Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Lucie Bílá

Příspěvekod SESA » sobota 22. 5. 2010 23:42

Usmažil jsem jedno nové video. Snad se bude líbit.. ;) L.B. v "chrastícím" období :lol: (náramky, náušnice, řetízky..a nevím co ještě - pamatujete?)

Lucie hezky pokuřuje (tenkrát-dnes nevím), navíc mluví sprostě :o .. co víc si přát. :mrgreen: :lol:
Dával jsem do kupy obraz bez zvuku (ten je naroubován až dodatečně), k tomu něco svého-titulky, písničky, střih.. Doufám, že to není moc poznat.. :| (v pohybu úst a řeči by měl být "milimetrový" rozdíl)
Použitý materiál z filmu Zkouškové období (1990)
Naposledy upravil SESA dne úterý 27. 3. 2012 9:53, celkově upraveno 2
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Lucie Bílá

Příspěvekod muryru » neděle 23. 5. 2010 11:46

SESA. Díky-ten film neznám :) Lucie Bílá je k vidění s cigaretou taky ve filmu Pražákům těm je hej (1990),
o Pražském výběru.

Lucie Bílá v mládí skutečně kouřila nadstandardně, Ppss jako milovník silně závislých kuřaček by měl
radost, ale přestala kouřit někdy v roce 1992 nebo 1993, kdy začala žít s Petrem Kratochvílem, a začala být
"tou slavnou Lucií Bílou", jak jí známe dodnes. Od té doby jsem jí nikdy nikde kouřit neviděl,
a myslím že se to nezmění.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Lucie Bílá

Příspěvekod nob321ody » neděle 23. 5. 2010 12:34

sesa díky za připomenutí filmu, dávno jsem zapoměl.... zlaté "ulozto", film je doma, pokoukám tuhle blbinku...
........Lucius Haňakus Zaňakus vůbec nepatří k celebritám, se kterými bych si rád pohrál na písku třeba na "dochtory" a v žádném případě bych ji nepůjčil svou nejmilejší hračku :D :D :D :D
........Bílá, co chodí v černém,patří do pytle, kde už je třeba Vámi opěvovaná Ivetka :D :D :D :D :D
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Lucie Bílá

Příspěvekod SESA » neděle 23. 5. 2010 18:14

muryru píše:SESA. Díky-ten film neznám :) Lucie Bílá je k vidění s cigaretou taky ve filmu Pražákům těm je hej (1990),o Pražském výběru.takhle...nadosah místo Lucie právě Ivetu..... :|
Dík za připomenutí, film znám, ale nějak dlouho jsem neviděl. Seženu a vytvořím zas nějakou kravinku.. :D
Já chci taky běhat kolem Lucie.. :cry: Vzal bych to po D1.. a pak zabočím. Mírně doleva? :mrgreen:
Napiš mi číslo popisné - vyměním za Ivetino ;)

Jinak Lucie tuším kouří ještě v Fontána pro Zuzanu 2 ( neboli Neuvěřitelná dobrodružství Habery v Rusku :lol: )
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Lucie Bílá

Příspěvekod SESA » neděle 23. 5. 2010 18:18

nob321ody píše:..Bílá, co chodí v černém,patří do pytle, kde už je třeba Vámi opěvovaná Ivetka..
Nesahej nám na idoly! :evil: :x ( :lol: :D :D :D :D )
Správně, na uloz.to najdeš poklady :D . Jinak film samotný nic moc..
Pozdravuj Elišku ;) , fakt pěkná baba-dík za foto.
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Lucie Bílá

Příspěvekod SESA » úterý 27. 3. 2012 9:54

Nový funkční link - původní video viz výše.. http://youtu.be/NZid9Br6XIw
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků