Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod antaric » neděle 21. 2. 2010 18:43

Vážení přátelé a přiznivci našich stránek. V sobotu 27.2.2010 v dopoledních hodinách proběhne plánovaný upgrade celých stránek a zejména diskuzního fóra (z verze phpBB2 na verzi phpBB3). Jedná se o největší změnu a vylepšení vzhledu a funkčnosti v naší tříleté historii - dáváme tak i sami sobě dárek k našim březnovým narozeninám.

Po dobu migrace nebudou stránky plně dostupné, ani diskuzní fórum. Dokončení převodu bude zde oznámeno, plus předpokládáme, že po zbytek víkendu budeme ladit drobné nedodělky.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že spolu s námi budete z nové verze a inovované grafické podoby nadšeni a spokojeni. Jde o jeden z kroků (tentokrát skok) směrem k našim uživatelům, jak stávajícím, tak i novým, zejména z řad žen a kuřaček.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 22. 2. 2010 15:31

To já jsem taky zvědav na svoji reakci ;-)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 25. 2. 2010 10:44

No to je přece jasný ;-)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod antaric » čtvrtek 25. 2. 2010 12:13

Nová podoba stránek - možná v některých směrech nebudou rozdíly tak patrné, ale pokud dáváme už teď vedle sebe starou a novou podobu, je ve grafické stylizaci rozdíl víc než řádový. Líbivější a přitažlivější. Stejně pak přináší rozdíly v práci i fórum na nové verzi phpBB3.

Uvidíte sami, po sobotě :-) Ještě dodělávám poslední věci, dolaďuju. A jinak samozřejmě, není všem změnám a vylepšením konec, v průběhu roku budou následovat další, aktuální migrace je i nutnou přípravou.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod antaric » sobota 27. 2. 2010 10:14

S radostí oznamuji, že jsem úspěšně provedl základní a hlavní kroky upgradu - vítejte tak na nové verzi diskuzního fóra a grafické podobě stránek.

Nyní během víkendu bude ještě probíhat dolaďování a donastavování řady věcí, proto mějte strpení v případě nedodělků a nastavení práv na některých místech.

Doufám, že se vám nová podoba bude líbit a že (postupem času) oceníte možnosti, které přináší.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod honza » sobota 27. 2. 2010 10:31

Tak jsme se dočkali hezké dobré :-) Kurnik úplně sem se lek když se mi to otevřelo že sem někde jinde dík je to dobré ;-)
Jo smajlíky pak dodělej další :-D
Jo neveřejná sekce to je tedy jako VIP ??????? sekce ??????
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod antaric » sobota 27. 2. 2010 10:37

honza: Při překlápění to moc nejde dělat jinak a změny jsem avizoval týden dopředu :-) Zatím dolaďuju, je dost věcí, které je potřeba zprovoznit. VIP sekce budeme řešit až později. Smajlíci - počítám s tím, že dám celou základní množinu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod antaric » sobota 27. 2. 2010 10:39

Jinak kdo chcete, tak si mezitím v uživatelském panelu (profil) nastavte datum narození :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod honza » sobota 27. 2. 2010 10:46

Datum narození ano doplnil jsem a i víc údajů forum se mi ted moc líbí :-D Hele množinu :-D Jasný :-D To VIP bude chystám se tam postnout soukrom archiv :-D
Dokonce je zde vidět už konečně i poslední návštěva uživatele to je skvělé :-D
Ted koukám na Google [Bot] ono to není špatné dát o sobě věddět , ale bylo by lepší kdyby se dával názvy nějakých vyhlášených produkcí nějakým skrytým způsobem místo některých bukev znaky atd :-D Přece jenom některé produkce by mohli působit potíže . Nebyli už stížnosti ohledně uploadů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dobré můj oblíbený smile ropák :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod Katmar » sobota 27. 2. 2010 19:29

Ahoj. Nová podoba je skvělá. Ocenim tedy jenom vzhled a uživatelské změny. Nějaké BB mi nic neříká. Podrobněji stránky prozkoumám až na velkym kompu. Přeci jenom na IPhonu je všecko takovy mrňavy a chybí tomu rozlet :-).
Zdar tvojí práci.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod David77 » sobota 27. 2. 2010 19:40

Díky za skvělou novou podobu serveru.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod tom » neděle 28. 2. 2010 11:47

Jednoznačně krok vpřed, gratuluju a držím palce všem, kteří mají tento náročný krok na svědomí. :mrgreen:
tom
uživatel
 
Příspěvky: 37
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2007

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod antaric » neděle 28. 2. 2010 14:18

tom: Technická a věcná realizace - skromně se k tomu hlásím já :-)

Díky všem za pozitivní reakce, potěšilo mě to. Že jsou změny viditelné a patrné + že jde o přínos nejen pro současnost, ale i především pro budoucnost.

Budeme stoupat vždy jen výš :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 3. 3. 2010 11:16

No dost dobrý-dlouho jsem tu nebyl a když jsem se přihlásil,tak jsem se úplně vyděsil :shock:,ale v dobrým slova smyslu :lol: každopádně většina už byla napsána,tak jen za sebe musím poděkovat antaricovi za super proměnu se kterou se budu seznamovat :roll:
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod Evelika » středa 3. 3. 2010 23:32

Nová podoba stránek se mi na první pohled líbí....Je to tu "pěhnéé" :-) Také chválííím ! ;)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod muryru » čtvrtek 4. 3. 2010 12:19

Děkujeme za reakce, antaric skutečně provedl spoustu (často i řadovému návštěvníku nenápadné) výborné práce,
která ho stála spoustu volného času, za což mu právem patří velký dík. Doufám že na srazu pro něj přichystáme
nějakou odměnu-překvapení! Já jsem se s novou podobou a její administrací seznamoval o něco dřív, než
byla spuštěna, byl jsem občas i kritikem, ale musím uznat, že nová podoba je nesrovnatelně výrazně lepší, jsem
velmi spokojený a šťastný, jak se to celé povedlo a jsem velmi rád, že můžu právě s antaricem tvořit náš tým,
budu se snažit, aby přibývalo s přibývajícím jarem co nejvíc nových autorských fotogalerií (antaric se doufá
také přidá s videem), jsem rád do jaké pozice se od podzimu dostal náš Pavel, a stejně si tak si vážím účasti všech
vás dalších a jsem rád za to, jen houšť!
(Podoba prezentace fotogalerií ještě není konečná, dojde určitě ještě k úpravám)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod antaric » sobota 6. 3. 2010 16:15

muryru: Díky za veřejný projev spokojenosti, to jsem až tak nečekal, opravdu :-) Vím, že každá změna je tak trochu riskem vůči Tvé spokojenosti, jsem moc rád, že to tentokrát tak vyšlo a v dobrém, o to je to cennější.
Společně budeme i dál objevovat, co nové fórum umí a postupem času přibudou nejrůznější jemná vylepšení (zatím neexistující). A odlaďovat i drobnosti, na které narazíme.
Jsem rád, že týden běhu na novém fóru neukázal jediný závažný problém ve funkčnosti, že klaplo už od začátku.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod Tato » sobota 13. 3. 2010 7:15

Nerad kritizuji, ale skutečnost, že v rubrika je stále vysvícená jako nepřečtená i při další návštěvě je pro mne dost nepřehledné. Nevím, co je tak na fóru nového.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod antaric » neděle 14. 3. 2010 11:37

Tato: Ještě budu analyzovat, je možné, že se to chová trochu jinak (nejsem tvůrce phpBB) s tím, že se odlišuje barevně a "mizí" až s dalšími návštěvami, popř. je to věc nastavení. Uvidíte časem, jestli se se to změní.
Jinak lze označovat i manuálně jako za přečtené i tlačítkem - operací.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sobota 27.2.2010 - plánovaný upgrade stránek

Příspěvekod muryru » neděle 14. 3. 2010 12:36

Podle mě to funguje správně, rubrika svícící červeně opakovaně jako nepřečtěná, protože tam byly nové příspěvky ve více vláken a ty sis třeba otevřel jen jedno. Občas se to stává i mně, a pak zjistím, že jsem něco přehlídl.
Zdá se mi, že to funguje správně, je třeba zvyknout si na ten systém červených a zelených svícení. Po počáteční
nejistotě (a podobném pocitu jaký píše Tato), jsem systém pochopil a vyhovuje mi.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Další

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků