Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Jitka Sluková - dotaz

Příspěvekod honza » čtvrtek 3. 7. 2008 17:08

Chci se zeptat nevíte jestli kouří nádherná Jitka Sluková ?????
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 7. 2008 10:59

Pokud si to nepletu, tak je to moderátorka České televize, moderuje Události v regionech a možná další pořady a akce. Dříve mám pocit působila v jiných televizích a médiích.

Vzhledem k tomu, že to není celebritní typ, tak asi bude těžké zjistit info v tomto směru :-(
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » čtvrtek 10. 7. 2008 11:55

Jo jo přesně tak moderuje v ČT zpravodajství . No pravda je že není celebritní tip , ale je moc krásná já si vzpomínám že když pracovala na Nově tak dělala reportáž o kouření do hlavní zpravodajské relace a držela v ruce zapálenou cigaretu . No , ale je to už hodně let a neznamená to že sama kouří . Jinak děkuji oboum za odpovědi . No a kdo ví třeba o nás ví a ozve se sama .
Obrázek
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 7. 2008 11:57

Takže potvrzeno :-) Jinak já tím celebritním typem jsem neměl na mysli vzhled (zajímavá a přitažlivá určitě je), ale spíš, že se o ní celkem nic nedočteme, nedovíme, žádné bulváry, fotky atd.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod sejcek » pondělí 14. 7. 2008 16:49

Pokud jde o Jitku Slukovou, tak si nejsem jistý, ale myslím, že jsem ji s cigaretou neviděl(v České televizi), ale slibuju, že se na ni zaměřím a zjistím víc. Pokud by ale byla nekuřačkou, tek by byla z redaktorek v České televizi spíše výjimkou. Z alespoň trochu známějších kuřaček, o kterých to bezpečně vím, mohu jmenovat třeba Jolanu Voldánouvou, Ivetu Toušlovou, Jorgu Hruškovou, Danielu Písařovicovou(z ekonomické redakce, a stojí za to:)) atd...Z klasických redaktorek, které můžete vidět v reportážích ve zprávách kouří většina, kdyby vás někdo konkrétní napadl, tek se ptejte.
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod andrew2 » pondělí 14. 7. 2008 18:54

Tak jestli kouří Žaneta Peřinová ze sportu, tak je to opravdu paráda :-) Ale tomu nevěřím ...
andrew2
uživatel
 
Příspěvky: 10
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 11. 2007

Příspěvekod honza » úterý 15. 7. 2008 0:13

sejcek píše:Pokud jde o Jitku Slukovou, tak si nejsem jistý, ale myslím, že jsem ji s cigaretou neviděl(v České televizi), ale slibuju, že se na ni zaměřím a zjistím víc. Pokud by ale byla nekuřačkou, tek by byla z redaktorek v České televizi spíše výjimkou. Z alespoň trochu známějších kuřaček, o kterých to bezpečně vím, mohu jmenovat třeba Jolanu Voldánouvou, Ivetu Toušlovou, Jorgu Hruškovou, Danielu Písařovicovou(z ekonomické redakce, a stojí za to:)) atd...Z klasických redaktorek, které můžete vidět v reportážích ve zprávách kouří většina, kdyby vás někdo konkrétní napadl, tek se ptejte.


Dík za odpověd . No a zajímalo by mně jestly kouří Světlana Zárubová to by byla pecka . No a pak některá z rosniček ???? No a moc by mně zajímalo jestly kouří Eva Souhradová .Jinak radost mi udělala Jorga Hrušková .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod sejcek » pátek 18. 7. 2008 20:11

U těchto jmen bohužel zklamu, Žaneta Pařinová nekouří a Světlana Zárubová také ne. Pokud jde o Evu Souhradovou, tak ta myslím kdysi občas jo, ale v posledních letech určitě ne, navíc teď je na mateřské, tak nepředpokládam, že by na tom něco změnila.
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » sobota 19. 7. 2008 10:13

sejcek: Díky za informace, je vidět, že máš možnost vhledu do interního dění... ;-) Docela to potěší - když člověk ví, při sledování televize a tváří mnohdy půvabných a hezkých redaktorek a moderátorek, že kouří - že třeba po dotočení reportáže si hned zapálí...

Jmen by mě mohla napadat spousta, pokud se sám rozpomeneš, tak předem díky. Nevím třeba - Lucie Klímová, Eva Pláničková, Tereza Krásenská, Tereza Baldová, Veronika Švihelová, Barbora Sudová, Eva Valjerovičová (?), ... postupně bych si vzpomněl i na další. Jsou mezi nimi kuřačky...?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod sejcek » sobota 19. 7. 2008 20:07

Zas tak obeznámený nejsem, ale zkusím odpovídat. Veronika Švihelová kouří a hodně, totéž Lucka Klímová. Eva Valjarevičová s kouřením před pár lety přestala, Tereza Krásenská myslím nekouří vůbec, stejně jako Barbora Sudová. Hodně silnou kuřačkou je ale třeba Barbora Straňáková nebo Jana Čermáková. Pak jsou tady také holky(ženy)asistentky, které vidíme jen v pozadí za moderátory při zprávách, z těch ale kouří drtivá většina, nekuřačku mezi nimi prakticky nenajdete.
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 24. 7. 2008 9:57

sejcek: Mmmm... potěšující...! Včera při sledování Událostí mě napadla další dvě jména - Martina Kvašová a Markéta Hýlová. Dá se o nich a o jejich kouření či nekouření něco vědět? Díky.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod sejcek » čtvrtek 24. 7. 2008 20:35

Jasne, ze da:)Ale u obou nepotěšim, ani jedna bohužel nekouří, i když oběma by cigareta moc slušela. Co ja vim, tak Martina Kvašová hodně výjimečně(po mnoha panácích) si i zapálí, Markéta Hýlová vůbec.:(
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod honza » sobota 12. 9. 2009 6:10

Napadlo mě jestli kouří nějaké počasářky třeba Alena Zárybnická nevíš náhodou ???
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Jitka Sluková - dotaz

Příspěvekod sadness » čtvrtek 15. 4. 2010 22:05

Také by mě zajímala odpoveď na poslední dotaz. Nevíte někdo, jestli kouří rosničky Táňa Miková a Alena Zárybnická? Zvláště tu spatřit kouřit by bylo nádherné....
sadness
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 14. 11. 2007

Re: Jitka Sluková - dotaz

Příspěvekod mezdy » pátek 16. 4. 2010 13:51

Já bych byl zvědavý na: Michaelu Ochotskou, Kláru Doležalovou, Pavlu Charvátovou a Karlu Mráčkovou...
A tady u Jolany už vidím něco jiného místo propisky ;-)
Obrázek
mezdy
uživatel
 
Příspěvky: 45
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 11. 2009

Re: Jitka Sluková - dotaz

Příspěvekod muryru » pátek 16. 4. 2010 15:46

O kouření televizních moderátorek bohužel přehled nemám.
Jolana Voldánová - sejcek v tomhle vláknu píše, že její kouření potvrzuje, já ji nikdy kouřit neviděl, nevím.
Rosničky ČT - vůbec netuším, tipuji že nekouří.
Mráčková - kdysi kouřila,potvrzuji, viděl jsem,ale přestala.
Doležalová - pravděpodobně stejný případ,
Charvátová,Ochotská - nevím

Moje odpověď taková "o ničem", jiní třeba vědí víc :D
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Jitka Sluková - dotaz

Příspěvekod honza » pondělí 19. 4. 2010 19:07

Charvátová kouřila dost znám jí zelený máčka :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Jitka Sluková - dotaz

Příspěvekod internista » úterý 31. 7. 2012 1:11

Rosničky ani rosňáci ČT nekouří - nikdo.
Hýlová (nyní Šenkýřová) ne, a navíc už teď nedělá v ČT ale mluvčí v IKEMu.
Jitka Sluková kouří (teď už ne tolik, jako dřív), Jolana Voldánová také stopro kouří a to docela dost. Na natáčení si vždy nosí kromě hrnku čaje taky máčka na přestávku) ;)
internista
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 31. 7. 2012

Re: Jitka Sluková - dotaz

Příspěvekod petr25 » úterý 31. 7. 2012 9:49

přidávám pouze rozhovor s Jolanou Voldánovou, kde o kouření mluví....

Kouříte?

Přiznám se, že ano, tomuto zlozvyku trošku holduji. Pár cigaret denně si zapálím, někdy více, někdy méně, ale v průměru zhruba deset denně.

Zkoušela jste s tím někdy skončit?

To je právě ten problém, v podstatě ani ne, protože zatím jsem nedospěla do stádia, že by mě to nějakým způsobem omezovalo, způsobovalo nějaké zdravotní obtíže. Samozřejmě vím, že je to jen otázka času. A že s tím dřív nebo později budu muset skoncovat. Zásadně ale nekouřím doma, jedině venku na zahradě. Vůbec mi nevadí nekuřácké restaurace, naopak. Líbí se mi, když jsem někde, kde není zakouřeno, a svou cigaretu si můžu dát klidně venku. Nemám s tím problém. Ale cigareta patří k mému rannímu rituálu, ke kávě a sezení na terase. Přiznávám, je to moje neřest, kterou se zrovna nechlubím.
petr25
uživatel
 
Příspěvky: 32
Pohlaví: Muž
Registrován: 29. 10. 2008
Bydliště: Praha
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: marlboro gold

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků