Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

POZOR ! Porucha externího serveru multipics - omluva !!!!!

Příspěvekod muryru » úterý 2. 10. 2007 18:49

Milí přátelé,

server multipics.net , do něhož umísťujeme moje fotky kuřaček, má krátkodobou poruchu a proto si nemůžete prohlídnout vložené fotogalerie kuřaček od poloviny července, ani nemohu vložit nové fotogalerie. Během několika dní by mělo být vše v pořádku.

V minulých dnech jsem měl technické potíže se svým PC i já, ale již je vše v pořádku a mám z dnešního dne připravenu NOVOU FOTOGALERII dvou nových půvabných pražských kuřaček a moje aktivita opět nabere doufám plné obrátky. Tak doufám že se brzy technické problémy vyřeší a budu moci fotogalerie vložit, a budete moci si prohlížet i starší galerie.

muryru
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 2. 10. 2007 19:44

Ještě dodatek ode mě - během října bych rád zprovoznil jako součást diskusního fóra systém fotoalb a vkládání fotek a to i pro vás registrované uživatele. Pokud tedy budete chtít vložit i své fotky (nejlépe autorské), pak nebudete odkázáni na servery třetích stran (imageshack.us, multipics.net - jak se ukazuje, ne vždy spolehlivé), ale budete moci využit služby zde, mnohem jednodušším způsobem.

Na systému implementace už pracuju (pokud zdraví a čas dovolí dál), s finalizací budete seznámeni, včetně komentáře, jak používat.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » neděle 21. 10. 2007 11:35

Služba o které píše antaric, už je nějaký čas hotová (maximálně se dolaďuje) a fotky touto cestu všichni můžeme vkládat.
I já už jsem touto cestou přidal své nové fotogalerie.

Služba multipics stále nefunguje, tudíž fotografie z období 15.7-30.9. nelze zobrazit, buď to dají do pořádku anebo začnu už v brzké době fotky předělat do našeho nového systému, a to asi i nejlepší fotogalerie z éry imageshack (od začátku stránek do 1.pol.července).

Jinak budu dál připravovat nové fotogalerie kuřaček - doufejme s větší intenzitou než v posledním období září,říjen - stránky přes (v historii už druhé) určité problémy rozhodně žijí dál a budou se doufejme vyvíjet k lepšímu.
Zachovejte nám přízeň (a pokud máte chuť a možnost, zkuste více aktivně přispět, ať už svými názory, hodnocením, anebo přidáním vašich fotografií (nejen autorských).
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » neděle 21. 10. 2007 16:50

Zatím stále přijměte omluvu za nedostupnost zmiňovaných fotografií. Odstavení serveru multipics není v našich silách a možnostech ho ovlivnit. Nicméně, díky zprovozněnému systému vkládání fotografií přímo do fóra do budoucna budeme problémům na třetí straně ušetřeni, budeme mít vše plně pod kontrolou.

Všechny nové fotografie, které bude muryru vkládat, budou už přímo prostřednictvím tohoto fóra. Počítejte s tím, že časem budou některé fotogalerie zobrazovány jen zaregistrovaným-přihlášeným - bude to odměna za vaší aktivitu aspoň tímto způsobem.

Starší fotografie se pokusíme podle technických a časových možností oživit, případně převedeme sem pod fórum.

Systém vkládání fotek je v podstatě odladěný, řešíme ještě některé drobnosti. Pokud máte nějaké fotografie, které byste rádi zprostředkovali, neváhejte a zkuste si vložit. Pokud budete mít problém, pomohu vám, i vysvětlit, i zařadit do kategorií, popř. založit novou a přidělit příšlušná práva.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 1. 11. 2007 17:18

Porucha serveru multipics.net je nakonec většího rozsahu - nejedná se však o technickou poruchu jako takovou, ale omezení provozu z hlediska finančního. Mluvil jsem s autorem a provozovatelem serveru, jedná s některým z předních portálů o převedení službý tam. Mluvil stále o tom, že věří, že je to otázka několika dnů, nicméně je potřeba čekat, až se to povede, jednání budou dokončena, server multipics bude znovu zprovozněn a vy uvidíte všechny fotografie, které zde byly zveřejněny od července do září 2007. Zatím tedy vyčkejte.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pondělí 5. 11. 2007 23:06

Podle aktuálních informací na www.multipics.net zřejmě možná dojde ke znovuzprovoznění jejich serveru, nicméně podmínky se nám s muryru nezdají být jisté a garantované, zřejmě s tímto serverem na obrázky zcela skončíme.

Všechny fotografie, které tady byly zveřejněny v období červenec-září 2007 a byly hostovány na multipicsu, budou postupně přesunuty na naše stránky, do našeho www prostoru + upraveny odkazy v diskuzních vláknech. Nadále bude platit pravidlo, že některé série fotografií budou volně dostupné, ostatní budou přístupné jen pro registrované uživatele.

Držte nám palce, v této práci pro vás.
Naposledy upravil antaric dne úterý 6. 11. 2007 10:48, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 6. 11. 2007 10:36

Potvrzuju - do konce tohoto týdne se do toho pustím....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » neděle 18. 11. 2007 22:32

VŠECHNY FOTOGRAFIE JSOU KONEČNĚ PLNĚ DOSTUPNÉ (některé jen pro registrované, proto neváhejte s registrací)

Přátelé,
mám velmi příznivou radostnou zprávu! Všechny dosud nedostupné fotografie vložené přes server multipics (červenec-září) jsou konečně plně dostupné. Pokud jste se k nim ještě nedostali, nebo se k nim chce vrátit, máte možnost!!! A můžete doplnit zpětně své hlasování!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků