Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod SESA » neděle 2. 5. 2010 22:36

muryru píše:..na stránkách neobjevil dřív!!

Dík. Já nějak neměl čas :( , pořád na majorzeman (hledání nedostatků atd.), youtube (filmečky..), pevnosti (čs.pohraniční bunkry) a taky musím někdy do práce.. a děti mám a manželku a .. :roll: Někdy děs běs :)
Sem jsem se přihlásil ze zájmu, a zatím nechal "volně ležet", no a nějak mě to chytlo-prostě SUPER HUSTÝ SKVĚLÝ NACPANÝ (informacema..) FORUM!! -Jste všichni dobří! 8-)
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod muryru » neděle 2. 5. 2010 22:41

majorzeman - moje oblíbené stránky, nikdy jsem se ale více aktivně nezapojil..ale jinak jsem velký
příznivec tohoto kultu :-))
Děkujeme za pochvalu, snažíme se, taky by to chtělo víc času...:-(
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod antaric » neděle 2. 5. 2010 23:01

SESA: Koukám, že nemáme společného jen Majora Zemana, ale i ty čs. pohraniční pevnosti :-) Byť obojí je u mě jen velmi amatérsky :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod SESA » neděle 2. 5. 2010 23:23

antaric píše:.. Byť obojí je u mě jen velmi amatérsky..
Co to je-amatérsky? :) Není malých rolí.. hlavní je zájem, ne? Já taky amatérsky a nakonec mám pár skalpů na Zemanovi (nesrovnalosti, jiné značky u stejných aut..) protože jsem fanda seriálu. To stejné jsem fanda kuřaček.cz. A ty pevnosti-jsme na tom asi podobně, nejsem v žádném klubu historie, jen mě to zajímá, udělám si výlet třeba do Králík.. nebo Stachelberg, Hanička.. Je to nádhera, obdiv a pokora..

P.S. Co říkáš mému "scénáři" na filmeček-viz toto téma, o pár řádek výše..? Blbost, co?
Naposledy upravil SESA dne pondělí 3. 5. 2010 8:18, celkově upraveno 1
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod nob321ody » pondělí 3. 5. 2010 13:35

SESA píše:Zase momentální nápad.. Jak říkáš-hlavní je sličná kuřačka/herečka ;) Např. krátké tématické filmečky. Dívka přichází na zastávku MHD, skoukne jízdní řád.. -cože, za tak dlouho??- a znuděně si zapálí. Samozřejmě, kouření je zde zakázáno, a to už přichází (třeba) mladík, vrhá nevraživé pohledy (neb je nekuřák)..ale to naši děvu ani v nejmenším nerozhodí - naopak lačně potahuje, vědoma si toho (pro ni) hrozně dlouhého času, než spoj přijede -tak co mám sakra tady, navíc v děsném horku asi dělat??- prostě nuda jak Brno :) , mladík navíc stále blbě čumí, kočka si řekne -..mi tu chyběl, cápek!!- a tak pomalu k němu přistoupí, nasaje z cigarety a vyfoukne mu s pohrdavým úsměškem kouř do obličeje.. :mrgreen: Než se tento-totálně konsternován-vůbec na něco vzmůže, přijíždí autobus a naše hlavní hrdinka zamáčkne nedopalek o (třeba) ceduli, nastoupí a odjíždí.. Mladík, i když chtěl jet také, zůstává na zastávce..nevěřícně kouká za mizejícím busem, tzv. sklopí uši a šouravě odchází zpátky domů (nebo někam..)

Hezký klip, ne? 8-) , celé to může být beze slov, třeba s hudbou - jde o výrazy, atmosféru. Tak mě to napadlo, nic víc-sranda ;)
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod nob321ody » pondělí 3. 5. 2010 13:40

antaric píše:Zatím jsme tři - muryru, já a Pavel, coby prvotní tým kuřačky.cz. Zrovna nedávno jsem tak mezi náma nadhazoval, že by nás bylo potřeba nejméně pět, z toho aspoň jedna žena (kuřačka), kteří by dokázali projekt dál rozvíjet, dalšími směry. Nestačíme na všechno dostatečně.
Nadhodil jsem číslo pět, ale klidně bych vítal více lidí, ale aby to byl tým, který je sehraný jako orchestr. Každý z nás má nějaké silné stránky a možnosti, které by byly ku prospěchu celku. Je to samozřejmě o chuti, možnostech a také o času, tomu tu a tam systematicky věnovat.


ahoj, kdysi byla populární Strouhalova sedmička, to byl ten sehraný orchestr :D :D :D pamětníci pamatují :D :D
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod antaric » úterý 4. 5. 2010 19:23

SESA: Určitě jsem na tom hodně amatérsky, vždyt se tomu ani tolik nevěnuju, jen mě to tu a tam baví. Taky nejsem členem nějakých klubů :-) Klub mám jen jeden - kuřačky.cz :-)

Jinak scénář je vynikající - jen by to chtělo ty správné herce :-) Nebo tedy aspoň herečku, herce by zahrál kdokoli z nás. Komu by nevadilo být před objektivem :-) Samozřejmě by to chtělo nacvičit tak, aby to bylo co nejvíc přirozené (to bývá slabina mnohých profi smoking videí). Bavilo by mě to, rozpracovat scénář, záběry, i natočit a sestříhat atd. Snad třeba někdy na něco takového dojde :-) Případné adeptky na herečky ať se mi hlásí.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod muryru » úterý 4. 5. 2010 20:09

No mě se ten scénář taky moc líbí. "Herečky" by možná až takový problém nebyly :-), ale kdo z nás by
chtěl hrát takového.....:-)) (a ještě mě rozesmála představa "sklopí uši" :-)))
Zásada přirozenosti je v tom, že kuřačku musí hrát skutečná kuřačka. Když nekuřačka předstírá
kuřačku, často to není nejšťastnější.
Zatím je to asi "hudba budoucnosti", ale fakt dobré nápady a myslím že nad lecčíms budeme přemýšlet :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: petra minářová - foto

Příspěvekod SESA » pátek 7. 5. 2010 18:21

Díky. Takových příběhů mám v hlavě více-myslím, že to je jedna z cest. Ty různé videa jsou sice hezká, ale na jedno brdo. Dívka někde usazená, pěkná, krásně potahuje.. radost :) Za chvíli poněkud nuda, zejména při delší stopáži :(
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Předchozí

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků