Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Témata

Příspěvekod Kazatel » úterý 9. 3. 2010 3:37

je opravdu nutné aby celebrity měli i několik témat? co když někdo někoho hledá? to aby byl nadčlověk. třeba Hanychová jich má několik ....žádam pořádek
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Témata

Příspěvekod muryru » úterý 9. 3. 2010 12:37

Kazatel
Rozkaz! :D :D :D No,máš pravdu, že v tom je možná trochu chaos, podle toho jak kdo co
vkládá, taky na to mají vliv reakce na témata atd... Někdy uspořádáme lépe.
Myslím že zásadní oddíly celebrit jsou daná: Celebrity domácí, Celebrity zahraniční (aktuální plus
nedávná minulost), Celebrity minulých dob. (Čtvrté vlákno z odkazy je moje pracovní pro potřeby
tvorby galerie celebrit minulých dob). Tohle zůstane.
Pořádek v jednotlivých oddílech - podívám se někdy na to - konkrétně u Hanychové teď třeba vzniklo
nové vlákno A.H.2010, logicky, přece to nepatří do vlákna 2009. Jejích kuřáckých fotek, navíc
skutečně candid, né kýčovité pózování ani z filmu, je hodně, má nárok každý rok na jedno vlákno :-)

Otázka hledání - ideální by bylo, kdyby na liště fungovala ta sekce Hledat, to je otázka
směrem k Antaricovi.... :?:
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Témata

Příspěvekod Kazatel » úterý 9. 3. 2010 17:00

myslím prostě že to chtělo pořádek hned od začátku : Hanychová a prostě vše do Hanychová ......je to prostě škoda že je tomu jinak ....když bude nové foto s Bartošovou tak si najdu Bartošová a hodim to tam a nebudu zakládat Bartošová 2010 i když nic nehledat a založit si nové téma je logicky jednoduché ...myslím že každý si může říct svůj názor a toto je můj názor. ale přizpůsobím se
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Témata

Příspěvekod honza » úterý 9. 3. 2010 17:33

No proto já jsem od začátku dával svoje příspěvky do sekce smoking filmečky , tam jsem si říkal že je to pod jednou střechou :-D No pak se to přesunulo a tak dávám něco do fetish a něco do normal . obecně u nás na foru jsem slučoval atd . poslal varování za tři varování byl ban :mrgreen: 14 dní :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Témata

Příspěvekod antaric » středa 10. 3. 2010 0:02

Díky Kazateli za přípomínku, napíšu svůj pohled :-) Diskuzní fórum je především živá záležitost, už jsme ušli i poměrně dlouhý kus cesty (za pár dní oslavíme třetí výročí). V průběhu času některé kategorie vznikly, jiné zanikly, jiné se sloučily, další se rozdělily, zbylým jsme přisoudili jiné pořadí. To vše podle toho, jak se co osvědčilo, o co je zájem, o co ne - vše se dynamicky v čase mění. Přehlednost slouží samozřejmě nejen vám, ale i nám. I aby bylo leccos dobře dohledatelné.

V bllízké době z hlediska kategorií chystáme nějaké změny, možná jste si všimli, že kategorie Zajímavé odkazy je poměrně přerostlá a nepřehledná, je v ní všechno možné, dostane novou podobu členění. V tom by nám měla pomoci i vlastnost nového upgradovaného fóra - možnost podkategorií (tedy větší hierarchičnost). Podkategoriemi je míněno členění do adresářů a složek, jako znáte z počítače a průzkumníka.

Vedle toho je v přípravě i nová skupina kategorií, zatím ji nevidíte. Rádi bychom trochu připravili současně i její obsah spolu s otevřením navenek. Až tak velké překvapení to nebude, pochopíte, že půjde především o dotažení konceptu stránek do konce.
Pokud máte sami nějaké nápady na přeuspořádání kategorií a podkategorií, velmi uvítáme jakékoli vaše návrhy. Diskuzní fórum a jeho obsah je naše společné dílo.

Pokud jde o Agátu Hanychovou jako příklad - kloním se spíš k tomu, aby každá aktuální sada měla svoje nové vlákno (a diskuzi, vztaženou k dané sadě, odkazu atd. - tedy žádný pelmel). Stejně jako v novinách články začínají vždy na nové straně (a pod nimi samostatná diskuze atd.). Pokud se bude jednat o nějakou význačnou celebritu (jako z hlediska kuřaček Agáta bezporu je), můžeme ji vytvořit samostatnou podkategorii v rámci kategorie (nebo to aspoň vyzkoušíme).

Připomínka k hledání: Před chvíli jsem spustil v administraci přeindexaci (první po upgradu fóra), plus nechal vytvořit zcela nový fulltext index, doufám, že přispěje k lepšímu hledání výsledků.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Témata

Příspěvekod muryru » středa 10. 3. 2010 0:11

I já si myslím, že každá aktuální sada by měla mít nové vlákno. Občas se pod sadou obrázkou
objeví řetěz příspěvků, často vedoucí i mimo původní téma, a nové fotky by tak mohly snáze
zapadnout....
Záleží to taky hodně na subjektivním pocitu, stojí-li fotky za nové vlákno, nebo jen jako
doplnění staršího vlákna. Určitě se pokusím trošku v tom udělat pořádek, ale žádné zásadní
změny neočekávejte.

Asi nejideálnější z mého pohledu, je, aby se dalo v Search, resp.Hledání, zadat příslušné
jméno celebrity, a objeví se všechna vlákna a příspěvky s touto celebritou.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Témata

Příspěvekod antaric » středa 10. 3. 2010 0:24

K hledání - zkusil jsem namátkou zadávat klíčová slova, se kterými byl dosud problém, nyní dává výrazně bohatší a správnější výsledky (po přeindexaci). Takže hledání rozhodně používejte, má smysl.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník