Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Připalování jedné cigarety od druhé?

Příspěvekod antaric » neděle 2. 3. 2008 18:45

Setkali jste se někdy s tím, že jste viděli, jak si kuřačka připaluje jednu cigaretu od druhé - od té předchozí už skoro dokouřené?

Mně se osobně se to reálně ještě nestalo nebo si to nepamatuju, ale vaše zkušenost může být ale jiná :-) Líbí se vám to nebo i vzrušuje?

Tahle otázka mě napadla v souvislosti se silnými větry teď o víkendu :-) Zapalovač v takovým případě moc dobře neslouží, tak jsem sám takhle (vlastně poprvé) si tak připaloval.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 46556
Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » neděle 2. 3. 2008 18:57

Mě se to stalo jednou .... Byl jsem v prváku na vejšce za "školou" a na zastávce autobusu byla mamina s kočárkem, která kouřila jednu za druhou. Dokonce jsem se pak i osmělil a dal se s ní do řeči a vykouřil jí asi dvě cigarety. A líbilo se mi to moc, ale je to už dávno ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel

Obrázky: 16

ahoj

Příspěvekod metrak » úterý 1. 7. 2008 14:56

Bohužel ani mě se tohle ještě nestalo-tak maximálně jsem viděl ženu s 2 max.3 cígama po sobě a moc bych si přál tento krásný zážitek zažít-snad se mi jednou poštěstí a potkám takovou kuřandu!!!
žena s cigaretou je pro mě maximální vzrušení....
metrak
uživatel

Počet denně: 10

Re: ahoj

Příspěvekod honza » úterý 1. 7. 2008 22:37

Já jsem to viděl na autobusáku jedna žena tam čekala a kouřila jednu cigaretu za druhou navíc to bylo v zimě a měla kožené rukavice o to víc to umocnuvalo moje vzrušení .
honza
velmi aktivní uživatel

Obrázky: 20

Příspěvekod Ppss » čtvrtek 29. 1. 2009 8:28

Jednou jsem to zažil a bylo to v Praze na Vítězném náměstí. Tam seděla kuřačka asi kolem 22-23 let a za půl hodiny vykouřila asi 8 cigarety a to kouřila jednu od druhé. Dokouřila jednu a hned zapalovala druhou.
Bylo to strašně moc pěkné podívání, že jsem seděl vedle ní a také jsem s ní kouřil.
Měl jsem tehdy ostych jí oslovit, ale je to už pěkně dlouho.
Ppss
VIP uživatel

Obrázky: 5
Počet denně: 25
Značky: Vinceroy červené

Re: Připalování jedné cigarety od druhé?

Příspěvekod tattoovani » čtvrtek 16. 3. 2017 2:44

Absolutně super.Mel jsem starší ženu přes 50ji bylo už tenkrát,mě bylo 14 a na ulici sem ji požádal o cigo.Velmi ochotně mi dala ještě dvě na později.Asi po dvou letech jsme se potkali na zastávce MHD samozřejmě hulila a někdo ji nadával.Ja se jí zastal,ten den jsme se u ní doma opilí a když sem viděl jak si připisuje vajgly novou cigaretu,byl jsem úplně v sedmém nebi.Ano měli jsme spolu 5lety vztah, naučila mě pořádně vasnive kouřit.Dodnes se setkáváme,je jí 59 a vůbec to neomezila,60-70denne vykourim,hlas chraplavý,prsty zažloutlý,ale pro mě nádherná,sexy,pritazliva
tattoovani
nováček

Počet denně: 40
Značky: Rothmans

Re: Připalování jedné cigarety od druhé?

Příspěvekod jiri777 » středa 31. 5. 2017 9:35

Můj sen, zaplatil bych za to!
jiri777
nováček

Obrázky: 0

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?