Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Příspěvekod anaru » neděle 23. 8. 2009 20:15

Ahoj,take ja rad se pridam k diskuzi,ale vybrat vse koho bych chtel videt kourit a nebo alespn dostat pravdivou informaci,ze kouri je spousty,ale asi momentalne u me z ceskych celebrit vede naprosto Pavla Charvatova i kdyz si myslim,ze ona mezi kuracky asi nejspis nepatri :-(
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod antaric » neděle 23. 8. 2009 20:21

Já bych celkem nějak víc stál o Janu Kirschner, zvlášť proto, že ona je silnou kuřačkou a na rozdíl od jiných celebrit se za své kouření nestydí, naopak cigareta je její pozitivní vášní a kouří všude, kde může.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod anaru » neděle 23. 8. 2009 20:28

Ted jsem si vzpomnel jeste jednu kuracku o ktere se vi,ze kouri a i nekde v bulvaru jsem ji videl s cigaretou a to je Sarka Vankova.A ji to taky moc slusi:-)
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 31. 8. 2009 10:07

Anaru:Pavla Charvátová dřív hodně kouřila,ale její manžel si to nepřál,tak přestala-bohužel:-(
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod anaru » pondělí 31. 8. 2009 11:19

Sehnat tak nekde fotku....co bych za to dal,ale fantazie taky udela svoje:-))
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod muryru » pondělí 31. 8. 2009 15:05

Všeobecně vás můžu navnadit: v nejbližší době se chystám intenzivněji mapovat současné české celebrity-kuřačky (formou picasaweb galerie, jako mám u historických kuřaček ze zahraničí)... takže určitě objevím nějaké nové fotky - můžete dál dávat svoje tipy :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod honza » pondělí 31. 8. 2009 19:38

anaru píše:Sehnat tak nekde fotku....co bych za to dal,ale fantazie taky udela svoje:-))


Přesně tak Pavlu si pamatuji ještě když moderovala na TV premiéra často jsem koukal jak krásně pokuřuje myslím že to byli zelené máčka :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Pavla Charvatova

Příspěvekod anaru » pondělí 31. 8. 2009 22:16

Nasel jsem nahodou jednu fotku s Pavlou Charvatovou,jak drzi v ruce(nevim,jak zcela se rekne tomu navstavci na cigaretu z typicky tricatych let pro zeny),ale nevim,jak jsem tu fotografii vlozit.Bohuzel do teto chvile jsem byl pouze neaktivni clen,ale pomalu se to snazim napravit.Tak prosim o radu.Jo a jeste jedna moje velka favoritka me napadla:nemate nahodou nekdo alespon malou informaci,jak je na tom Tereza Maxova a cigareta?
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Re: Pavla Charvatova

Příspěvekod honza » úterý 1. 9. 2009 6:43

anaru píše:Nasel jsem nahodou jednu fotku s Pavlou Charvatovou,jak drzi v ruce(nevim,jak zcela se rekne tomu navstavci na cigaretu z typicky tricatych let pro zeny),ale nevim,jak jsem tu fotografii vlozit.Bohuzel do teto chvile jsem byl pouze neaktivni clen,ale pomalu se to snazim napravit.Tak prosim o radu.Jo a jeste jedna moje velka favoritka me napadla:nemate nahodou nekdo alespon malou informaci,jak je na tom Tereza Maxova a cigareta?


Tafotka by byla fajn vlož jí třeba sem http://www.imagebam.com/
Máš tam procházet tak na to klkneš a vybereš kde je v počítači foto umístěné klikneš na foto a dáš otevřít .
Dole na stránce máš Select --- tam nastavíš třeba family safe
Pod tím je rozlišení ta to dáš 180 na 180
Pak jenom klikneš na uplad a až se to nahraje hodíš sem linku :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod molik » úterý 1. 9. 2009 10:06

Zkoušel jsem vložit jednu fotku Agáty Hanychový,ale nevím jak jsem vložit ten link aby byl ten obrázek vidět
molik
VIP uživatel
 
Příspěvky: 123
Obrázky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008

Příspěvekod anaru » úterý 1. 9. 2009 10:52

mam ten samej problem.Akorat ted jsem na strance imageban.com,fotku jsem nahral podle instrukci,ale nevidim jak ji vlozit sem a to to nejsem uplnej pocitacovej analfabet.tak prosim poradte.
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod muryru » úterý 1. 9. 2009 13:09

Hoši, pokud chcete nahrávat přes imagebam.com , což je jedna z dobrých možností, tak nahrát snad zvládnete a pak zkopírujete ten BB-Code a vložíte sem, do zprávy.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod anaru » úterý 1. 9. 2009 13:23

ok tak to zkousim Obrázek
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Pavla Charvatova

Příspěvekod anaru » úterý 1. 9. 2009 13:28

Huraaaa,je to tam,muj prvni prispevek,kolik,ze jich potrebuju,abych ziskal V.I:P clenstvi,jdu lovit na net:-)
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod muryru » úterý 1. 9. 2009 15:08

anaru: Maxovka asi nekouří :-(
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 2. 9. 2009 13:54

anaru: Imagebam a podobné služby jsou dobré, bohužel však skrývají riziko, že fotky občas a defintivně zmizí, smažou je. Máme s tím zkušenost s muryru zejména ze začátku existence tohoto fóra, kdy fotky po čase z těchto externích serverů mizely. Později jsem implementoval fotogalerie a nahrávání obrázků přimo na naše stránky a od té doby máme klid a jistotu. Můžete zdejší fotogalerie také využívat, je to jistota a spolehlivější.

Nahoře v menu je položka Obrázky. Po přejití na stránky najeď dolů na Vaše osobní fotogalerie. V ní pak je Vložit obrázek (pro nepřehlédnutí jsem ho obarvil oranžově). Krátký formulářik, vyplnit, vybrat soubor, nahrát (lze nahrávat i více fotek najednou). Když je obrázek nahraný, tak pak stačí už jen z detailu zkopírovat obsah políčka BBCode a vložit do svého příspěvku tady ve vláknu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod anaru » středa 2. 9. 2009 13:58

Diky Antaricu,dalsi moje cesta povedu tudy:-)
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod antaric » středa 2. 9. 2009 14:00

anaru: VIP členství se nezískává automaticky. Neexistují hraniční limity pro jakýkoli směr aktivity. Rád bych se totiž vyhýbal umělému snažení mnohých jen za účelem získání VIPu (několik takových pokusů jsem už zarazil, dá se to poznat hned). Tak to nefunguje. Aktivitu každého z vás monitoruju dlouhodobě a pakliže po nějaké době uznám za vhodné, že si to zasloužíte, pak ve vlnách VIPy přiděluju. Berte to všichni férově a s ohledem na ostatní. Rozhoduje více faktorů, více v: viewtopic.php?t=866. Kdo si VIP postupem času zaslouží, dostaneho bez problémů. Je mi radostí, když mohu někomu VIP dát právem.
Jediné dva způsoby, jak získání urychlit, je osobní účast na některém ze živých setkání a nebo sponzoring.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 2. 9. 2009 14:07

anaru píše:Diky Antaricu,dalsi moje cesta povedu tudy:-)


Je to nabídka :-) Myslím, že je to takové jisté a je to takové "doma". A za to, co je tady nahrané, za to ručím, resp. náš provozovatel hostingu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod nob321ody » středa 10. 2. 2010 19:29

..........tohle je taky dost padlé, takové zajímavé témátko :-)
nějak nemám rád krátkovlasé /když už tak dohola/ ... ale vlaďka erbová je prostě super , a kuřanda /viz videjko/
http://www.stream.cz/video/139/333945-s ... _id=214615
jinak z českých kuřaček - jasně simona krainová, eva herzigová, dana morávková - silná trojka :-D :-D
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

PředchozíDalší

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků