Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Danica Jurčová

Příspěvekod SESA » středa 5. 10. 2011 9:48

Slovenská herečka, známá např. z filmu Bestiář.
Tohle téma bohužel bez fotek, Danica je zřejmě nekuřačka.. Zajímavá je ale její role v seriálu Panelák (TV JOJ), kde hraje sestřičku na "gyndě" :) . A to sestřičku, která si -považte- balí cigarety! :o ;) . Prostě vytáhne balíček tabáku, papírky (žádné dutinky..) pěkně olízne...
Kuřácké scény se sice nekonají, vždy jde (jako) kouřit ven, ale to balení.. Jak říká ona "šúlánie cigariet" :P
Komentář další postavy (údržbář) v seriálu: "Tak to mi musíte ukázat ještě jednou, to je silně erotické, když si krásná žena takhle balí cigaretku.." :mrgreen:
Něco málo zde: http://panelak.joj.sk/panelak-epizody/2 ... viii-.html čas cca 40:58
Další scény (přímo s balením) se mi nechce hledat, už nevím ve kterém dílu.. Jinak Panelák sleduju na Jojce, povedený seriál.
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Danica Jurčová

Příspěvekod Pavel » středa 5. 10. 2011 20:02

Pěkné
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Danica Jurčová

Příspěvekod mangan » úterý 8. 3. 2016 22:15

Už dlhšiu dobu žiadne príspevky, ani ten môj nepoteší. S veľkou nádejou som prelúskal starší film (mimochodom prepadák) "Zostane to medzi nami", kde je Danica skutočne nádherná, veril som, žiaľ pán režisér nám potešenie nedoprial a cigareta sa nekoná, dokonca v celom filme nik nefajčí, a to sú tam páni Hanák, Dlouhý atď. Pre mňa nepochopiteľné a škoda. Treba hľadať ďalej, možno v nejakých inscenáciách. Predsa to nevzdáme. :)
mangan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 177
Obrázky: 1169
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 1. 2016
Kouření: ne
Počet denně: 0

A kdyby...

Příspěvekod Sisian » středa 9. 3. 2016 10:28

... náhodou některá z holek chtěla vidět frajery v českym filmu jak suprově kouřili, - já ten film od mala žeru - je to Druhý tah pěšcem. Suprový scény, skvělá muzika ( Ondro, jste u mne hitmaker Nr. 2 ! ). A pánové Pavelka a Heřmánek jsou - za mlada byli prostě frajeří !
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Danica Jurčová

Příspěvekod mangan » čtvrtek 31. 3. 2016 17:32

Danica na obrázkoch s už takmer zapálenou cigaretou, slovíčko takmer ale znamená, že to opäť nevyšlo ani tentokrát a Danica si nezapáli resp. si zapáli tak, že nič nie je vidieť, nakoľko pán kameraman si kameru
asi pomýlil s ďalekohľadom a snímal zábery zo vzdialenosti minimálne 1 kilometra (a ešte k tomu cez sklo) :) .
Chce sa mi zakričať : Prečo ?
Podmienky lepšie na fajčenie vytvorené byť ani nemohli. Danica sedí na kávičke s kamoškou, ktorá (ako inak) fajčí, Danica vytiahne cigaretu, že si ide zapáliť a v tom klope na sklo zvonka kamoška kamošky s cigaretou, že už sa musia ponáhľať. Rozlúčia sa a potom už iba záber zvonka dáva tušiť jedno potiahnutie Danice (asi je to ona), ale ako, som už opísal vyššie. Danica je pritom skutočne nádherná. Aspoň pár "akých takých" záberov, kvalita slabá. Zdroj film "360" (2012).

882278822888229
mangan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 177
Obrázky: 1169
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 1. 2016
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Danica Jurčová

Příspěvekod mangan » pondělí 27. 7. 2020 12:37

Vážení priatelia, áno. Sen sa stal skutočnosťou. Danica naozaj fajčí, dalo by sa napísať, že konečne! :)
Určite poznáte známe príslovie - porekadlo : "Kto hľadá, nájde".
Ja si dovolím ho zmeniť na "Kto nehľadá, nájde" :) .
Pretože tak sme sa dopracovali k dnešnému obsahu s cigaretou. Vôbec som ju (ho) nehľadal. Tak to už v živote chodí. Náhodou som uvidel upútavku na nejaký diel seriálu (TV JOJ) - Dr. Ema (2014), a čo nevidím, Danica si
v nejakej kaviarni užíva cigaretku pri rozhovore s priateľom. Výsledok vidíte nižšie na fotkách a tiež na videu. Určite je na čo pozerať... aj keď iba krátko :( . Som veľmi rád a zároveň presvedčený, že sa nejedná iba o tento seriál, kde Danica fajčí. Mám pred očami scénu (neviem odkiaľ), že Danica fajčí (alebo si ide zapáliť) a niekto jej zabráni vo fajčení, že je asi "v tom", tak nemôže... Alebo niečo podobné.

106889106890106891106894106895





106896106897106900106901106903






odkaz na video (02:23 min.) :
https://uloz.to/file/qAXB5vK9MfXg/danica-mp4
mangan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 177
Obrázky: 1169
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 1. 2016
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků