Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Kde se se svým kouřením nejčastěji realizuješ a jak ho prezentuješ?

a) zapálím si kdekoliv dle chuti a okolností, prezentuji ho jako nedílnou součást své osobnosti; proti poznámkám nekuřáckého okolí jsem imunní
6
26%
b) jsem spíše exteriérový kuřák/kuřačka (z praktických, socializačních i jiných důvodů)
7
30%
c) kouřím kdekoliv jen ve společnosti kuřáků, sám/sama raději v ústraní, protože mně vadí neustálé poznámky nekuřáckého okolí
2
9%
d) jsem spíše interiérový kuřák/kuřačka (kouření vnímám spíše jako součást svého soukromí či pohodlí)
2
9%
e) své kouření prezentuji jako slabost, proto kouřím spíš v ústraní, abych příliš nedráždil/a a neobtěžoval/a své okolí či nedával/a tzv. špatný příklad mladším
2
9%
f) kouřím takřka kdekoliv, ale z různých důvodů dbám o to, aby mě u toho někteří lidé z mého okolí neviděli
4
17%
 
Celkem hlasů : 23

Nejčastější lokalizace a prezentace vašeho kouření - anketa

Příspěvekod Billda » čtvrtek 13. 10. 2011 8:33

Tak anket není nikdy dost. Snad vám nebude vadit ta má - trochu sociologizující :)
Původně jsem zamýšlel obdobu této ankety použít do aktualizace dotazníku pro naše milé kuřačky (antaric ví své ;) ), ale čím dál víc mně připadalo, že na rychlé vyplnění v průběhu focení a natáčení kuřaček se to moc nehodí (navíc áčtverkový dotazník není nafukovací), tak to dávám spíše sem ke všeobecnému hlasování. Sice by mě osobně spíš zajímal výsledek čistě u slečen/žen kuřaček, ale vzhledem k tomu, že tady to není jak ohlídat a nadto u nás platí antidiskriminační zákon a nepsaně se hledí na genderovou vyváženost, tak odpovídejme všichni, kdo aspoň trochu kouříme :lol:

Máme k dispozici až dvě zatržítka výběru těch svých "správných možností".

Speciální dík ode mě patří kajush, kandidátce na MISS KUŘAČKA 2011, která mě inspirovala k sepsání možnosti f) :idea: :idea: :idea: :D :D :D
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Nejčastější lokalizace a prezentace vašeho kouření - ank

Příspěvekod Katmar » pátek 14. 10. 2011 20:17

Já nekouřím :-(
A kam bych zařadil manželku opravdu netuším :-(
Ta kouří tak zvláštně...
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Nejčastější lokalizace a prezentace vašeho kouření - ank

Příspěvekod antaric » pátek 14. 10. 2011 20:50

Je fakt, že tahle otázka by dala v dotazníku dost zabrat :-) Jednak rozsahem a pokrytím papíru, a jednak náročnost při vyplňování. Přeci jen na dotazník není mnoho času, je vyplňován i dost často ve spěchu, otázky jsou tam jednodušší typu. Pravda ale, odpovědi na tuhle Tvou anketu by byly zajímavé. Nicméně jsem tam pár otázek i rozšířil, nepřímo to z nich trochu jde zjistit.
Nový typ dotazníku - bylo pořád dost jiné práce a činnosti pro kuracky.cz, nakonec už je k dispozici a už jsme ho použili - poprvé u Petry ze 3.10.2011. Otázky ani neubyly, jen jsem upravil formulace, někde jsem doplnil další odpovědi. Počet otázek trochu narostl, šlo to díky tomu, že jsem provedl trochu prostorovou kompresi a lepší využil volné plochy.
Doufám, že se nám podaří zjišťovat a dovídat se něco dalšího :-)

K téhle Tvé anketě - zaškrtnul jsem odpovědi b+c, s tím, že větší váha je na b.

Genderové rozlišení - pokud přijedeš na nějakou naši live akci, tak Ti ukážu analýzu ankety :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Nejčastější lokalizace a prezentace vašeho kouření - ank

Příspěvekod Billda » sobota 15. 10. 2011 7:12

antaric píše:Genderové rozlišení - pokud přijedeš na nějakou naši live akci, tak Ti ukážu analýzu ankety :-)


Dík za nabídku, ale obávám se že by ta analýza neměla příliš vypovídací hodnotu. Předpokládám, že ne každý při registraci sem uvede správně své pohlaví; navíc mnozí se za něj evidentně stydí či v lepším případě chtějí být maximálně genderově vyvážení, a tak se vydávají za "bezpohlavní" (jak jinak totiž nazvat všechny ty se zeleným kroužkem s křížkem? :) )
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků