Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Voní vám kouř u ženy kuřačky?

ano, voní, zvlášť ve spojení s vůní ženy a parfému, vzrušuje mě to
33
87%
ano, voní, ale vnímám vůni kouře neutrálně - stejně jak u žen, tak i u mužů
2
5%
ne, kouř mi vadí, i když se mi jinak kuřačky líbí, přitahují, na pohled
2
5%
ne, kouř mi vadí, stejně jako kouření cigaret u žen
1
3%
 
Celkem hlasů : 38

Voní vám kouř u ženy kuřačky?

Příspěvekod antaric » středa 8. 8. 2007 14:38

Jedna z dalších, poměrně zajímavých otázek, pro milovníky kuřaček, se týká vůně cigaretového kouře u ženy kuřačky. Spojuji trochu dvě otázky v jednu - vaše odpověď se měla týkat obojího - jak přímé vůně (vlastní vydechovaný kouř, kouř z cigarety), tak i nepřímé vúně (zakouřené prsty, vlasy, oblečení atd.). Otázka nezohledňuje, zda jste sami kuřáci nebo ne.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 8. 8. 2007 14:43

Sám za sebe, mně kouř z cigaret od ženy kuřačky voní víc, než od mužů kuřáků, je v něčem voňavější, nevím, jestli je to i podvědomě nebo čichové buňky reagují ještě na něco, co z ženy vyzařuje (krom vůně živočišnosti a parfému). Ale možná, že vydechovaný kouř od ženy má v sobě ještě něco, jestli ženské plíce kouř zpracují trochu jinak. Rozhodně mi ale kouř od kuřačky voní a rozhodně se mi líbí, jako každodenní součást, i pak ve vztahu. Líbí se mi a voní i zakouřený vlasy, ruce, oblečení. Je to i pro mě jakýsi "důkaz místo slibů".

Jinak samozřejmě - extrémy typu kouř do očí nebo naprosto nevyvětráno, asi nedělá dobře nikomu, ale o tom otázka není :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » středa 8. 8. 2007 17:13

Takže tady jsem s antaric naprosto ztotožněný.
Velmi rozlišuju vůni cigaret od ženy-kuřačky (samozřejmě na jisté společenské úrovni-nemohu brát v potaz různé feťačky,alkoholické trosky apod.) a od mužů-kuřáků. Ženský kouř je jaksi logicky přitažlivější, nikdy mi "nesmrdí" a zakouřená žena skutečně tak nějak "voní", je vzrušující, ve spojení s vůní ženství a parfémem je cogaretová vůně z plic kuřačky neskutečné afrodiziakum. Stejně tak voňavé cigaretami načichnuté hebké vlasy...
A k tomu všemu (cigareta,parfém,vůně ženy) samozřejmě při milování přicházejí navíc ještě klasické se sexem spojené vůně. Nádhera!!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod fantomas » středa 8. 8. 2007 18:43

Naprostý souhlas.Mě se líbí každý aspekt ženského kouření a tohle k tomu samozřejmě patří taky.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod Tato » čtvrtek 16. 8. 2007 13:35

Já jako kuřák vnímám cigaretový kouř poyitivně a je mi jedno, yda je od mužů či od žen. Jen ho nesmí být až příliš.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Kasoun » úterý 25. 12. 2007 20:14

Kouř ze zahulené hospody mi rozhodně nevoní, jak od ženy, či muže. Nicméně na ženu se dá alespoň libě koukat ... :-) Ale takové kouření z úst do úst, kdy je smísen kouř z cigarety s parfémem a chutí rtěnky je prostě neskutečně úžasný ... A musím říst, že je mi i příjemné, když mi kuřačka vyfoukne kouř do obličeje ... Když to není zrovna přímo do očí ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 19:47

Kasoun píše:Kouř ze zahulené hospody mi rozhodně nevoní, jak od ženy, či muže. Nicméně na ženu se dá alespoň libě koukat ... :-) Ale takové kouření z úst do úst, kdy je smísen kouř z cigarety s parfémem a chutí rtěnky je prostě neskutečně úžasný ... A musím říst, že je mi i příjemné, když mi kuřačka vyfoukne kouř do obličeje ... Když to není zrovna přímo do očí ... :-)


Jop, někde už jsem to taky zmínil. Když je žena naparfémovaná a do toho je cítit právě dokouřenou cigaretou jak na oblečení, tak ve vlasech, přičemž zůstaly i pachové stopy na jejích prstech je pro mě neskutečný afrodiziakum.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků