Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Jaká by měla být závislost na cigaretách u žen, dívek?

závislost - bez cigaret se neobejde, nedokáže bez nich žít, miluje je
42
64%
závislost - bez cigaret to ale nějak dokáže vydržet, pár dní
15
23%
bez závislosti - spíš příležitostné kouření, jen pro chuť tu a tam
9
14%
bez závislosti - sváteční kouření, párkrát do roka
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 66

Závislost na cigaretách

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 10:00

Jak se vám líbí závislost na cigaretách u žen, dívek, slečen? Měla by být ideální žena závislá - víc ji chutnalo, víc si užívala, byl to pro ni požitek a slast? A bylo to na ní i víc vidět? Než budete hlasovat, uvažte spíš ženu takovou, se kterou byste chtěli žít, ne jen pro oko a potěšení. I když - rozhodněte se sami :-)

Do příspěvků můžete připsat, kolik by měla vykouřit - ať už denně nebo příležitostně, můžete i rozsah.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 10:05

Počet vykouřených denně - určitě bych chtěl pravidelnou a závislou kuřačku. Jsou sice chvíle fascinace, kdy by se mi pomalu líbila jedna za druhou :-) ale nic se nemá přehánět, člověk nežije jen tím a i podle rozumu je to potřeba jinak :-) Pro ženu, se kterou bych bych si představoval společné bytí a život, by se mi líbilo tak kolem 10 denně... Pokud by byla závislejší, nebránil bych, vůbec... Bude mít mou podporu. Jinak samozřejmě, život je i o něčem jiném, o porozumění, o lásce, o naslouchání, vzájemnosti, doprovázení se....
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 10:11

Ideální žena by měla být závislá, líbí se mi, když je nervózní, když dlouho nemá cigaretu a pak uklidnění když si zapálí. Je krásné, když je pro ženu kouření požitek a slast - když ji cigarety chutnají a kouří ráda. Cigareta jako životní styl. Ale měly by to být kvalitní cigarety - ženy závislé na startkách apod., to opravdu ne. Ale tyyto cigarety kouří většinou specifické typy, které většina z nás nemusí.

Jak jsem uvedl ve své velmi podobné otázce, pro "oko a potěšení" by ideální kuřačka mohla vykouřit dvě krabičky a klidně a více, žena s kterou bych chtěl žít, by měla kouřit tak 10-20 cigaret denně, bohatě stačí. A neměla by mít s cigaretou zábrany (skrývat se s ní, kouřit jen "někde", doma v soukromí apod.), naopak kouřit všude kde se může (a dnes často i nemůže :)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 10:19

Opravdu naprosto souhlasím - něco jiného je počet vykouřených denně pro oko, krásu, nádheru a něco jiného je každodenní běžný partnerský život.
Ideálně aby byla závislá, bez cigaret se neobešla, kouřila denně svých pravidelných (řekněme 5-20) a ve svých chvílích, i intimních, se dokázala hezky vášnivě rozkouřit i do krabiček na počet... Důležité, aby byla dobře závislá, aby se ji nestalo, že by se překouřila a pořád ji chutnalo - měla už dobře adaptované tělíčko a nikotinové receptory... krása vášně...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 10:22

muryru píše:Ideální žena by měla být závislá, líbí se mi, když je nervózní, když dlouho nemá cigaretu a pak uklidnění když si zapálí. Je krásné, když je pro ženu kouření požitek a slast - když ji cigarety chutnají a kouří ráda. Cigareta jako životní styl. Ale měly by to být kvalitní cigarety - ženy závislé na startkách apod., to opravdu ne. Ale tyyto cigarety kouří většinou specifické typy, které většina z nás nemusí.

Jak jsem uvedl ve své velmi podobné otázce, pro "oko a potěšení" by ideální kuřačka mohla vykouřit dvě krabičky a klidně a více, žena s kterou bych chtěl žít, by měla kouřit tak 10-20 cigaret denně, bohatě stačí. A neměla by mít s cigaretou zábrany (skrývat se s ní, kouřit jen "někde", doma v soukromí apod.), naopak kouřit všude kde se může (a dnes často i nemůže :)


Ano, přesně... cigareta jako životní styl.. bez zábran... otevřeně... i nervozita, když je dlouho bez cigaret... o to větší požitek, vášeň... o to víc chutná pak...

Startky a podobně - taky nemusím, ale máš pravdu, že je to o tom typu lidí, které je kouří. Na druhou stranu - u nich je zase důležité, že kouří, že jsou závislé. Lepší, než kdyby nekouřily ;-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod dawidd » neděle 1. 4. 2007 21:24

Uznávám že na ženu s cigaretou je pěkný pohled, cigareta může často zvýšit přitažlivost, ale závislost mě teda rozhodně nepřitahuje :(((( Spíš naopak...
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Příspěvekod Tato » sobota 7. 4. 2007 16:50

Myslím si, že je ideální, když žena kouří 10- 15 cigaret denně. Důležité je aby se za svou vášeň nestyděla, ale považovala cigaretu za součást své image. Co se týká kuřaček startek, znám několik že z našeho úřadu, které je kouří a nejsou to žádný proletetariát ale bezva ženský.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » sobota 7. 4. 2007 17:39

kuřačky startek - jasně že to můžou bejt skvělý ženský, ale je to tak sexy jako když kouří třeba Marlborku, jsi nejsem jistej. Ale proč ne - škoda že asi nemůžeš poslat fotky nějakých kuřaček z tvého úřadu :))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod fantomas » středa 1. 8. 2007 22:41

Preferuju taktéž jednoznačně závislou kuřačku,ideal 10-20cig za den,ale klidně může i víc,třeba klidně 40,mě osobně jako kuřákovi by to nevadilo.Hlavní ale je,aby se za kouření nestyděla a nechtěla se omezovat nebo dokonce přestat,prostě aby byla plně oddaná nikotinu,taktéž aby se nebránila kouření cigaret při sexu a po něm.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod antaric » sobota 4. 8. 2007 10:14

fantomas píše:Preferuju taktéž jednoznačně závislou kuřačku,ideal 10-20cig za den,ale klidně může i víc,třeba klidně 40,mě osobně jako kuřákovi by to nevadilo.Hlavní ale je,aby se za kouření nestyděla a nechtěla se omezovat nebo dokonce přestat,prostě aby byla plně oddaná nikotinu,taktéž aby se nebránila kouření cigaret při sexu a po něm.


Přesně, naprostý souhlas, všechno je v těch slovech obsaženo... Přitažlivé, sexy, vzrušující, krásné...! Vítej fantomasi, jsi náš člověk.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kazatel » sobota 8. 8. 2009 22:47

Ano hodně závislou, pro mě je ideál 40denně a více
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » neděle 9. 8. 2009 10:49

no, já myslím že nic se nemá přehánět :-)))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » sobota 15. 8. 2009 13:12

Souhlasím s muryru :-) Jinak se už opakuju - samozřejmě je vzrušující, když žena kouří jednu za druhou, 3-4 krabky denně, ale pokud byste ji měli za partnerku, žili s ní neustále, denně, 365 dní v roce, možná by to mohlo být nepříjemné (nebo aspoň omezující).

Nemohu mluvit za ostatní, ale myslím, že pravé štěstí by mělo být někde ve střední cestě (a především v porozumění hlavně v jiných oblastech života a soužití). Pro někoho je podvědomé optimum 5 cigaret denně, pro někoho 10, pro dalšího krabka, pro jiného dvě. Za sebe, přál bych si, aby moje (budoucí) partnerka byla závislá, ale nutit ji v počtu nijak nechci, max ji budu dělat chutě (plus samozřejmě i víc dalších věcí). Přál bych si, aby ji to bylo celé příjemné a ne nepříjemné, chci mít vůči ní ohled.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » čtvrtek 20. 8. 2009 13:21

Mně přijde nejlepší (ale samozřejmě je to zase jenom můj názor), když ženy kouří pro ten pocit, chuť, zážitek... protože chtějí a ne že už prostě musí. Takže jednoznačně bez závislosti. Taky jsem si všiml, že závislé kuřačky dost často "jedou jednu za druhou" tak jakoby automaticky, bez jiného efektu, někdy i bez elegance a ženskosti. Kdežto když si holka jen jednou za čas zapálí, pomalu a slastně si cigaretu vychutnává, s potěšením a tím, že je to pro ni něco navíc... no :), to je pro mě hodně vzrušující! ;-)

R.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 8. 2009 20:11

rray30: Je vidět, že nejsi sám kuřák :-) Já bych řekl, že pokud je závislost, tedy, že už kuřačka musí kouřit, neobejde se bez cigarety, vysloveně se na tu nejbližší třese a těší, tak to bys viděl a cítil, jaký je to pro ni prožitek, skoro až extáze, když si zapálí - když nějakou dobu musí abstinovat. Uspokojení, který se nedá srovnat s ničím jiným, než jen se sexem. Bez závislosti takové uspokojení není. To mi můžeš věřit (a znám to i na sobě).

Moje zkušenost je taková, že existují kuřačky, které jsou hodně závislé, kouří jednu za druhou, a přesto si šíleně vychutnávají, maximálně. Nemusí to být vždy už jen automatická nutnost, kdy už jen kouří a nevnímají. Neplatí tedy automaticky to, že "jedna za druhou" = už si ji nevychutnají. Ale platí samozřejmě to, že čím víc je cigareta oddalovaná, tím větší je chuť a vychutnávání (ale je tam předpoklad závislosti).

Kouření jen na efekt, něco jako pouhé "držení cigarety", mně osobně moc nepřitahuje, není to skutečný :-(
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » pátek 21. 8. 2009 13:12

antaric: Jo, jasně, beru a věřím ti. ;-) Já to taky všecko z hlediska nekuřáka píšu i posuzuju. Jen znám pár hodně závislých žen (dlouholeté kuřačky), u kterých mi ta elegance a viditelná slast při kouření chybí. Přitom jsou jinak docela k světu ;-). Ale zase, je to jenom můj názor pozorovatele.
O kouření "na efekt" nemůže být řeč, to samozřejmě nemá cenu, plně souhlasím. Ale mám dojem, že cigaretu si může užít a vychutnat naplno i kuřačka bez závislosti. Měl jsem možnost se na to pár takových holek zeptat (kamarádky, kouří opravdu jen příležitostně) - a prý je to pro ně lákadlo, kterého si užívají s mírou. Jako čokoláda. ;-) Taky se jí necpou pořád...

R.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod martinh » pátek 21. 8. 2009 15:53

Určitě by se mi líbila taková, která by kouřila pravidelně a tak 20 denně
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » úterý 1. 9. 2009 11:54

Já sice nekouřím,ale jinak souhlasím s Pavlem776.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod anaru » úterý 1. 9. 2009 12:03

Pro me by byla idealni kuracka-partnerka,ktera by byla spis prilezitostni a to asi tak v pomeru krabicka na cca tyden.Jinak samozrejme pro oko ten dennni pocet u me nema limit.
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod fantomas » středa 2. 9. 2009 21:53

Naprostý souhlas s Antaricem.K plnohodnotnému vychutnání cigarety je potřeba závislost.Bez závislosti si cice cigaretu vychutnáte chutově,ale při závislosti si vychutnáte absolutní uspokojení,které cigareta nabízí a to je umocněné třeba oddalováním a protahováním přestávek mezi cigaretami,nebo tzv první ranní.
Každý závislý kuřák zná,jaké to je když dostane chut si zapálit a nemůže.A jaký je to potom požitek,když si zapálí,natáhne párkrát kouř a všechno se hned změní,najednou se cítte jako by jste ožili,jste uvolnění a relaxovaní a všechny problémy na chvíli jako by zmizí-a to samé zažívají i ženy kuřačky
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník