Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vím líbí kuřačky Natálie a Lucie?

1 - krásné, velmi se mi líbí hlavně Natálie
100
71%
1 - krásné, velmi se mi líbí hlavně Lucie
24
17%
2 - pěkné, líbí se mi
14
10%
3 - normální, průměrné
2
1%
4 - spíše se mi nelíbí
0
Žádná hlasování
5 - vůbec se mi nelíbí
1
1%
 
Celkem hlasů : 141

Příspěvekod Billda » pátek 26. 2. 2010 13:15

Minule jsem ještě zapomněl Natálii pochválit piercing na nose, který její krásu ve spojení s cigaretou tak nějak ještě víc vyzývavěji podtrhuje. Lucii jsem zase zapomněl pochválit moc pěkné a méně obvyklé omotání šály přes její dlouhé vlasy. Oběma mladým kuřačkám to taky nesmírně sluší na snímcích, kde při kouření sedí tak nějak ležérně a nenuceně s nohama přes sebe a můžou tak vyniknout i jejich sexy kozačky.
Celkově je podle mě ze snímků vidět, že si obě fotografování (a samozřejmě hlavně kouření) nesmírně užívaly. Těším se, že se obě slečny při hlasování o "Miss kuřačka 2010" dostanou hodně vysoko a moc je prosím, aby se nám "předvedly" ještě minimálně jednou - tentokrát v nějakém "letním provedení". Jo a taky holky díky za odvahu k fotografování!!!! Obě jste odpověděly, že kouření musíte tajit před rodiči a přesto jste riskly zveřejnění svých fotografií na internetu, kde člověk nikdy neví, kdo si fotky prohlídne...

Kromě velké chvály muryruovi za překrásný fotoshoot mám na něj i několik otázek:
1) Jak se ti s oběma slečnami při fotografování spolupracovalo? "Přistihl" jsi je při kouření na lavičce nebo snímky z jejich kouření na ní byly jen na tvé vyžádání. A vůbec, kolik ze všech jejich pozic a kuřačkovských postojů bylo tebou aranžovaných a kolik z nich si jich "režírovaly" obě slečny samy?
2) Mrzí mě, že zrovna u těchto slečen chybí pro mě jeden z nejintenzivnějších záběrů - zapalování cigarety. Navíc, všiml jsem si, že u žádné z fotografovaných kuřaček (ani v archivu) nezachycuješ i okamžik, kdy vyfukuje poslední "dávku" kouře a při tom zároveň buď nožkou (nejlépe s nějakou atraktivní botou) zadupává nedopalek nebo ho rukou zamačkává o okraj odpadkového koše. I když fáze postupného dokouřování cigarety (hezkou) kuřačkou už pro mě není na pohled tak intenzivní jako při začátku jejího kouření, kdy se někdy může divákovi poštěstit, že ji uvidí, jak při prvních potáhnutích z cigarety samou slastí zároveň jaksi podvědomě přivírá oči, přimlouval bych se, abys v budoucnu zařadil i snímek "kuřaččiny likvidace nedopalku", který si myslím že je naopak mnohdy velice intenzivní (ale nevím, jestli to při cíleném aranžování takovéhoto snímku bude vždy působit tak nenuceně a roztomile jako mnohdy ve skutečnosti).
3) Tvé vystavené snímky Lucie a Natálie na webu je možné získat i ve lepším rozlišení? Za jakých podmínek? Vystavil jsi všechny záběry nebo máš ještě nějaké další, které jsi nevystavil, jen pro svoje vlastní potěšení?
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Příspěvekod muryru » pátek 26. 2. 2010 13:44

No, já zase musím apelovat na obě dívky, které si přály poslat své fotky na mail - obě máte plné mailové schránky! ;-)
Jestli budou spolupracovat i dál, a dojde k letním sérii a taky k videu (made in antaric), záleží především na samotných dívkách.
Jinak bohužel je pravda, jak Billda uvádí, že řada kuřaček odmítla spolupráci právě kvůli obavám, že je tady uvidí někdo, kdo by je neměl
vidět, u mladších zejména rodiče, u starších partner,manžel...

Billda,díky za pochvalu,odpovím na otázky:
1) Byla to moc příjemná spolupráce, obě dívky byly velmi vstřícné a sympatické (což platí o většině kuřaček,které jsem fotil).
V tomhle případě jsem je "přistihl" přesně na té lavičce, kde vznikla fotografie, a kde kouřily ještě před mým příchodem. Pozice a postoje proběhly v mých už typických,rutinních aranžích, ale zejména u Natálie vzniklo i mnohé navíc. Například si přála vyfotit v pozici, kdy nevyfukuje, a samozřejmě vyloženě nestylizované jsou snímky při vyplńování dotazníku.
2) Zapalování cigarety - ne vždycky se povede pěkně zachytit, samozřejmě je to škoda. Spousta focení je vlastně náhodná improvizace, a ne vždy vyjde všechno. Myslím, že na ty podmínky se povedlo víc než jsem na první pohled očekával. Nedopalek - dobrej typ,
možná je to vidět na některých videích od antarica. Taky jsem to zkoušel, ale nějak to nikdy pořádně nevyšlo. Co není, určitě může být :-)
Ty zase nejsou tak aranžované jak se zdá. Pár úvodních póz a pak víceméně fotím, co se zrovna děje, improvizace podle nálady kuřačky.
3) Bohužel ne, protože je pořizuji v nízkém rozlišení, protože se mi to z několika důvodů osvědčilo a stejně by byly upraveny pro tuto velikost.
V případě Natálie a Lucie jsem vystavil takřka všechno, protože všechno bylo použitelný.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 26. 2. 2010 13:50

Muryru odpoví ještě samostatně, já napíšu, co vím :-)

Zachycování momentú zapalování či típání - muryru se snaží velmi o to první, ale sám dobře víš, že je to okamžik, který se dá bez domluvy snadno "prošvihnout" :-) Pokud jsme na akci společně, snažím se kamerou na video rovněž zachycovat, i v detailu, zapalování. Na mnoha videích se to povedlo (a i opakovaně, pokud kuřačka vykouřila více cigaret v rámci akce). Típání cigarety (sexy botičkou) jsem také zachytil několikrát (nenuceně), samotnýmu se mi to moc líbí, mám pro to stejně slabost jako Ty :-) A nejsi sám.
Stejně jako se mi líbí i detaily, které popisuješ (včetně piercingu, který řada lidí nemusí).

Fotky ve vyšším rozlišení - bohužel nejsou. Resp. jsou, ale jen v o trochu nepatrně vyšším rozlišení. Muryru se rozhodl už kdysi, že bude fotit takto, je to dáno i rychlostí fotoaparátu, ve vyšším mu to jde pomaleji. Bohužel. Sám se za vyšší rozlišení rovněž přimlouval, nejen z důvodů potřeb např. pro náš kalendář. Kromě toho i vnímám cennost zachyceného okamžiku, udělal bych pro něj maximum.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Billda » pátek 26. 2. 2010 14:30

Díky muryruovi a antaricovi za odpovědi a vysvětlení.

Nedávno jsem se rozhodl - nažhaven preferovanou značkou cigaret Lucky a Natálky - LM Blue label - tyto vyzkoušet v reálu. Vždycky mi bylo divný, proč je tato značka tak rozšířená mezi mladými (a krásnými) kuřačkami... Přestože pořád trvá má averze k bílýmu filtru těchto cigaret, chuťově na mě neudělaly špatnej dojem. A hlavně, mají překrásnej design - nedivím se, že krásné mladé kuřačky podvědomě hledají kromě chuti i hezkej stylovej doplněk do kabelky.
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Příspěvekod honza » pátek 26. 2. 2010 20:42

:-D No jo právě na mě je to moc dlouhý nemůžete to někdo shrnout v kostce :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod antaric » sobota 27. 2. 2010 14:17

honza: Já si tohle rád přečtu :-) Když cítím, jak si to dotyčný užívá, jak prožívá všechny detaily, je v tom prostě cítit i něco víc, nejen vizuální vjem (a to je už i blízko ženskému vnímání světa a věcí, blízko ženám, které potřebující citit něco víc než "běžní" muži).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod honza » sobota 27. 2. 2010 16:15

Na mě je to moc dlouhý , ale četl jsem to :ugeek: :ugeek: :ugeek:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod honza » sobota 27. 2. 2010 19:09

Ale no tak jde to máme nějakých 130 členů občas nějaký spam a tak chceme být trochu anonymní nechceme se moc po komunitě rozkřiknout ;) Dík za optání .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod Billda » středa 3. 3. 2010 15:57

Blíží se jaro, tak snad trocha poezie...

Verze pro Lucku:

Z elemky se kouří
Lucka oči mhouří.
Mhuř si oči, mhuř,
kdyby se z ní nekouřilo
bylo by ti hůř!


Verze pro Natálku:

Z elemky se kouří
Tálka nosem kroutí.
Kruť si nosem, kruť,
kdyby se z ní nekouřilo
neměla bys chuť!


Verze pro všechny fanoušky těchto dvou slečen a jejich kouření:

Slečny cíga kouří
oči ladně mhouří.
Mhuřte oči, nuž!
Kdybyste je nekouřily,
bylo by nám hůř!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod antaric » středa 3. 3. 2010 18:25

Krásné veršování :-) Je to parafráze na něco existujího nebo Tvůj originál? Věřím, že pokud by se Ti podobně podařilo veršovat i dál, určitě by to dané kuřačky potěšilo a pohladilo.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod sejcek » sobota 27. 3. 2010 22:08

Natálie je pro mě úplná bomba. Tak sexy kuřačku už jsem dlouho neviděl. Moc ji to sluší, cigareta geniálně sedne k jejímu něžnému obličeji, moc bych ji přál, aby se s cigaretou schovávat dlouho nemusela, protože je to škoda. Jako kluk bych si předně takovou holku přál. Neuveřitelně elegantní je především při výdechu kouře, fakt moc krásná holka, které k vzhledu nezbývá než pogratulovat a dát jedničku. Pro mě jasná jednička roku 2010
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod MBL » sobota 27. 3. 2010 23:08

Obrázek

Natalia ja prirodzene pekna, sympaticka, fakt kocka. A tato fotka (tato, ale specialne aj ine) je pre mna takym stelesnenim prirodzenosti ... elegantne fajci, aj pri beznych cinnostiach, cigaretu ma ako slast, aj ked sa akurat smatra v kabelke :) Pre mna tiez zatial top v 2010.
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod Billda » úterý 30. 3. 2010 14:17

Z posledních příspěvků (sejcek, MBL) jsem naprosto nadšený. Jsem rád, že po delším čase si zase někdo vzpomněl na tyto pro mě překrásné kuřačky. To, jak Natálka vyfukuje ostrý rovný kouř při hledání v kabelce, je opravdu odzbrojující. Natálka je zatím pro mě jasná MISS 2010 (a Lucka 1. vicemiss). Zároveň díky muryruovi, že se poslední dobou zaměřuje na mladé kuřačky. ;)
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod muryru » úterý 30. 3. 2010 17:51

Billda: Není zač, nicméně já mám pocit že mladá generace kuřaček převažovala vždycky, nebo ne? Je pravda, že za poslední měsíce je věkový průměr dost nízký, ale není to cílené.
Letošní rozjezd v každém případě teprve přijde, a doufám že budou nejen mladé, ale i zkušenější půvabné kuřačky. A že je o takové zájem, nám ukázal výsledek Miss :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod antaric » čtvrtek 1. 4. 2010 21:02

Billda: To, jakou kuřačku z jaké věkové kategorie přinese muryru nebo my ve dvojici, je hodně věcí štěstí, náhody a ochoty. V našem hledáčku při oslovování je celé spektrum přitažlivých kuřaček, bez ohledu na věk. Jak to vždycky dopadne, máte možnost pak vidět tady, v jednotlivých vláknech - jak to působí, jesti nějaká věková kategorie převáží víc.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod muryru » úterý 29. 6. 2010 12:40

Příznivci Natálky a Lucky:
Včera (v pondělí 28.6.2010) jsem obě dívky náhodně potkal v centru Prahy. Moc jim to oběma slušelo v letním
oblečení, samozřejmě kouřily. Bohužel na nafocení nové fotogalerie neměly čas nebo chuť, ale přislíbily,
že se ozvou a uděláme (i s antaricem) ještě jednu fotogalerii, tentokrát letní. Doufám že dívky nezapomenou,
a příslib dojde naplnění. Určitě to potěší mnoho příznivců těchto krásných dívek.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod Billda » čtvrtek 1. 7. 2010 12:53

Muryru, naprosto ti závidím, že jsi je viděl i v "letním provedení"! Tomu se říká štěstí!!!! Pokud by slečny aspoň jednou nakoukly na diskuzi pod jejich fotosériemi, a přečetly si, kolik že mají příznivců, věřím, že by "druhý set" mohl být na světě.
Zdravím slečny, a těším se na jejich přízeň těmto stránkám! :P
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod muryru » čtvrtek 1. 7. 2010 13:44

Billda - já jsem je nepoznal!!! :D :D oslovil jsem je, protože mě zaujaly, navíc byly kuřačky tři, s
ještě jednou krásnou kouřící kamarádkou, a v jiné lokalitě. Jinak dívky přislíbily, že se nám ozvou,
tak musíme doufat. Mám pocit, že se ke stránkám a soutěži Miss Kuřačka staví pozitivně !
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod juezdelomercantil » pátek 4. 1. 2013 10:29

Is very sexy!!! :shock:
juezdelomercantil
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 1. 2013

Re: Praha, pondělí 15.2.2010 - kuřačky (Natálie, Lucie)

Příspěvekod vliegensvlug » pátek 1. 2. 2013 0:27

you made my day thanks
vliegensvlug
uživatel
 
Příspěvky: 12
Pohlaví: Muž
Registrován: 13. 1. 2012

PředchozíDalší

Zpět na Ročník 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků