Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod Billda » čtvrtek 23. 9. 2010 16:09

Může mi někdo z administrátorů osvětlit rozpor, který cítím z údajů na záložce "Úvodní strana", kde se aktuálně uvádí:
10204 příspěvků • 1402 uživatelů • 390 anket
a mezi záložkou "Diskuzní fórum", kde se mj. aktuálně píše:
Statistiky
Celkem členů 1378?
Kam se podělo těch zbývajících 24 (členů? uživatelů? nebo je v těchto kategoriích nějaký rozdíl?)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod antaric » čtvrtek 23. 9. 2010 21:45

Vysvětlení je poměrně jednoduché. Ten menší počet uvádí celkový počet potvrzených-aktivních uživatelů. Ten vyšší počet zahrnuje i uživatele, kteří se registrovali, ale zatím svůj účet neaktivovali prostřednictvím odkazu v e-mailu, který jim měl dorazit. Často to jsou uživatelé, kteří uvedou nesprávnou e-mailovou adresu - těm nikdy nic nemůže dojít, účet tak zůstane mrtvý. Dalším posílám upomínky. Čas od času tyto "nedokončené" uživatele promažu - tím pádem "sjednotím" obě čísla.

Je samozřejmě filozofickou otázkou, které číslo je správnější - možná máš ale pravdu, asi to udělám spíš tím nižším číslem, to je asi reálnější, upravím někdy brzy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod Dara » sobota 5. 3. 2011 18:25

Ja by som mala taký návrh k tejto téme. Viem,že na niektorých fórach sa také niečo robí. A to premazanie neaktívnych členov,je tu registrovaných teda vyše tisíc ľudí,no prispieva možno 20....
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod antaric » sobota 5. 3. 2011 18:38

Dara: Já jsem dělával to, že jsem odmazával dříve tzv. jednorázové zvědavostní registrace, tedy lidi, kteří se sem registrovali, strávili tu chvilku a pak už se nikdy znovu nepřihlásili. Mazal jsem ty, u kterých u takové registrace uplynulo půl roku a více. Poslední dva roky jsem to nedělal, ale zřejmě ve volných chvilkách se k této praxi vrátím.

Jinak aktivitu lidí lze těžko hodnotit - jsou lidé, kteří nepřispívají, ani nehlasují, přesto sem chodí velmi často a to už poměrně dlouhou dobu (mám poměrně pečlivý monitoring). Samozřejmě by to chtělo motivaci (či zjednodušení fóra) tak, aby aspoň hlasovali. Což není vidět příliš navenek, ale v anketách počty naskakují. Díky takovým, kteří nikdy nepřispívají, ale hlasují, někteří z nich poměrně intenzivně.

Je tedy těžké říct, které registrace promazávat. Nejsem příznivcem restrikcí v podobě uměle nucených příspěvků "jinak bude účet zrušen". Ale mazání se dotkne zcela určitě těch jednorázových zvědavostních, o kterých píšu v prvním odstavci.

Větší důraz klademe na pozitivní motivaci - za smysluplnou a dlouhodobou aktivitu přiděluji pak VIP status - tedy přístup do VIP sekcí fóra a možnost si pouštět naše autorská videa.

Spíš to ber jako pohled z druhé strany, kdy toho vidíme s muryru trochu více - jinak samozřejmě Tvá připomínka je k věci a správná.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod Dara » sobota 5. 3. 2011 21:54

To som si neuvedomila ;) Ale bolo by určite super,pomazať teda tých,čo sem vôbec nechodia...
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod BAF! » čtvrtek 7. 6. 2018 12:19

Také se Vám zdá, že tato stránka poslední 1-2 roky upadá?

Čím to? Samozřejmě je to zapříčíněné neaktivitou registrovaných členů, kteří postupně přestali přidávat příspěvky a komentáře. Zajímalo by mě, jestli je tohle demotivující faktor pro tvůrce těchto stránek (Antaric, Muryru), kteří už jednoduše nemají motivaci oslovovat a fotit nové kuřačky? V dřívějších dobách jsem sem chodil týdně, abych mohl zkouknout novou fotogalerii a letos je zde zatím jedna jediná za půl roku. :-(

Přiznávám se, sám nejsem kdovíjaký přispěvovatel, ale chodím sem na fórum rád již dlouhou dobu a mrzí mě, že je zde takový úpadek poslední dobou.
BAF!
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 16. 3. 2009

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod trexton » čtvrtek 7. 6. 2018 14:58

....no už se k tomu tady vyjadřoval Antaric. Asi není koho fotit jsem tak pochopil.....nicméně si nemyslím, že by to bylo neaktivitou nás, návštěvníků stránek. Ty diskuze tady byly a někdy velmi obsáhlé. Osobně to vnímám jako neaktivitu od tvůrců stránek, bez nějakého vysvětlení nám, podporovatelům projektu. Je ale možné že jsem si nevšiml. Začalo to cca na začátku roku 2017. Nejdříve začaly větší a větší prodlevy mezi uvedením (avízo) focení a samotnou prezentací (trvá to dodnes viz. poslední Zuzana z 3.5.2018). Poté i některé ohlášené focení bez jakéhokoliv udání důvodu nebyly zveřejněné.....No a letos to je tak, že je zde jedna nová prezentace za 5 měsíců. Minulý rok bylo i nejméně soutěžících. Považoval bych za vhodné to třeba nějak odůvodnit a pověsit na hlavní stránku, nebo tak něco. Zabralo by to pár minut....ale asi chci moc. Vše je o lidech a lidé jsou svobodní. Přesto si myslím, že to ale neomlouvá styl komunikace se základnou fanoušků a přispěvatelů na chod tohoto projektu. Kdybych před pár dny nenapsal a Antaric nereagoval, tak by asi dále bylo ticho po pěšině.
trexton
VIP uživatel
 
Příspěvky: 47
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 8. 11. 2007
Bydliště: Praha

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod antaric » pátek 8. 6. 2018 13:16

Pánové, doplním vás, nicméně to podstatné jsem již řekl několikrát. Situace ve společnosti je jiná než před lety či dokonce na začátku existence projektu. Dramaticky se mění vztah kuřáků a kuřaček ke kouření, resp. svému kouření. Zásadní vliv má i protikuřácký zákon a související lživá, manipulativní a zadupávací mediální masáž proti kuřákům. Kolik pak kuřáků si zachová postoj normálnosti a nežene se do zbytečného sebetýrání a sebeostychu? Svůj vliv mají i dosah internetu, sociální sítě, nedůvěra, opatrnost, ze strany oslovovaných modelek. Také spousta rádobyfotografů kazí reputaci těm solidním, tedy i nám. Navíc samy před sebou si potřebují obhájit důvod, proč to do toho s námi jít, do focení a natáčení, vytvořit prezentaci a zrovna s cigaretou, přestože se jedná o klasický fotomodelling, doplněný právě o cigaretu, jako symbol, styl, krásu, eleganci a vůbec vše, co s tím souvisí.
Projekt kuřačky není pro nikoho z nás hlavní pracovní náplň, hlavní zaměstnání máme jiné, je to pro nás mimopracovní aktivita. Přesto i právě proto tomu věnujeme i tak dost, na úkor jiných věcí v osobních životech (kterým se musíme rovněž věnovat), přestože to "není vidět". Muryru stále průběžně oslovuje v ulicích, seznamuje s projektem a dává nabídky na focení. I já se k němu tu a tam přidávám. Průběžně jsou stále rozjednaná focení, některá ukončená, některá nově začnutá.
Jiné důvody nehledejte. Rozhodně se neovlivňujeme neaktivitou jiných uživatelů. Hlavním zdrojem tvorby obsahu jsme my.
Projekt rozhodně nekončí, některé věci potřebují restart, novou energii, přeformulování, redefinici a zatraktivnění. Potřebujeme i nový typ efektivity, některé věci je potřeba dělat jinak. Osobně to beru jako závazek, zejména v těch ostatních rolích, které jsou mi schopnostmi nejbližší. Závazek možná o to víc, o co víc jste se upřímně v předchozích příspěvcích rozepsali.
Raději se vždy prezentuji skutky a prací, než obhajováním, proč něco není. Proto vždy až zde reaguji, nikoli sám od sebe píšu, proč něco není. I když je mi jasné, že rozdíl aktivit navenek si všimnete tak jako tak.
Tolik ode mě na vysvětlenou.

PS: Nejsem si jistý, o které ohlášené focení, na které nedošlo, šlo, ale pokud jde o matku s dcerou, nastala bohužel nehoda, Katmarovi byla vzápětí ukradena profi kamera (a nemá ji dodnes), na které byla s nimi nahrána dlouhá stopáž, včetně rozhovoru. Náhradní natáčení se už bohužel nepodařilo realizovat. Z vašeho pohledu tedy vyšlo do ztracena.

PPS: Zuzana je ode mě hotová, pouze muryru doplní svou část a překlopí na veřejné zobrazení.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod BAF! » neděle 10. 6. 2018 18:09

Děkuji za upřímnou odpověď. Chápu to a nebudu se zde sáhodlouze rozepisovat...

Nicméně, chci Vám všem dodat energii do nové tvorby tím, že jste pro mě super stránka (fórum), na které chodím rád a jen tak na něj nezanevřu. ;)
BAF!
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 16. 3. 2009

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod clotaire » čtvrtek 28. 6. 2018 19:28

Tady píšu velmi málo, protože jsem francouzština a musím použít automatický překlad. Není to moc pohodlné. Ale děkuji vám za toto jedinečné místo a za Vaši práci. A často fotky prohlížím. A já také hlasuji!
Podobné fórum existovalo ve Francii před 10-15 lety. Byla však uzavřena a obviněna z podpory tabáku. Doufám, že to bude pokračovat.

I don't write much here because I'm French and I have to use machine translation. It's not very comfortable. But thank you very much for this unique site and for your work. And I check the pictures a lot. And I vote too!
A similar forum existed in France 10-15 years ago. But he was closed, accused of promoting tobacco. I hope this one can continue.
clotaire
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 11. 2015
Kouření: pravidelně
Počet denně: 4

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron