Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Kdo je nejhezčí česká kuřačka?

Simona Krainová
8
12%
Agáta Hanychová
8
12%
Gábina Partyšová
7
11%
Alice Bendová
10
15%
Dana Morávková
17
26%
Katka Průšová
3
5%
Andrea Vránová-Kloboučková
0
Žádná hlasování
Vilma Cibulková
8
12%
jiná kuřačka - uveď jméno
5
8%
 
Celkem hlasů : 66

Nejvíc sexy česká kuřačka - hlasování rok 2007

Příspěvekod muryru » sobota 24. 3. 2007 14:01

Hlasujte o nejvíc sexy českou kuřačku-celebritu. Jde hlavně o ženy, které se s cigaretou prezentují veřejně a nějak vás přímo s cigaretou zaujaly.

ODKAZ http://www.belluccismoking.wbs.cz/index.php?menu=6

Z tohoto důvodu jsou mimo hlasování krásky, které pravděpodobně nekouří (Iva Kubelková, Alena Šeredová apod.) , nebo kuřačky,které se s cigaretou nerady prezentují (Lucie Borhyová apod.). Jde o to určit královnu českých "slavných" kuřaček.

Pokud budete hlasovat pro "jinou kuřačku" , napište její jméno, v případě alespoň dvou hlasů bude dodatečně zařazena do hlasování.

Svůj hlas dávám Simoně Krainové, protože se s cigaretou velmi sexy prezentuje poměrně často a dlouho, přiznala, že se jí spojení krásné ženy s cigaretou líbí a myslím, že ona je českou kuřáckou královnou.
Naposledy upravil muryru dne čtvrtek 15. 10. 2009 11:18, celkově upraveno 4
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod andrew » neděle 25. 3. 2007 16:01

Dávám Agátu, protože se mi líbí o něco víc než Simona a je mi na ní sympatické, že se s cigaretou vůbec nestydí a považuje to za naprosto normální.

Doufám, že nebudu považován za divnýho, když napíšu, že bych hrozně rád viděl s cigaretou třeba Patricii Solaříkovou, protože to je pro mě krásná holka i když, pravda, trochu mladá.
andrew
 

Každá má něco do sebe

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 3. 2007 21:06

Těžko hlasovat nějak jednoznačně, řekl bych, že každá z nich si svůj hlas zaslouží, z jiného důvodu. Jak píše muryru, ztotožňuji se s jeho důvody pro Simonu Krainovou. Zrovna tak je královna Agáta Hanychová, díky tomu množství, co kouří a především s jakou samozřejmostí a odvázaností. Dal jsem ale hlas Alici Bendový - na fotkách, který jsem viděl, se mi líbila nejvíc, asi celým vzezřením, oblečením, upravením, krásnými nehtíky s francouzskou modeláží... naprostá krása...
Jinak jsem rád, za všechny, co kouří a sluší jim to ;-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Každá má něco do sebe

Příspěvekod Martin » pátek 30. 3. 2007 17:50

Já dávám hlas Gábině Partyšové. Dal bych i Agátě nebo Alici Bendové, ale ty mi moc nesedí, působí na mě až moc jako mrchy...
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 22
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Re: Každá má něco do sebe

Příspěvekod antaric » sobota 31. 3. 2007 9:56

Martin píše:Já dávám hlas Gábině Partyšové. Dal bych i Agátě nebo Alici Bendové, ale ty mi moc nesedí, působí na mě až moc jako mrchy...


Tak pro každou z nich se dá hlasovat z jiného důvodu, pro někoho může být i důvod, že vypadá a působí jako mrcha, má to něco do sebe v přitažlivosti, i když současně je jasné, že žít s někým takovým by rozhodně nešlo...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » sobota 31. 3. 2007 10:02

Ano, zrovna já mám typ mrcha hodně rád. Ale Alice je v reálu moc milá ženská, mrchy jen hraje. Jinak taky bych mohl hlasovat pro kteroukoli z uvedených, jak říká antaric, pro každou je nějaký důvod - byl to můj subjektivní výběr, pokud víte o někom, kdo by měl v hlasování být, uveďte.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod dawidd » neděle 1. 4. 2007 22:13

Mě se líbí Dana Morávková. Vyhovuje mi typově - brunetka, přes 30, hezká v obličeji, kouření na ní není vidět jako třeba na zmiňované Vilmě Cibulkové. Líbí se mi její elegantní způsob kouření, ovšem není tu zastoupena snímky, které by plně vystihly její kuřáckou krásu.
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

:(

Příspěvekod Návštěvník » středa 11. 4. 2007 18:09

škoda že nejsou fotky
Návštěvník
 

Příspěvekod muryru » středa 11. 4. 2007 18:59

Odkaz na galerii českých celebrit je v sousedním tématu Které české kuřačky se vám líbí?, anebo si je najdi na galerii www.belluccismoking.wbs.cz tam je spoustu fotek známých kuřaček, já jsem autorem stránek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod stulik » pátek 18. 1. 2008 14:53

Chtělo by trochu oživit stránky celebrit, už se tam dlouho nic neděje a určitě je spoustu dalších fotek hlavně českých celebrit.
stulik
uživatel
 
Příspěvky: 39
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 18. 12. 2007
Bydliště: Litoměřice, Praha

Příspěvekod antaric » pátek 18. 1. 2008 15:16

stulik: Je s tím poměrně dost práce, záleží i na dostupnosti materiálů. Muryru se spíše v posledních měsících soustředil na vlastní autorské fotografie, zveřejňovaných zde na stránkách a v diskuzním fóru. Myslím a cítím, že je to i mezi vámi více doceňovaná a upřednostňovaná práce. Nicméně - věřím, až budou další fotografie celebrit, určitě se objeví v galeriích.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 18. 1. 2008 19:16

Je to tak, jak píše antaric. Není v silách jednoho člověka, zaměstnaného plus spousta dalších,jiných,koníčků, všechno zvládat.
V období existence těchto stránek se skutečně především věnuju autorským fotografiím, galerie zahraničních celebrit s cigaretou se dají najít na příslušných internetových stránkách,
http://smokingsides.com/asfs/ s denními aktualizacemi,
www.smokingcelebs.com a dalších
Galerie českých celebrit jiná asi neexistuje, ale snímky českých krásek s cigaretou se shánějí opravdu docela těžko...snad se k tomu někdy vrátím.
Bohužel se vyčerpal i limit dat na černých stránkách www.belluccismoking.wbs.cz. V tuto chvíli o rožšířené placené verzi neuvažuji, možná v budoucnu.
V následujícím období pro mě zůstavají prioritou autorské fotografie.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 18. 1. 2008 20:01

Do budoucna, pokud se bude cokoli rozvíjet a rozšiřovat (i pokud jde o zmiňované celebrity), tak to bude v duchu sjednocení a zastřešení zde pod doménou kuracky.cz. Nevylučujeme ani další podprojekty v rámci stránek (možné rozšíření o další sekce, nejen ty tři, které dosud vidíte nahoře). V tomhle směru, pokud by měl někdo další iniciativu a zájem o spolupráci, budeme jen rádi - částečně zpřístupníme potřebné technické prostředky (momentálně má náš hosting 5 GB kapacitu, využitelného místa je zatím dostatek)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » pátek 25. 1. 2008 9:54

Jasně hlasuji pro Vilmu Cibulkovou. Je to přímo ztělesnění ženské krásy a líbila by se mi, i kdyby nekouřila
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » pátek 25. 1. 2008 11:24

Vilmu Cibulkovou mám rád, opravdu úžasná kuřačka, ve své generaci českých hereček nad 40 opravdu nejzajímavější
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pátek 11. 9. 2009 8:17

Vilma Cibulková je prostě jednička,další favoritkou je Jitka Schineiderová,s kterou jsem se několikrát potkal a ma pěknou fotku na svých stránkách.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » pátek 11. 9. 2009 11:46

Iveta Bartošová jako žena. To se opravdu opět shodneme. Mám pro ni slabost dlouhou dobu.
Je i kuřačkou, i když poslední dobou ujíždí na těch podivných Pomejeho doutnících.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod rray30 » sobota 12. 9. 2009 4:08

Tak za sebe musím říct, že moje favoritka je Viola Ottová. Nádherná žena, upravená, sexy, elegantní a s cigaretou i bez ní naprosto neodolatelná. Měl jsem možnost se s ní setkat a opravdu to stálo za to.
Jo, a taky Veronika Sedláčková, ta kouří velice smyslně. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod muryru » pondělí 14. 9. 2009 17:28

Bohužel, ani Ottová, ani Bartošová, ani třeba kuřačka Lucie Borhyová :-(
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků