Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Lucie Vondráčková

Příspěvekod Myldemon » středa 7. 9. 2011 23:59

Stylizace ve fotosetu ...


Obrázek
Myldemon
VIP uživatel
 
Příspěvky: 368
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2008

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod muryru » neděle 11. 9. 2011 22:22

Lucka je nekuřačka, ale už jsem ji vidět kouřit na divadle, a ve filmu (tam i trávu) a asi kouřit umí, i když
nekouří. Už je z ní opravdová žena, třicítka, až bude po dítěti, rád bych ji viděl v herecké části její kariéry,
v nějaké sexy roli s cigaretou, má potenciál, ale moc ho nevyužívá. Zatím se ještě mou oblíbenkyní nestala,
co není, může klidně být.
Ovšem ze zpěvaček mladší generace bych nejraději viděl jako kuřačky Ewu Farnou a Terezu Kerndlovou,
i když tu druhou mi stačí jen vidět, radši né slyšet.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod SESA » pondělí 12. 9. 2011 6:23

Nevím - ale Lucka mě nikdy nezaujala. Určitě je milá, hezká taky.. ale něco jí pořád chybí. Sexappeal :) Prostě mi stále připadá taková dětská. Ale dík za foto, zajímavé.
muryru: Tak Ewu a Terku? 8-) Souhlas, ale asi bez šance - možná někdy v podobné stylizaci jako Lucie, to bych uvítal. Ewa je kůstka, zpívá dobře (i když ji neposlouchám), Tereza se mi líbí ještě víc - ale raději bez zpěvu.. ;)
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod muryru » pondělí 12. 9. 2011 11:06

SESA píše:Nevím - ale Lucka mě nikdy nezaujala. Určitě je milá, hezká taky.. ale něco jí pořád chybí. Sexappeal :) Prostě mi stále připadá taková dětská. Ale dík za foto, zajímavé.
muryru: Tak Ewu a Terku? 8-) Souhlas, ale asi bez šance - možná někdy v podobné stylizaci jako Lucie, to bych uvítal. Ewa je kůstka, zpívá dobře (i když ji neposlouchám), Tereza se mi líbí ještě víc - ale raději bez zpěvu.. ;)


Souhlasím s tebou do posledního písmene, ve všech třech případech. Každý člověk se nějak vyvíjí, což třeba bude platit u Ewy a Terezy - k oběma by se cigareta velmi hodila. Ale taky v to moc nevěřím.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod ratten » středa 14. 9. 2011 10:31

Na fotce je Česká Miss World 2010 Veronika Machová ... ne Lucie Vondráčková.
ratten
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 14. 9. 2011

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod muryru » středa 14. 9. 2011 12:19

ratten: No prozkoumal jsem,pomocí google atd., a je to tak - máš pravdu :shock: :shock: :shock: Díky za upozornění
No Myldemone..... :D :D :D Nicméně jsme si nikdo, kdo jsme přispívali, omylu nevšimli, což je trapas :|
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod SESA » středa 14. 9. 2011 21:21

OMG! Machová??? :roll: Ani bych neřekl trapas, ta podoba (na foto) je snad na 99% :shock: Machová - vím jak vypadá - hlavně nemá dlouhé blond vlasy, spíš kudrnaté a na krátko... tohle by mě fakt ani ve snu netrklo.
P.S. Tady je odkaz http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ce ... snupe.html
Ode dneška, i když uvidím třeba miss Bučkovou v podobné stylizaci.. budu sakra na pochybách a pátrat. Co kdyby to byl převlečený Noid? :mrgreen: :lol:
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod Myldemon » středa 14. 9. 2011 22:40

No, poznej kdo je kdo, když jsem jí vybral ze série fotek, kde ležela mezi těmito dvěma dalšíma ...


Obrázek Obrázek
Myldemon
VIP uživatel
 
Příspěvky: 368
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2008

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod SESA » středa 14. 9. 2011 23:08

Myldemon: Máš pravdu - já bych si také myslel, že jde o Lucku... :| Neuvěřitelná podoba! V reálu - či na běžných foto ne, ale tohle...
Původně jsem tě chtěl nominovat na cenu Smrdutý vajgl :lol: (obdoba Zlatých malin.. když už máme ty miss Kuřačky)
- beru zpět. :mrgreen:
Pro pány adminy: Já bych tohle téma nechal - nemazal. Lucky jako kuřačky se nedočkáme (zřejmě ani stylizace), a tenhle -nechtěný- lapsus poslouží pro někoho jako náhražka ;) , pro jiné výstraha.. nebo svého druhu rarita. No ne?
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod muryru » čtvrtek 15. 9. 2011 13:11

Nikdo jsme omyl nepoznali....
Asi to takhle zatím necháme, i s autentickými příspěvky a odhalením :D :D Mimochodem,
ta Miss Veronika Machová, je v reálu kuřačka?
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Lucie Vondráčková

Příspěvekod Pavel » čtvrtek 15. 9. 2011 16:58

Pěkné
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků