Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Lucie ?

1 - velmi se mi líbí, krásná
59
60%
2 - líbí se mi, pěkná
28
28%
3 - normální, průměrná
9
9%
4 - spíše se mi nelíbí
2
2%
5 - vůbec se mi nelíbí
1
1%
 
Celkem hlasů : 99

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) + VIDEO

Příspěvekod alda-123 » pondělí 24. 5. 2010 6:31

Lucii nechybí vůbec nic, naprosto dokonalá žena, bez cigarety si jí snad nedovedu představit. Jasná a veliká jednička!!!
alda-123
alda-123
VIP uživatel
 
Příspěvky: 85
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 4. 2009

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) + VIDEO

Příspěvekod LUTSiE » pondělí 24. 5. 2010 11:23

Děkuji "Evelice" :)

od ženské to potěší ještě více a musím s ní souhlasit, že fotky ve dřepu se mí líbí asi nejvíce :)

Lucie
LUTSiE
nováček
 
Příspěvky: 7
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 17. 5. 2010

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) + VIDEO

Příspěvekod Billda » pondělí 24. 5. 2010 12:32

Lucie je velmi atraktivní mladá kuřačka, které si člověk v šedi velkoměsta nemůže nevšimnout. A cigareta v jejích krásných plných rtech... Bomba!!! Bylo tady napsáno velmi moc pěkného hodnocení od ostatních, s čímž se samozřejmě ztotožňuju.
Protože však každý z nás má v sobě zakódovaný trošku jiný ideál celkového dojmu krásné ženy s cigaretou, napíšu také, co mně do tohoto "mého ideálu" chybělo, a tím je CIGARETA S KORKOVÝM FILTREM (nejlépe z "dlouhých cigaret" - naprosto ujíždím na filtru z "Marlboro Red 100´s", které mají překrásný dlouhý filtr se spoustou "korkových skvrn" a dvěma zlatými proužky), a dále pak prosté velké kruhové náušnice (ne že by ty, co má na snímku Lucka, byly nehezké, ale ve spojení s cigaretou mají pro mě kouzlo jen velké prosté kruhové náušnice).
U snímků zapalování cigarety (pro mě velice zbožňovaných) mě mrzí, že není vidět oheň ze zapalovače a konec cigarety.
Jinak naprostá bomba je, že od tak atraktivní slečny tady máme i zpětnou vazbu. Lucie, jsi fakt třída!!! Nestačím koukat :o :shock:
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) + VIDEO

Příspěvekod Billda » čtvrtek 27. 5. 2010 12:50

Chtěl bych ještě na Lucčiných fotkách podtrhnout dvě pozice, které přispívají k intenzivnímu zážitku.

Ta první je exkluzivně zachycená právě na tom snímku, který považuje za nej MBL a antaric, a je to pozice Lucčiných rtů svírajících cigaretu při nasávání kouře. Pracovně si takovouto pozici pojmenovávám "rybí ústa" - tedy mírně vyšpulené rty ladně svírající filtr cigarety tak, aby z ní neunikal ani nepatrný proužek kouře, a to celé ve spojení s většími či menšími ďolíčky ve tvářích způsobenými potahováním z cigarety.

Druhá pozice, na které ujíždím, je pozice, která se vidívá skutečně jen u žen-kuřaček, a sice taková, kdy si kuřačka (tady to překrásně předvádí Lucka) jednu ruku ohnutou v lokti a s cigaretou, podpírá druhou rukou, takže má cigaretu pořád na očích a může se s ní neustále "laskat" svým pohledem, pohrávat si s ní svými prstíky s překrásnými nehtíky a mít na dosah vůni kouře z hořící cigarety. Navíc fotograf má velmi atraktivní vyplnění celé fotografie. Takovéto držení cigarety je možné hlavně vidět před nejrůznějšími nákupními galeriemi či obchodními centry, kam si často chodí "odskakovat" na svou cigaretu překrásně nalíčené slečny-kuřačky - většinou prodavačky. Vyběhnou většinou jen nalehko: v jedné ruce krabku cigaret a mobil (případně magnetickou kartu od své prodejny se šňůrou na krk) a toto všechno pak drží v té ruce, která podpírá ruku s cigaretou - (to je pak pro mě ještě navíc další plus - člověk aspoň vidí, jakou značku kouří).


U Lucky je obojí v takřka ideálním provedení, proto jsem to musel napsat tady a ne do vlákna "Jaké ženy s cigaretou se vám líbí?".
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) +VIDEO

Příspěvekod rob » neděle 30. 5. 2010 14:16

Lucka, jednoznačně za jedna, za závislost, za super foto a video. Dobra práce.
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) +VIDEO

Příspěvekod David77 » neděle 30. 5. 2010 18:50

Lucka je skvělá. Je to super závislá kuřačka, moc jí to i s cigaretou sluší. Cigarety má ráda, kouření ji baví a určitě je s cigaretou sexy.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 3. 6. 2010 23:02

Billda: Ještě dodávám dva komentáře:

1) Oheň ze zapalovače při zapalování cigarety není vidět proto, že bylo poměrně větrno, to dělá svoje a svým způsobem můžeme být rádi, že se Lucce povedlo vůbec zapálit :-) Na druhou stranu si vítr pohrál s Lucčinými vlásky - to je také neopakovatelné a působivé.

2) Tebou vychvalovaná pozice s ohnutou rukou v lokti - ta byla na moji žádost :-) Pokud to jde, snažím se o to, abych tohle zachytil, vnímám to přesně stejně jako Ty, ten prožitek a vše, co je do něj vloženo. Díky také za pochvalu fotky jako takové - snažím se u toho hodně přemýšlet, v kompozici, učit se, vzdělávat se, aby to opravdu stálo za to - mohli jsme mít uznání od profíků.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) +VIDEO

Příspěvekod LUTSiE » sobota 12. 6. 2010 0:40

Moc děkuji za krásné nové (o)hlasy ... :D
LUTSiE
nováček
 
Příspěvky: 7
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 17. 5. 2010

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) +VIDEO

Příspěvekod rob » neděle 8. 8. 2010 8:02

Lucie samozřejmě za jedna! Sluší jí to moc, silná zavislost, pkěné fotky a super video!
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) +VIDEO

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 12. 10. 2010 17:09

Lucie se mi velmi líbí,je to zkrátka kuřačka jak má být!Pochvala patří i pánům fotografům a ta zrcadlovka Ondro fakt nemá chybu-opravdu moc povedené fotečky se spoustu super detaily...Video zrovna tak perfektní!Pozice držení cigarety jak píše Billda a antaric se mi také velmi líbí a ke kuřačkám to něják patří-všímám si,že spoustu kuřaček takto drží cigaretu a v mých očích je to nejhezčí.Tak Lucko ještě jednou děkuji a přeji si třeba nějáké pokračování ;)Hlasuji jednoznačně za 1! A v Miss s tebou počítám...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) +VIDEO

Příspěvekod Admirer » středa 13. 10. 2010 8:25

Another great performance by Muryru and Antaric to capture the essence of smoking by Lucy, a very attractive woman. She is clearly very experienced in smoking and enjoys it. I hope she can attend the next meeting in November.
Admirer
uživatel
 
Příspěvky: 32
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 10. 2010

Re: Praha, pátek 21.5.2010 - kuřačka (Lucie) +VIDEO

Příspěvekod Gaan » středa 5. 1. 2011 20:24

/Podobně jako Lilyi, musím říct, že jí cigareta velmi sluší a doplňuje ji.
Gaan
uživatel
 
Příspěvky: 43
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 1. 2011
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro Gold

Předchozí

Zpět na Ročník 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron