Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Příspěvekod Evelika » pátek 21. 3. 2008 17:29

Já tedy také nesouhlasím s Kasounem! :-) Petrr má pravdu v tom, že skutečně nemá cenu někoho nutit cosi napsat, když si něco přečteš a chceš reagovat, jako já teď :-)) tak je to v poho....No a když se někomu nechce psát, tak je alespoň fajn, že si to přečetl a třeba se vyjádří někdy jindy...na téma které ho na tolik zaujme, že třeba aj odhodí nějaké své určité "zábrany" které třeba někdo aj může mít.....(to můj názor:-))
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod drevo » pondělí 24. 3. 2008 9:50

Domnívám se, že každý přispívá tak, jak je mu to vlastní, ale zejména příjemné. Alespoň u mě je návštěva těchto stránek příjemnou záležitostí, oddechem po každodeních starostech a povinnostech. Napíši příspěvek, protože chci, ne proto, že musím - to byla jen další v řadě povinností. Nejsem zastáncem toho, abychom nutili členy k nějaké aktivitě. Proto bych se při mazání účtů omezil spíš na nedokončené registrace, případně na ty, kteří se již delší dobu nepřihlásili (pokud to jde zjistit) - sem by asi spadaly ty "zvědavostní" registrace.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 24. 3. 2008 11:00

Evelika, drevo a další: Se všemi vámi souhlasím, návštěva stránek i spolubytí navzájem tady by mělo být příjemnou záležitostí, nikoli povinností dosahovat nějakých splňujících kvót. Rozhodně nebudeme přísní a striktní, jako je tomu jinde. Mazání zmiňovaných uživatelů (jak jsem napsal dříve a jak navrhnul i drevo) provedu časem průběžně (poznáte to poklesem počtu v seznamu uživatelů i ve vstupní statistice). Rozhodně ten, kdo aspoň tu a tam hlasuje v anketách, se nemusí o nic bát. Celkově bych volil motivační pozitivní přístup, což bude třeba i několikrát zmiňovaný VIP status, který je otevřený všem, kdo se tu nějak projeví víc.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pondělí 24. 3. 2008 11:03

Drevo: Kdo se kdy přihlásil naposledy, všechno se dá zjistit interně, zde se to zatím nezobrazuje (ale uvažuji o tom, že se to zobrazovat bude, abyste měli i vy navzájem představu, jaká je aktivita uživatelů). Určitě se bude ale zobrazovat počet vašich hlasů v anketách. Mějte strpení, až tu úpravu, stejně jako další, udělám - jednak to pak uvidíte sami a jednak to napíšu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Předchozí

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron