Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Bára Štěpánová

Příspěvekod SESA » středa 25. 8. 2010 6:48

Na společném snímku s Danou Morávkovou. Nikdy jsem nezaregistroval, že Bára kouří.. :) , ani ve filmu-nebo se pletu?
Přitom ještě před pár lety si "stěžovala" na manžela.. ;) http://www.novinky.cz/vanoce/153582-bar ... ridla.html
11148
Na stolku je víc krabiček, zaujme zmačkaná napravo-červ. Marlbora, no a ty cigára před Danou..že by její? 8-) (pane Gwuzd, příště prosíme vyfotit v "akci" :mrgreen: )
Snímek z 19.8. více zde http://89.176.103.245/galery/srpen_2010 ... zahrade_1/
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Bára Štěpánová

Příspěvekod Michal Sidun » středa 25. 8. 2010 11:42

Zdravim. Bára Štěpánová kuřačkou určtě byla. Jestli je pořád anebo jestli třeba znuvu začala je otázka. Pamatuji si totiž na jeden pořad v televizi - už je to dost dlouho, počítám tak 8 nebo 10 let, jehož hosty byly právě Bára Štěpánová a militantní odpůrkyně kouření a až hysterická bojovnice proti kouření MUDr. Králiková - jistě ji všichni znáte. Mimochodem Králiková je bývalá kuřačka, což je o to pikantnější. A právě v tom pořadu Bára říkala, že neví, proč by měla s kouřením přestat, když už se dopracovala k tomu, že jí kouření konečně chutná (zpočátku asi nechutnalo). A ještě si vzpomínám, že se Bára Králíkové ptala, jestli podle ní má kouření nějaké pozitivum na ženu. A Králíková tehdy říkala, že se jistý druh rakoviny u žen kuřaček vyskytuje v menší míře (bohužel už si nepamatuju jaký), ale zároveň dodala, že je to stejné jako kdybychom jedli plesnivé potraviny, abychom dostali do našeho těla penicilin. No nic, takže Bára minimálně v minulosti statně pokuřovala.
Michal Sidun
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 21
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 1. 2009
Bydliště: Praha

Re: Bára Štěpánová

Příspěvekod muryru » středa 25. 8. 2010 13:11

http://89.176.103.245/galery/srpen_2010 ... _4480.html

Já jsem Báru Štěpánovou určitě viděl kouřit vícekrát, nepamatuji si kde, bohužel nikdy
nebyla můj typ. Škoda té Dany Morávkové (která můj typ naopak byla a je) - nepochybuji o tom,
že tam kouřila, bohužel pro pana fotografa to určitě není nijak zásadní.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Bára Štěpánová

Příspěvekod antaric » středa 25. 8. 2010 13:34

Michal: Nebylo to náhodou v jejím pořadu Šíšou? Nesledoval jsem to nijak, ale pamatuju si, že v těch pořadech byla taková uvolněná kabaretní atmosféra.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Bára Štěpánová

Příspěvekod Michal Sidun » středa 25. 8. 2010 21:01

Antaric: Na název toho pořadu si opravdu už nepamatuju, fakt nevim. Ale zjistil jsem na internetu více informací o tom specifickém typu rakoviny, jejíž výskyt je u kuřaček prokazatalně menší oproti nekouřící ženské populaci, a sice se jedná o rakovinu děložní výstelky. Trochu vážné a smutné téma, ale i to patří k životu.
Jinak zde ještě přidávám odkaz, kde jsou popsány další klady kouření, a to jak medicínské, tak společenské.

http://www.kurakovaplice.cz/koureni_cig ... actvi.html
Michal Sidun
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 21
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 1. 2009
Bydliště: Praha

Re: Bára Štěpánová

Příspěvekod SESA » čtvrtek 23. 9. 2010 9:04

muryru píše:..nepamatuji si kde, bohužel nikdy nebyla můj typ..
Tak můj typ taky nebyla, i když holka s "velkými koláči".. :geek: . Včera jsem koukal na film Katapult (1983), pěkná scéna Báry s J.Bartoškou v nákladním vagonu-oba si tam zapálí, až málem shoří sláma na podlaze.. ;) .
Bára hraje takovou rozjívenou "hipisandu", snad třikrát se během filmu svleče..
Takže můj typ ne, ale koláčky "só chotné" :P.

(Chybí tu "mlsný smajlík" :lol: - k pěkným kuřačkám by se hodil..)
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron