Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod trexton » středa 25. 11. 2020 7:57

Ještě poslední poznatek do této diskuze. Nejlepší nápad tabákového průmyslu byl vynález nahřívání tabáku. Pokud prolezete fóra na různých webech, jde vypozorovat čím dál častější jev. Mnoho uživatelů uvádí ještě hlubší a rychlejší rozvoj závislosti s opakovaně uváděným faktem nemožnosti přestat. Dále lze vypozorovat, že je velmi tolerovaný těhotnými kuřačkami (všude je přeci uváděno to že méně škodí), tudíž jich tolik nemá potřebu přestat kouřit v těhotenství.

Takže ideálně mladá slečna si párkrát potáhne od maminky, průnik nikotinu je velmi rychlý do krve a okamžitě přichází slast. Nic neštípe, neškrábe, jen skoro čistý nikotin. Ta vazba tam vzniká ještě rychleji nežli na běžné cigaretě a prakticky ihned. To umožní mladé kuřačce stát se brzo velmi závislou, což každá samozřejmě toužebně očekává a chce. Vidí u maminky opakovanou denní touhu inhalovat aerosol, nebo kouř a sama si přeje být stejná jako milovaný rodič. Zejména pokud toto pozoruje roky, sama přesně vytuší kdy si maminka dělá nejvíce dobře. Tzn.hned ráno, po jídle u kávy, atd. Časem také sama zjistí, jak skvělá je dávka nikotinu před sexem a po sexu. S nahřívaným tabákem se jí podaří opravdu velmi rychle být závislá a brzy ho doplní klasickými cigaretami, což se děje hojně. Ženy a dívky rády inhalují nahřívaný tabák tam, kde se kouřit nemůže. K tomuto se ale ještě dostaneme...

Další faktor o kterém skvělí marketéři tabákových koncernů museli vědět, je online svět. Zařízení i náplně si koupí kdokoliv (jsou dostupné všude na mnoha aukčních portálech, stovkách zahraničních webů, inzertních serverech,FB skupinách,atd.) a odpadá trapnost s plnoletostí. Balíček doručí kurýr do výdejního místa poblíž školy třeba a mladá začínající kuřačka si dojde pro svoji dávku radosti jen s kódem v mobilu. Také chytří markeťáci vytvořili žádostivost zkoušet nové druhy. V každé zemi jsou různé například HEETS. Velmi žádané jsou ty Ruské např. To vede k experimentování s různými příchutěmi a tím častější inhalaci a prvotnímu startu masivního rozvoje tolik chtěné závislosti u mladé slečny.

Jak jsem už psal, další genialita nahřívání je použitelnost. Lze si dělat dobře kdekoliv a kdykoliv. Super je i spolupráce s youtubery. Dvě velmi známé značky jsou propagované opravdu hodně na české YT scéně a hlavně to nikdo nereguluje ani nezakazuje. Ani na Facebooku, ani na YouTube, ba ani na Instagramu. Jde přeci o prostředek "zdravého" kouření, co umožní i odvykání. Takto to je lišácky prezentované. Přitom to umí naopak rychle rozšířit řadu zákazníků a to umožní rozkouření se celých klastrů mladých slečen. Což se i děje. Skvěle vymyšlené a přivede to k nikotinové vášni další generaci kuřaček, navzdory hloupé snaze společnosti o opak. Nebyl lepší nápad nežli nahřívaný tabák, co umožní prožívat to nejpříjemnější co nikotin dává, stále stejnému počtu rozumných a sebevědomých mladých žen.
trexton
VIP uživatel
 
Příspěvky: 47
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 8. 11. 2007
Bydliště: Praha

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Vlaďka » středa 25. 11. 2020 8:11

Opravdu to nejsou žádné vlhké sny, ale zážitky a zkušenosti lidí z masa a kostí. Lidí, kteří kouření a cigarety milují a jsou s nimi v naprosté symbioze. Tuto vášeň berou naprosto pozitivně a jsou rádi za svou závislost.
Já jsem si opakovaně pročítala předchozí diskuse na téma kouření dětí a mladistvých. Chápu, že rodiče nekuřáci svým dětem brání a ty to nemají jednoduché. Ale naprosto je mi nepochopitelné odmítání rodičů, kteří kouří. Dobře, upozornila bych, že jde o důležitou životní volbu s jistými dopady na zdraví a stav vlastních financí. Ale jinak bych dítě vždy podpořila.
Největší chybou dospělých je, že své děti podceňují a to zcela neprávem. Naše děti toho umí a znají mnohem víc, než jsme ochotni si připustit včetně určitých postojů k této problematice. Jakmile se mladá slečna naučí kouřit, stoupne jí sebevědomí, je samostatnější a více asertivní. A opravdu si začíná užívat života.
Pokud mamka naučí dceru kouřit, stane se zároveň více její kamarádkou, nedojde k jistému odcizení, jako tomu často v průběhu dospívání bývá. A i to se cení. Zatímco zákaz kouření zažene dítě v podstatě do ilegality, mezigenerační kuřácká solidarita je veskrze půvabná a pozitivní.
Uvedu vám ještě jeden příklad. V práci jsme kolektiv deseti žen. Po několik let jsme byly rozděleny na polovinu – pět kuřaček a pět, které kouření nesnáší. Jedna z nás kuřaček z firmy odešla a byla nahrazena mladým děvčetem po škole, které dosud nekouřilo. Asi po dvou měsících tato dívčina najednou přišla za námi ven. Předtím chodila s tou nekuřáckou skupinkou do kuchyňky na kafe. K našemu údivu nám bylo řečeno, že se mezi nimi necítí dobře. Ony tam pořád probíraly diety, hubnutí a zdravotní stav. Děvče už nebavilo poslouchat kde koho co bolí, píchá, pálí či štípe. Zjistila že my, co kouříme, jsme větší pohodářky a na nic si tolik nestěžujeme. Zajímavé, kouření přece škodí zdraví, ne?
Zbytek si snadno domyslíte. Vzaly jsme ji mezi sebe a poměr kuřaček a nekuřaček se opět vyrovnal.
Přeji všem krásný den
Vlaďka
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: Žena
Registrován: 15. 4. 2015
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Marlboro

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Anna20 » středa 25. 11. 2020 15:20

Ahoj souhlasím že je hezké když svoji dceru učí kouřit mamka mě taky mamka pomáhala když jsem začala kouřit tak jsme kouřili spolu mamka mě v tom podporovala a byla ráda že taky kouřím díky tomu jsem se taky hodně rychle stala závislou a taky se rozkouřila za půl roku jsem už v pohodě zvládla krabičku denně jsem moc ráda že jsem začala kouřit a stala jsem se silnou kuřačkou myslím si že je správné když rodiče svím dětem dovolí kouřit a taky je to naučí
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod trexton » středa 25. 11. 2020 15:26

Plnej souhlas. Mladých kuřaček by mělo být co nejvíce bez restrikcí ze strany rodičů. Mladé slečny by s nimi měli uplně jiný vztah, nejen v pubertě. A rodiče nekuřáci by měli plně tolerovat mladou začínající kuřačku, ve vlastním zájmu a zejména zájmu dobrých vztahů do budoucna. A zejména je potřeba důkladně slečny připravit na život s vášní pro tabák. Tzn. dopřát jim kvalitní vzdělání a pohodu doma, aby uměli vydělat peníze a cigarety je nijak finančně nezatěžovaly. Naučit je zásadám správné žvotosprávy, což je důležité. Kuřačka s pestrou stravou, dostatkem ovoce a zeleniny v jídelníčku, aktivně se starající o tělo má jinou kvalitu života a může se bez obav oddávat své závislosti, kterou tak miluje a pro kterou se rohodla. Díky nahřívanému tabáku se dnes také prakticky eliminují negativní dopady v těhotenství a lze inhalovat nikotin libovolně takřka kdekoliv.

Také se mi líbí ten příběh z pracoviště, je podobnej tomu co jsem já sám zažil. Přišly k nám na pobočku dvě stažistky na praxi. Jedna nekuřačka a druhá slabá kuřačka, díky příteli-nekuřákovi. Oběma bylo osmnáct let. Ta první, Zuzka nikdy nezkoušela kouřit, vůbec jí to nenapadlo začínat, byla z komplet nekuřáckého prostředí včetně sportovního gymplu který chvíli studovala. Zuzka ale chodila s námi kuřáky postávat ven k popelníku a povídat si. Druhá Monika se postupně rozkuřovala (při nástupu byla na třech cigaretách denně po půl roce na krabičce). Kouřila i před přítelem, který tam na ní čekal odpolčo a nebyl s cigaretami v ústech své slečny vůbec OK. Vždy před ním kouřila jen jednu cigaretu a poté sedla do auta a odjeli domů. Jednou jsme jí vyhecovali k tomu, ať ho přivede na pokec taky a nepostával pořád opodál. To se praktikovalo asi desetkrát a vždy Monika přidala jednu až dvě cigarety navíc. Musel čekat a celé to pozorovat. Po měsíci a půl to jednou nevydržel a řekl si i on o cigáro. Začal regulérně kouřit. Pod vedením Moniky se dostal velmi brzo na půl krabičky za den, měl zkušenou učitelku, Monika kouřila od třinácti. Dál nevím jak pokračovala, ale končila na krabičce a přítel na deseti cigaretách. Monika z toho byla tehdy uplně štěstím bez sebe, přestala doma mírná šikana kvůli cigaretkám a mohla kouřit kdekoliv i doma s přítelem.

Zuzka byla ovšem větší překvápko. Mírné sondy do její duše ukazovaly na neutrální postoj k nikotinu. Bylo zajímavé to, jak při povídání nás všechny kuřáky pozoruje. Po rozkouření Moniky a jejího přítele, jednoho dne těžce překvapila. Vytáhla slimky a zapálila si. Trénovala několik týdnů prý, nežli našla odvahu si zapálit s námi. Zuzka byla neuvěřitelná, kouřila snad jen měsíc veřejně a ze slimek přešla na červená stovková Marlbora (trochu jí je ukázal opakovaným nabízením kolega tedy....). Po půl roce jich kouřila denně patnáct. Zuzku jsem nedávno potkal přesně po dvaceti třech letech v jiném městě. Pořád půvabná s výrazně mladistvým vzhledem. Dvacet tři a půl roku s cigaretami a nádhera v ní ještě rozkvetla. Měla už děti na střední a byla po rozvodu. Kouří dodnes krabičku zlatých Marlboro denně a přestat, jak sama řekla, určitě nechce.

Btw. kouřila i obě těhotenství asi pět cigaret za den a obě děti má naprosto zdravé a to nejlepší teprve přijde.......: obě dcery má kuřačky. Starší Bára kolem dvanácti začala sama experimentovat a když bylo Báře čtrnáct a už kouřila prý někdy i sedm cigaret za den, naučila to tehdy dvanáctiletou Sáru. Obě dcery kouří asi dvanáct cigaret nyní každý den. Starší Báře je devatenáct a Sára má sedmnáct. Ani jedné nebránila, ale ani je nijak nepodporovala, dala jim svobodu výběru, jediné co jim neodepřela byl nákup cigaret když si řekly. A perlička na závěr: obě dcery začínali na slimkách jako maminka :-)
trexton
VIP uživatel
 
Příspěvky: 47
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 8. 11. 2007
Bydliště: Praha

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod bobo » čtvrtek 3. 12. 2020 6:42

Hezky napsané, až na pár věcí by se tomu mohlo věřit, ale naráží to podle mne na jednu skutečnost. V roce 1997 jsem se také pohyboval mezi začínajícími kuřáky a kuřačkami (byla to krásná doba, které byla ke kouření mnohem otevřenější než dnes), ale nevím nic o tom, že by už tenkrát byly na trhu SLIMky - s těmi se podle mne přišlo mnohem později.
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod petrr » úterý 22. 12. 2020 7:50

Také bych se s vámi chtěl podělit o jeden "coronavirový" zážitek. Moje švagrová má dvě dcery a jelikož měly obě nařízenou distanční výuku z domova a doma jen jeden počítač, tak jsem se domluvily, že ta mladší bude vysílat od náš. Výuka probíhala bez problémů, ale po čase jsem si všimli, že Lucka chodí podezřele často venčit našeho psa. Podezřívali jsme jí, že se jí už začínají líbit kluci a že se s někým vídá. Nedalo mi to a jednou, když skončili a výuka a začala se převlékat, že půjde venčit, oznámil jsem jí, že mám čas a že půjdu s ní. Vůbec se jí to nezamlouvalo a přesvědčovala mě, že nemusím, že to zvládne sama. To mě ještě více utvrdilo v mém podezření, že se jedná o rande a neustoupil jsem:-) Asi po 10 minutách venku (podotýkám, že Lucka byla celou dobu nesvá) to na mě vybalila. Zeptala se mě, co bych dělal, kdybych zjistil, že kouří. Úplně mě tím dostala. Vždyť je tak mladá, z nekuřácké rodiny a studuje na zdravotní sestřičku. A ona už kouří? Odpověděl jsem, že to zůstane mezi námi a ať si klidně zapálí. . Evidentně se jí ulevilo, vytáhla z kapsy krabičku modrých LM a zapálila si. Začal jsem jí zpovídat a jelikož se asi nebála z mé strany prozrazení, tak se rozpovídala. Kouřit začala s kamarádkami ve škole (z 24 holek 15 kuřaček), denně tak 3 - 5 cigaret. Přišlo mi to vzhledem k věku dost, jí tedy také, ale už s tím nemůže prý nic dělat, že zkoušela přestat a nejde to. Během procházky vykouřila 3 cigarety, vrátili jsme se a za hodinu šla zas. Ke konci už kouřila normálně u nás, denní počet navýšila na 10 a chodili už i ráno. Má přijet na vánoce, tak jsem zvědavý, jak se to u ní vše vyvinulo.
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod petrr » pondělí 4. 1. 2021 14:05

Tak to celé má vcelku hezké pokračování, jen nevím, jestli to tu někoho zajímá a jestli to mám psát?
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Yennefer » pondělí 4. 1. 2021 18:14

Samozřejmě, že zajímá! Sem s tím! :)
Yennefer
nováček
 
Příspěvky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 4. 2017
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Davidoff zlaté, Marlboro zlaté, LM modré

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod M1234 » pondělí 4. 1. 2021 18:59

Jen povídej dál. Píšeš že je dost mladá, to je pro každého něco jiného. Kolik jí je? Neptal ses kde na cigarety bere peníze? Opět zdražují a je to už dost peněz i pro vydělávající lidi.
M1234
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 16. 8. 2014
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod petrr » čtvrtek 7. 1. 2021 11:47

Věk jsem nepsal záměrně a víc bych k tomu asi neříkal... Když byla u nás, tak jsem jí je kupoval, chtěl jsem aby kouřila podle chuti a ne podle peněz a jinak dostává kapesné, takže to má místo bonbónů a hamburgerů:-) O Vánocích jsem měl dovolenou a těšil se, až přijedou, byl jsem zvědavý. Přišla ale jenom švagrová. Sama- Kde máš holky, říkám. Zrudla a povídá, že jsou ještě u auta, že si slečny "musely" zapálit. Takže už to ví, nadávala, rozmlouvala jim to, ale prý nepomohlo nic, tak už to neřeší, jen nesmí kouřit před ní.
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod trexton » středa 13. 1. 2021 15:09

Super, je to jen otázka volby. Místo škodlivého fastfoodu si kupují cigaretky, které jim dělají tak dobře. Je excelentní, že slečny začínají takto brzo, alespoň se té závislosti pro kterou se rozhodli nikdy nezbaví a budou si dělat radost tabáčkem celičký život. Jen mě zarazil ten nižší počet kuřaček ve třídě a zrovna zdrávka. Na jedné zdravotní škole u nás v roce 2007 bylo 22 kuřaček a jen jedna nekuřačka, nějak se to horší, sakra. Naštěstí je zde nahřívaný tabák, ten to zachránil snad komplet a možná přispěje i ke zlepšení a zvýšení počtu nikotin konzumujících žen. Bylo by vhodné aby to kombinovali, nahřívaný tabák prohlubuje nikotinovou závislost maximálně. A chápu že dcery kouří obě? Pokud ano je to bez chybičky. Brumlající matka je klasika, ale není hloupá a začala to aspoň tolerovat. Co naučit kouřit i jí? Z osobní zkušenosti vím, že žena může začít kouřit cigarety v každém věku, chce to připravit jen správnou psychologickou operaci a trochu jí pomoci, třeba? Jakmile by přišla nikotinu na chuť, bude vděčná. Také osobní zkušenost.
trexton
VIP uživatel
 
Příspěvky: 47
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 8. 11. 2007
Bydliště: Praha

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod zajdaacr » středa 13. 1. 2021 20:00

A nechceš se s námi o tu svoji osobní zkušenost podělit? Jak se ti podařilo nějakou ženu přivést ke kouření?
zajdaacr
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 10. 2009

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod petrr » pátek 15. 1. 2021 13:23

A jak přesvědčit švagrovou?:-)
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod petrr » pátek 15. 1. 2021 13:25

Jojo, momentálně kouří obě, i ta mladší už pravidelně, ale ta zatím jen slimky. Ty se mi moc nelíbí, ale co.
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Sisian » neděle 17. 1. 2021 14:06

Podle mě opravdu řada dětí začne kouřit právě v rodině když to vidí u rodičů. I já i moje dcerka.
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Yennefer » středa 20. 1. 2021 11:09

Sisian píše:Podle mě opravdu řada dětí začne kouřit právě v rodině když to vidí u rodičů. I já i moje dcerka.

Nechtěla by ses tedy také podělit o svůj příběh? Napomohla maminka, nebo napomohla jsi ty dceři? :)
Yennefer
nováček
 
Příspěvky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 4. 2017
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Davidoff zlaté, Marlboro zlaté, LM modré

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Sisian » středa 20. 1. 2021 12:05

Ne nechci se dělit s místními honiči o "příběh". Na to tady jsou jiní...
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod bobo » pátek 22. 1. 2021 6:43

To je podle mne nevhodný postoj. Protože pokud by se k tomu takto postavil každý rozumný, budou tu jen "příběhy" které jsou místo reality jen fikcí z pera jednoho či několika lidí.
Tím by se jim v podstatě ustoupilo a místo příjemného a ojedinělého webu s pozitivním přístupem ke kouření by se pak z toho stalo místo, kam by normální lidé už chodit nechtěli a ti slušní by se styděli tento web ukazovat jiným rozumně smýšlejícím.
Vážím si zdejších autorů a adminů, stejně si tak vážím všech, kteří zde chtějí diskutovat a psát reálné věci, tak aby se to nezvrhlo v nechutnosti.
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Sisian » pátek 22. 1. 2021 11:49

to: bobo: Tak si přečti vlákno a třeba pochopíš oč mi šlo v mym příspěvku.... Tečka.
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Niky » středa 1. 9. 2021 1:53

Babička. U nás to byla babička. První cigaretu jsem ochutnal tajně, našel jsem jí v parku za barákem, dodnes si pamatuji značku TRUMF. To bylo v 9 letech a moc mi nechutnala. Ale hned o prazdninach jsem byl u babičky, nedalo mi to, a tajně ji vzal její lehkou ASTORku. A ta mi zachutnala. No postupně jich bylo docela dost, než prázdniny skončily. Když jsem od babičky odjel, zoufal jsem si, kde budu cigarety shánět, rodiče byli nekuřáci, ale jenom krátce. Hned v září jsem u starší, tehdy 12leté ségry našel krabičku modrých LM. Ségra se přiznala, že se taky rozkouřila o prázdninách, na táboře, a protože byla na svůj věk velmi vyvinutá, nebyl problém aby cigára kupovala. Docela jsme se společně rozkouřili a kapesné i peníze na obědy pravidelně končily v trafice za modrá elemka. Samozřejmě netrvalo dlouho, bylo to hned v zimě a naše nová vášeň způsobující společné venčení psa doma praskla. Tehdy nás zachránila právě babička, která se nás zastala. Později se mi i přiznala, že to věděla, že jí cigárka beru, ale usoudila, že je lepší, než abych si je obstarával nějakým pokoutním způsobem. Taky nám, řekla, že mamka za svobodna taky hodně kouřila, než začala žít s naším otcem, sportovcem a militantním nekuřákem, a že vlastně si s ní ráda zakouří stále, jen nechce aby to otec věděl. Ten se od nás asi za rok odstěhoval. A světe div se, týden na to se objevil v pokoji na stole popelník a v kuchyni byla mamča s cigárkem. Od té doby jsme kouřili doma všichni. Mamče bude brzy 70 a je pořád skoro na krabičce denně, ségra po dvou dětech ve 40 postavou a vizáží vypadá o 15 let mladší a to dává krabičku a půl, někdy dvě denně. A náš táta, ten dostal rakovinu tlustého střeva. Tak to je náš příběh, tak je asi jasné, co si myslíme o varovném nápise Kouření zabijí...
Niky
uživatel
 
Příspěvky: 28
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 3. 2007
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: LM

PředchozíDalší

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron