Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

3.výročí existence stránek

Příspěvekod muryru » úterý 23. 3. 2010 14:35

Přátelé, přesně před třemi lety, 23.3.07 ve 14:35 jsem se jako první uživatel zaregistroval na tyto stránky, které tímto byly v původní (mnohem nedokonalejší) verzi spuštěny!!!
A tři dny poté byly nafoceny první autorské kuřačky přímo pro naše fórum.
Byl to několikátý z mých pokusů vytvořit jakousi českou komunitu tématiky přitažlivosti kuřaček cigaret, protože mi v českém internetovém světě tento fenomén scházel, a po určitém vyčkávání jsem dospěl k názoru, že "pokud to
neudělám já", tak asi nikdo. Rok 2006 byl ve znamení střídavých úspěchů - stránky s fotkama celebrit měly sledovanost, ale nešlo o klasické fórum. Na další pokusy o popularizaci tématu v Ćechách reagovali buď většinou
odpůrci kuřaček a kouření, anebo díky špatné propagaci takřka nikdo. Při vzniku kuřaček.cz (původní název byl
jiný,ale to není podstatné) považuji za nejdůležitější a nejzásadnější moment, který se odehrál hned první den po založení stránek před 3.lety. Velmi matně jsem věděl o existenci člověka, který pravidelně navštěvuje na jednom internetovém chatu místnost charakterizovanou cca slovy "líbí se mi kuřačky cigaret". Byl zrovna online a protože
jsem zatím prázdné fórum, kde jsem byl jediný uživatel, chtěl pomalu rozjíždět, poslal jsem mu odkaz. Jemu se nápad velmi zalíbil, začali jsme spolu komunikovat, dotyčný se přihlásil na stránky jako uživatel č.2 a velmi brzo jsme se stali jak doufám přáteli. Tím člověkem byl samozřejmě antaric... Takže jsme byli dva. Dva dny poté jsem začal realizovat svůj nápad s autorskými kuřačkami (především z pražských ulic) a jejich hodnocením, který postupně dospěl až v soutěž o Miss Kuřačku.a další naší cestu už znáte z historie našich stránek...
Snad jen to, že právě antaric dotáhl můj původní nápad postupně do tvaru, s kterým se setkáváte dnes. Bez jeho, často nedoceněné, práce by nikdy stránky nedosáhly takové popularity, úrovně a takřka profesionálního tvaru, jaký mají dnes. Umí totiž věci dotáhnout do konce :-)) Za většinou nových vylepšení a nápadů stojí on (ať už přímo myšlenkou, nebo hlavně jejich realizací) a já mu tady chci tímto veřejně poděkovat, díky!!! Ať žije Antaric, ať žijí kuřačky.cz. Těšme se na čtvrté léto s kuřačkami.cz.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 3.výročí existence stránek

Příspěvekod nob321ody » úterý 23. 3. 2010 14:57

:!: :!: :!: :!: :!: :!:
těším se na spolupráci - pokud bude zájem , a přeji více aktivních uživatelů kuřaček.cz !!!!
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: 3.výročí existence stránek

Příspěvekod antaric » úterý 23. 3. 2010 23:57

Jsem rád, že muryru byl první, kdo dnešní 3. výročí existence fóra a stránek připomněl, dokonce se to povedlo na minutu přesně, dnes ve 14:35 :-) Díky Ti za tu krásnou ódu na mou maličkost, na všechno to, díky čemu jsme dneska tam, kde jsme. Až mě to lidsky dojalo, opravdu...
Bez týmové a lidské spolupráce by to všechno nebylo možné, už minimálně proto, že jde o projekt, který i časově přesahuje možnosti jednoho člověka. Nejen časově, ale i v intenzitě, povzbuzení, tažení a doplňování se.

---

Stalo se už mým každoročním zvykem, že u příležitosti prvního výročí shrnuji to, co se odehrálo za uplynulé období. Zatímco první rok existence (2007-2008) jsme hledali na českém internetovém nebi své uchycení a své návštěvníky, třetí rok (2009-2010) se už nesl ve znamení výrazně intenzivnějšího růstu návštěv, příspěvků, hlasování, v mnohých číslech opakovaně zvedáme rekordy. Některé ze zajímavých ukazatelů vám přiblížím na živém srazu v dubnu (přijďte, budu mít i projektor).

V květnu 2009 jsme po delším čase změnili barevnou identifikaci směrem k černo-červené (tak jak ji vidíte dnes nahoře v logu a jinde) a současně spustili reklamní kampaň "Měníme předsudky ... již třetí rok" (dnes jsme se již posunuli do čtvrtého roku - slogan vidíte v banneru na www.kuracky.cz/uvod). Jak jsme si ověřili v komunikaci, předsudky skutečně měníme a patří to mezi naše základní úkoly.

Od září 2009 jsme upravili podtitul z "česko-slovenských stránek o přitažlivosti kuřaček" na "svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu". Na první pohled ne možná tak patrná odlišnost akcentuje touhu po tom víc vtahnout ženy do našeho společenství jako rovnocenné bytosti, aby se mezi námi cítily dobře, mezi svými, sdílely se v celé řadě i dalších témat. Nebyl to jediný krok, další následovaly a běrem jara 2010 budou ještě následovat (hlavní část). Tato změna podtitulu vyšla z impulzů uživatele Pavla, který se k nám připojil (možná snad i symbolicky) 1. září 2009 a velmi rychle se stal na diskuzním fóru zcela právem "Třetím mužem" + poměrně záhy i ustanoven plnohodnotným moderátorem diskuzí.

V uplynulém roce se konala nejen premiéra-první živé setkání příznivců stránek (duben 2009), ale v témže období se odehrály ještě další dva srazy (červen a listopad 2009). Ti z vás, co byli, pamatujete, jaké to bylo (přičemž poslední listopadový sraz byl nejlepší ze všech zatím). Živá setkání dávají příležitost se poznat i osobně - můžete poznat jak nás autory muryru a antarica, ale můžeme potkat i my vás, naše návštěvníky - přes všechen virtuální svět je nejpřirozenější lidský osobní kontakt. Samozřejmě nejlépe v přítomnosti půvabných a přitažlivých kuřaček.

Třetí setkání bylo rovněž příležitostí pro plnohodnotnou oficiální korunovaci vítězky soutěže Miss Kuřačka (Terezu). Jsme rádi, že jsme tak mohli dotáhnout koncept soutěže až do svého úspěšného konce se vším, co k tomu patří.

Od července 2009 máte možnost naši činnost podpořit formou sponzoringu - finančním darem. Někteří z vás této možnosti již využili, za vaše dary děkujeme každému zvlášť, ale i nyní, v rámci roční rekapitulace - díky všem ještě jednou, vážíme si toho.

Cca před měsícem (27.2.2010) naše stránky prošly výraznou grafickou obměnou (facelift), největší svého druhu od počátku existence. Stránky taky získaly výraznější a dynamičtější barevnou identifikaci a sladění. Součástí obměny byl i avizovaný přechod a upgrade na novou verzi diskuzního fóra (phpBB3), který přinesl řadu nových výhod a možností, nejen pro současnost, ale i budoucnost.

Stojíme na prahu čtvrtého rohu existence. Www.kuracky.cz si již našly své místo mezi vámi a postupují čím dál více v obecnou známost. Přeji nám všem, ať projekt roste i dál. Ať se postupem času stáváme před společností čím dál více respektovaným a uznávaným projektem.

Dokážeme, že to dokážeme. Spolu, všichni, navzájem, lidsky.

Díky Vám všem, kteří se jakkoli aktivně účastníte, tady i mimo, zapojením se, propagací. Stejně jako i vy, máme i my své sny, spolu s tématem, kam bychom mohli růst a co všechno by se mohlo splnit. V tomto jsem mimořádně optimista - vím, že se mnohé může splnit (a tři roky existence už ukázaly své).

Američané říkají: "Make your dream come true." (nelze přeložit doslova, má to svůj idiomatický význam)

---

A ženy kuřačky, které toto čtete - věřte, že tady jste v nejlepším společenství. Zcela vážně a bez předsudků. Společenství, které tmelí díky vám a pro vás. Jste součástí našeho života, jsme i vaší součástí, pro vzájemné štěstí, které prosakuje celým životem, i mimo téma (tam je pravý poklad lidského porozumění a sounáležitosti).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 3.výročí existence stránek

Příspěvekod tom » středa 24. 3. 2010 6:25

Gratuluju k výročí. Jednoznačně to potvrzuje, že stránky jsou životaschopné a jejich tematika si svoje příznivce spolehlivě našla a stále nachází. Ať se i nadále daří. :)
tom
uživatel
 
Příspěvky: 37
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2007

Re: 3.výročí existence stránek

Příspěvekod honza » středa 24. 3. 2010 20:06

Sem to tady nečet co jste psali je to na mě moc dlouhý , ale řeknu to tak jsem rád že tady forum je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: 3.výročí existence stránek

Příspěvekod Evelika » středa 24. 3. 2010 23:51

Tak jako každý rok, chci popřát tomuto foru k jeho už třetím! :o " narozeninám " vše nej,nej,nej... !
NEJvíc navštěvníků...NEJvíc registrovaných...NEJvíc příspěvků ... NEJvíc fotek kuřaček ....NEJvětší "společné žití " na těchto stránkách.... a to myslím že je! a určo stále bude ;) A to díky vám všem co na kuřačky.cz chodíte a přispíváte, hlasujete a diskutujete ... ale i těm kteří příjdou jen "na kukačku" :P
Především ale díky adminům antaricovi a muryru :) VŠEM DÍKY.
A PŘEJU HODNĚ ÚSPĚCHŮ!
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků