Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Vadí Vám, když je kuřačka opilá?

Vadí. Opilá holka je vždy ošklivá.
17
53%
Vadí - když je opilá nevíme zda kouří za střízliva.
2
6%
Nevadí - opilá kuřačka je rozkošná.
11
34%
Nevadí - je dobře, že kouří alespoň opilá - měla by pít častěji.
1
3%
Nevadí - kuřačka může být lehce ovíněná celý den.
1
3%
 
Celkem hlasů : 32

Kuřačky a alkohol

Příspěvekod Katmar » pátek 13. 2. 2009 19:28

Vážení mám dotaz. Mnoho zde uveřejněných fotografií je z "diskotékového" prostředí, kde se jaksi automaticky předpokládá, že se při kouření pije alkohol. A nebo možná obráceně - mnoho kuřaček kouří až ve chvíli kdy se napije. A zde je má anketa.

Vadí Vám, když je kuřačka opilá?
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pátek 13. 2. 2009 20:42

Já jsem přiliš možností vidět opilé kuřačky neměl. Ale řekl bych, že u sebe to nedovedu vidět jednoznačně. Záleží "jak je opilá" (a je v tomhle směru asi jedno, jestli je kuřačka nebo nikoli). Spíš asi hodnotím opilost ženy než opilost kuřačky (to kouření v tom nějak neumím rozlišit a zapojit). Některé jsou přítulnější, roztomilejší, "povídavější", hravější - tak to pak ano, to se mi líbí. Zesiluje-li opilost spíše agresivitu, útočnost a zlobu, pak samozřejmě, že to se mi už nelíbí a vadí. Jinak nepřetržitá opilost, i v tom roztomilém způsobu, asi by moc nešla - přecijen člověk musí během dne dělat i jiné věci :-)
Takže moje odpověď jako celek je - mírně kladná :-)

---

Jinak mě napadá, že by mohla existovat i analogická anketa, jestli nám vadí, když je žena pod vlivem trávy... :-) Odpověděl bych stejně. A s tím osobním dodatkem - že jednou to byly moje z nejkrásnějších chvil v životě a podruhé naopak jedny z nejhorších...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 13. 2. 2009 23:09

Na otázku se nedá jednoznačně odpovědět.
Je více druhů opilých žen - příjemně opilé, nepříjemně opilé, a ženy vzbuzující spíše soucit.
V prvním případě ve spojistosti s kouřením je zábava s takovou kuřačkou velmi příjemným zážitkem.
V druhém případě mě taková žena leze na nervy a většinou to ani nezachrání to, že dotyčná kouří, protože trácí velkou část půvabu a ženství
Třetí případ je úplně mimo jakoukoli přitažlivost, míním jím takové ty
notorické alkoholičky nevábného zjevu a vůně - fujky :-)

Zažil jsem mnohokrát všechny tyto případy, příjemně opilá žena mi rozhodně nevadí.
Hlasuji třetí možnost, ale platí jen pro první případ, s dodatkem, že
nic se nemá přehánět. Alkoholičky neobdivuju.

Jinak mě zaujal postřeh, že mnoho zde uveřejněných fotografií
je z "diskotékového" prostředí. Možná ty převzaté, ale bohužel já ani antaric v tomto prostředí vůbec nefotíme a ani se v něm myslím
příliš nevyskytujeme.

Já tu a tam (dříve více) navštěvuju rockové kluby a tam se lze setkat
s opilými kuřačkami všech tří uvedených kategorií.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Upřesnění...

Příspěvekod Katmar » pondělí 16. 2. 2009 11:32

Rozhodně jsem nemyslel, že by se měla potácet městem opilá :-). Spíš mi šlo o to, že cigareta ke skleničce prostě patří. Zažil jsem třeba, že asistentka šla s ředitelem v 10 na pracovní schůzku a tam si dala skleničku nebo 2. K obědu si dala taky. Po práci šla s kámoškama do kavárny pokecat a tam si dala třeba taky 2. Takže rozhodně nebyla opilá, ale taková - řekl bych - příjemně naladěná :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re kouření trávy

Příspěvekod Katmar » pondělí 16. 2. 2009 16:39

Bylo tady zmíňono kouření trávy - tak k tomu mám připomínku...
Je VELIKÝ rozdíl v kouření trávy a kouření tabáku nebo pití alkoholu. Tráva je o několik ŘÁDŮ větší svinstvo.
Asi 300 x rakovinotvornější než tabák.
Pozůstatky THC zůstávají v těle LÉTA rozpuštěné v tucích a z toho se "nahodile" rozpouštějí do krve, což způsobuje "jakoby z ničeho nic" divné chování u lidí kteří ji třeba již několik měsíců nebo let nekouřili. Způsobuje (podobně jako alkohol) otupení nervových zakončení z čehož mnozí mylně usuzují že "léčí". Zatímco alkohol je velmi jednoduchá sloučenina, kterou tělo likviduje více-méně bez problémů, tak u marihuany tomu tak není a tělo se s ní moc dobře vypořádat neumí. Například způsobuje deformace sperminí a často následnou "ničím nevystvětlitelnou" neplodnost u mužů (které velmi rychle přibívá). Zrádné také je to, že (vzhledem ke složitosti chemických sločenin v marihuaně) se podobné jevy vyskytují už i při velmi malých a neopakovaných dávkách. - člověk nemusí kouřit 10 let aby se něco projevilo, ale stačí pár cigaret. Když někdo kouří tabák, tak může hulit třeba 40 let a v podstatě se mu nic nestane - navíc tabák neovlivňuje vnímání, reakční dobu a podobně...
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pondělí 16. 2. 2009 17:12

Katmar: Ono to vypadá, že jsem nějakým zastáncem trávy :-) Nejsem. A ani ji nehájím. Jen jsem měl příležitost na to téma osobně dvakrát něco zažít (a už se to nikdy nevrátí). A jen jsem lehce poukázal na to, že může mít také své účinky a prožitky, které mi osobně přišly jako výrazně silnější než v případě alkoholu. Co se týče zdravotních dopadů a důsledků, i chemicky, nemám proti Tvým vysvětlením námitek a odporu.

Jinak souhlasím s tím, co napsal muryru, napsal to podstatně líp než já - téma žen a alkoholu :-) Holt i větší zkušenosti s nimi :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 16. 2. 2009 18:36

Tráva - v podstatě souhlasím s oběma názory, od Katmara i antarica.
Jsem odpůrcem trávy, vnímám podobně jako Katmar zásadní rozdíl mezi trávou a cigaretou, zároveň jsem podobně jako antaric taky ojediněle zažil výrazně pozitivní i negativní zážitky s partnerkou, která kouřila
trávu, tuším možná i podobnou zkušenost (ještě jsme to nerozebírali).

Alkohol - nevím, že bych měl nějak výrazné zkušenosti s ženami opojenými alkoholem, ale za ty roky tak nějak občas něco jo..:))
Možná něco osobního přihodím v nostalgickém okénku někdy :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kazatel » sobota 8. 8. 2009 23:08

opilost mi vadí všeobecně
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod siolaaduob » středa 16. 9. 2009 3:04

Souhlasím s Kazatelem. Opilost mi vadí všeobecně. Něco jiného je trošku stříknutá. To k takové party například patří.
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod rray30 » středa 16. 9. 2009 12:46

Tak to mi taky nezbývá než souhlasit - jakmile se holka začne opíjet (i když jen občas), ztratí pro mě jakoukoliv atraktivitu. A to bez ohledu na její případné kouření. Ono bohatě stačí, když nějaká žena začne popisovat své zážitky "z kalby", na co všecko si nevzpomíná, co dělala a podobně. To u mě končí, nemůžu si pomoct.
U chlapů to samozřejmě taky není nic moc, ale ty neberu jako objekt zájmu. ;-) Jinak opilost mi vadí všeobecně.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron