinou a angličtinou moc nevládnu, snad si s Tebou více popovídají ostatní. Pokud mluvené češtině aspoň rozumíš, tak myslím, že to bude k užitku, bude stačit poslouchat :-) A koukat :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Katmar » úterý 3. 11. 2009 21:16

Taky počítám, že dorazím s ženuškou...
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod honza » úterý 3. 11. 2009 23:26

Já kluci pořád tápu jednak prachy , ale i tak nevím nerad bych aby to tam bylo moc okaté ???
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Další

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron