Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Muryru

Příspěvekod andrew » neděle 25. 3. 2007 16:46

Jen bych ti chtěl vyjádřit svou absolutní podporu - děláš pro tohle téma moc a určitě tě to stojí spoustu času.
Fórum je skvělý nápad a snad se začne postupem času zaplňovat ...
andrew
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 25. 3. 2007

Příspěvekod muryru » neděle 25. 3. 2007 18:57

Díky, jinak ten čas si udělám rád, ale protože mám i spoustu jiných zájmů, nejde to dělat úplně naplno, mám velký rezervy.
Jestli se bude fórum zaplňovat, záleží i na vás ostatních. Pokud bude zájem, tak jak říkám - já si čas najdu. Měj se
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod David77 » pondělí 2. 4. 2007 19:53

Ahojky.

Díky za tvoje super stránečky. Také se mě kuřačky strašně moc líbí. Miluji to jejich zapalování, nasávání, závislost a vše krásné co k tomu patří.
Také i mě to připadá hodně sexy a dokonce když vidím že dívka kouří někde na lavičce, tak si hned vedle ní sednu a honem si zapálím. Jinak běžně moc nekouřím, ale když nějaká super krásná kočička či žena vypaluje zobák tak se s chutí k ní přidám.

Mám pro tebe typ:
Každý den v 7.32 přijíždí do Prahy - Dejvice (nádraží čD) Sp vlak, který jede ze stanice Rakovník. Skoro každý den tam jede dívka (mladá žena kolem 20. let), která hned jak vystoupí z vlaku tak si zapálí a strašně jí to sluší a kouří až k metru stanice Hradčanská. Jde tedy přes koleje k metru.
Až budu mít dovču, tak jí budu zase pozorovat.

Určitě by nebylo špatné ji nafotit. Snadno jí poznáš. NIkdo tam z vlaku skoro nekouří, než ona a hodně jí to sluší. Krásně nasává z cigarety a přímo super vyfukuje.
Určitě by nebylo špatné, kdyby jsi jí omrknul či tam šli oba spolu.

Mám její fotečku, ale je dost nekvalitní.

Těším se na tvoji reakci. Měj se báječně a moc ti držím palečky.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod muryru » pondělí 2. 4. 2007 21:56

Ahoj. Tvůj příspěvek mě potěšil. Tvůj vztah ke kuřačkám je mi hodně blízký.
Co se týká tvého kuřáckého idolu - taky jsem míval a snad i mám takové zážitky. Protože do práce dojíždím vlakem, často jsem si oblíbil některé pěkné pravidelně cestující kuřačky, když kouřily na nádraží na nástupišti (bohužel na nádražích kouřit zakázali a už si to dovolí málokdo) - a často jsem se s pěknýma kuřačkama cíleně seznámil nebo dokonce spřátelil. Ideální byly taky kuřácké kupé, které v některých rychlících na trase Děčín-Praha ještě letos v zimě fungovaly (a už taky ne!!! ach jo) - věděl jsem, že třeba jistá krásná holka chodí do kuřáckého kupé kde si zapálí, snažil jsem se do tohoto kupé dostat. Apod. Takže chci říct, že podobné prožitky, které popisuješ, znám. Znal jsem holku, která chodila v mém městě na stejný vlak, a cestou na vlak pravidelně podobně krásně, jako to ty popisuješ, kouřila, pohazovala dlouhou blonďatou hřívou (a to jsem spíš na tmavovlásky), vlnila se v bocích, hlavně v létě nádherný pohled. Jeden čas jsem záměrně čekal nedaleko jejího domu a chodil na vlak tak nějak za ní. Pak jsem se s ní po nějakém čase seznámil ve vlaku, ale po nějaké době jsem jí ztratil z dohledu..


Co se týče tvé kuřačky, bylo by dobré uvést trošku popis té dívky, případně zaslat (pokud nechceš veřejně, tak na můj mail) tu fotku. Zvědavost samozřejmě je. Bohužel na dejvický nádraží se teď moc nedostanu, i když tu trasu moc dobře znám - v letech 2001-2004 jsem tudy chodil skoro denně, i když ne přímo na nádraží, jen kolem.
Určitě by bylo dobré jí nafotit, a asi by bylo nejlepší, kdybys to nějak dokázal ty. Ale v případě mýho rostoucího zájmu nic nevylučuju....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » sobota 7. 4. 2007 18:55

Stránky jsou opravdu super. Jen by bylo dobré na nich nechat i prosor kuřačkám, aby mohly psát o své vášni, kolik co a proč kouří.
Výhledově bych navrhoval udělat i určitou seznamku, protože je jistě plno osamělých a nespárovaných kuřaček, které by uvítali partnera, který by jim to nevyčítal ale naopak je v tom podporoval.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » sobota 7. 4. 2007 20:47

Také bych byl rád, aby sem chodily i dívky/ženy - kuřačky, ale to záleží jen na nich, jsou vítány a nadšeně očekávany...
seznamka by byla dobrá, ale to je asi spíš utopie :)), navíc by se z nás chlapů tady stali rivalové v boji o krásné kuřačky :)) Ale uvidíme, jak se fórum bude rozvíjet
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » neděle 8. 4. 2007 19:46

Až nás budou desítky a překročíme i do trojciferných čísel, přičemž aspoň řada z nás budou stále aktivní přispěvovatelé, tak už to bude o něčem jiném. Stejně tak - bylo by to jiné, kdybychom tu už měli aktivní i druhou stranu - ženy kuřačky... Je jasné, že by asi většina z nich hned o seznamování nestála, ale bylo by fajn, kdyby fórum mohlo být lidskou základnou pro další setkávání a poznávání. Pro mnohé z nás to mohlo dopadnout i tak, jak je naším snem...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kazatel » neděle 26. 8. 2007 21:12

stará se někdo o propagaci těchto stránek?
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Kazatel » neděle 26. 8. 2007 21:14

jo a ještě něco, chci sem občas hodit nějaký video, ale nevím kam by to bylo nejlepší, tak vytvoř nějakou kategorii nebo poraď můj synu
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pondělí 27. 8. 2007 10:10

Kazatel píše:stará se někdo o propagaci těchto stránek?


Propagace stránek - staráme se o to všichni (muryru + já antaric), způsobem, jaký dokážeme a k jakému máme příležitost. Vzhledem ke specifičnosti tématu nelze volit masivní letákové nebo bannerové kampaně. Zatím tedy spíše individuální a osobní formou (i prostřednictvím autorského fotografování - muryru).

Dobrou propagací a strategií, jak se ukazuje, byla i vhodná volba domény-adresy stránek (www.kuracky.cz). 3/4 všech přístupů, podle statistik, tvoří přímé zadání adresy do prohlížeče. Už nás začínají indexovat i vyhledávače a otázkou času je, jak rychle se dostaneme na top místa.

Pokud se připojíš k propagaci stránek a tématu i Ty, budeme jen rádi, stejně jako za jakoukoli aktivnější spolupráci, která stránkám a tématu prospěje. A má to násobicí efekt - kdybychom se s muryru nepotkali, nikdy by nevzniklo to a nedostalo se to tak daleko, jak vidíte všichni stránky dnes (jde o otevřený, stabilní, privátní nekomerční projekt). Z návštěvníků stránek se lidé zatím nepřidali, zatím to stojí více na nás dvou s muryru. Proto do budoucna bychom byli rádi, kdyby se zapojilo více lidí, podle toho, jak kdo umí, může a chce - mnohdy třeba stačí jen klikat v anketách... a už víc tvoříme komunitu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pondělí 27. 8. 2007 10:19

Kazatel píše:jo a ještě něco, chci sem občas hodit nějaký video, ale nevím kam by to bylo nejlepší, tak vytvoř nějakou kategorii nebo poraď můj synu


Tohle je zatím ve stádiu vývoje, ještě rozmýšlím, jakou cestou se vydáme, do budoucna (otázka několika měsíců - 2. pololetí tohoto roku 2007). Chystám upgrade fóra, který zřejmě přinese kromě textových příspěvků i možnost nahrávání obrázků (a asi i videí) pohodlnou cestou. Druhou cestou je vývoj vlastního webového uploadovacího systému, ten ale vyžádá delší čas. Do té doby jsou k dispozici jen možnosti externích úložišť typu multipics.net, imageshack.us nebo youtube.com (viz to, co používá muryru v autorských fotografiích).
Záleží i na míře spolupráce a toho, co by sis představoval, jestli i něco systematičtějšího (pak mohu připravit i jiné cesty typu ftp).

Jinak výběr kategorií - myslím, že jich je navržených tady dostatek, případně navrhni nebo se poraď (i na mail či soukromou zprávu). Nebo přídej rovnou a pak to případně přeřadíme.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kazatel » pondělí 27. 8. 2007 14:32

no měl jsem prostě namysli nějakou kategorii jako je pro obrázky "Autorské fotografie" nebo něco podobného, abych to mohl dát třeba na rapid a sem dát odkaz když najdu na netu nějakou holku, nebo ukázku z nějakýho filmu, nebo já nevim co ještě, bylo byto lepší kvůli přehlednosti, ale jestli je to těžký tak to budu dávat do "zajímavé odkazy" tak si to rozmysli
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » pondělí 27. 8. 2007 19:36

Zamyslíme se
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků