Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

přes vyhledáváč (Google, Seznam, Centrum, ...)
30
59%
z dřívějšího fóra na mujboard, resp. z "černých" stránek nebo jiného odkazu
8
16%
na základě doporučení, osobního nebo po internetu
7
14%
zkusil(a) jsem zadat rovnou adresu www.kuracky.cz
6
12%
 
Celkem hlasů : 51

www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod antaric » pondělí 13. 8. 2007 12:47

Zajímá nás, jak jste si našli k nám cestu - nabízíme možné odpovědi, další můžete připsat volně do příspěvků.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » úterý 25. 12. 2007 20:09

Tak nějak náhodou ... Po mnoha pokusech na Xchat, nebo libimseti už jsem hodil ručník do ringu a dospěl k názoru, že u nás milovníci kuřaček prostě nejsou ... :-( Ale náhodou jsem objevil link na tohle fórum, a ... sláva !!!! :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » úterý 25. 12. 2007 21:28

Ahoj Kasoune :-) Vítej mezi svými :-) Oba dva nás s muryru znáš už z dřívějška, takže víš, že nejsi sám, na českém netu, ohledně obliby žen kuřaček :-) Říkali jsme si s muryru, jestli je to otázka času nebo něčeho jiného, jestli se tu objevíš... ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » úterý 25. 12. 2007 21:31

Děkuju za přivítání ... :-) Jednou ten čas nastat musel ... :-) A jen takovej dotaz ... Chtěl jsem do autorských fotografií dát nějaké příspěvky, leč buď jsem blbej, nebo to nejde ... :-) Tak jsem dal pár do svojí galerie ...
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » úterý 25. 12. 2007 21:50

Fotky jsi nahrál dobře, do osobní galerie. Tak to může i zůstat, nebo s tím můžeme dál něco dělat, hrát si s kategoriemi, operativně Ti zakládat další. Jednu jsem Ti založil, do hlavní kategorie Vaše autorské fotky, máš tam podkategorii Kasoun. Do té jsem Ti přesunul fotky z osobní galerie. Fotky jsou vidět jen registrovaným uživatelům po přihlášení (na rozdíl od osobních fotoalb) - nastavil jsem tak práva. Jinak do první kategorie Autorské fotografie od Muryru - tam může přispívat jen muryru a já, je to spíš členění pro pořádek, jinak každému rádi vyjdeme vstříc.

Jinak pokud chceš, můžeš z fotogalerií umísťovat odkazy do vláken a diskuzních příspěvků - u každé fotky máš uvedený bbcode ve tvaru [ albumimg ] číslo fotky [ /albumimg ] - napsáno samozřejmě bez mezer (generuje rovnou i náhledy - viz to všechno, co tu vidíš od muryruho).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Evelika » středa 26. 12. 2007 23:51

Ahoj.... při jednom klábosení na Xchatu mi byl zaslán odkaz a po pročtení a shlédnutí "téměř" :-) všeho jsem se aj registrovala.
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod antaric » čtvrtek 27. 12. 2007 19:27

Evelika: Ahoj, vítej, mezi námi, svými, doufám, že je Ti tu a bude dobře :-) Že Ti to všechno ladí uchu, je Ti to příjemný a tak ;-) Klábosení na xchatu - se mnou to asi nebylo :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Evelika » neděle 6. 1. 2008 22:57

antaric: Díky za přivítání. Ano, cítím se tu dobře, jako mezi svými ! :-)
Možná že jsme aj poklábosili, ...kdo ví...?
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod antaric » středa 9. 1. 2008 10:50

Evelika: Tak to je dobře, že ten pocit "mezi svými máš" ;-) Jestli jsme spolu poklábosili - nevím, možná ano, ale měla jsi jinou přezdívku (plus to bude asi už delší dobu) ;-) Ale zrovna tak ses mohla potkat i s Kasounem :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kazatel » sobota 8. 8. 2009 22:55

vždycky se mi kuřačky líbyli takže to byla jen otázkou času kdy vás najdu a jsem rád že něco takového existuje
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » neděle 9. 8. 2009 10:58

Jak jste si nás našli? Právě že nenašel a proto jsem původní fórum založil a antaric jej dotáhl k dokonalosti :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » sobota 15. 8. 2009 13:28

Navazuju na muryru - my jsme se potřebovali hlavně najít navzájem :-) Ve dvou se to lépe táhne a hlavně v motivaci se to celé mohlo nastartovat.

Myslím, že asi většina z nás, co zde na fóru jsme, jsme se dříve domnívali, že jsme s oblibou kuřaček na tom sami, osamoceni a nechávali si to jen pro sebe, uvnitř sebe, případně jen pokukovali po zahraničních stránkách k tématu.

Když jsem na internetu narazil na muryru, jak jako první dělá tématu v českém prostředí publicitu (na některých obecných diskuzních fórech), byl to konečně impuls se s někým o to dělit, sdílet to a posunout to dál. Jsem rád, že všechno to, jak dnes stránky a jejich obsah znáte, mohlo vzniknout a rozvinout se díky tomu, že se problématice počítačů, internetu a www stránkám věnuju. Také je potřeba říct (a muryru si to pamatuje všechno dobře :-) ), že všechno se rozvíjelo postupně, jak přicházely nápady - nebylo to všechno hned. I řada věcí se zúročila až později, něco teprve až v dnešní době.

Myslím, že ani dalším nápadům a rozvíjení není konec - rozhodně nás čeká slibná budoucnost :-) A samozřejmě všechno záleží i na vás ostatních, jak tématem a stránkami budete žít, projevovat se - každá zpětná vazba je důležitá. Pro nás autory, ale koneckonců i pro kuřačky samotné.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » neděle 16. 8. 2009 6:50

Rád se dívám jak ženy kouří,ale musel jsem to držet v sobě .Kdysi jsem zkusil dát do vyhledavače KUŘAČKY a objevil jsem Vaše stránky na které velmi rád chodím je tady rozmanitá škála žen a dívek tak si myslím že si vybere každý a je to ve vší slušnosti,děláte to dobře kluci!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod Billda » pondělí 23. 8. 2010 22:12

Napravuju hlasování v anketě - tyto webovky jsem našel náhodou asi přes google, kde jsem asi hledal nějaké obrázky žen/dívek s cigaretou - a ani ve snu mě nenapadlo, že najdu českou webovku se skupinou lidí, která při pohledu na krásné dívky/ženy s cigaretou prožívá podobné slastné pocity jako já. Ještě že je ten internet...

O to víc hořím zvědavostí, jak se na tyto stránky dostala Martina A. U žen mě to zajímá o to víc. Prozradí nám to? Předem díky.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod antaric » pondělí 23. 8. 2010 22:41

Billda píše:O to víc hořím zvědavostí, jak se na tyto stránky dostala Martina A. U žen mě to zajímá o to víc. Prozradí nám to? Předem díky.

Přiznám se, mám v tom prsty já :-) Mé pozvání sem :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod Michal Sidun » čtvrtek 26. 8. 2010 0:41

Zdravím všechny obdivovatele krásných, smyslných a sexy kuřaček. Na začátku všeho byla moje značná obliba kuřaček a tak jsem si občas přes google images vyhledával obrázky kouřících dívek a žen. Potom, snad náhodou či omylem jsem pojem kuřačky zadal do googlu pro normální vyhledávání a nějak ledabyle jsem proklikávál jednotlivé výsledky. Rozhodně stránka http://www.kuracky.cz se nezobrazila na první pozici. Někde okolo asi 8. odkazu jsem narazil na diskuzní fórum tohoto webu a teprve asi druhý den jsem se tam vrátil a poté jsem teprve zadal http://www.kuracky.cz. Když jsem zjisti zaměření tohoto, tak jsem se myslim musel kousnout do prstu (bez nadsázky), abych se ujistil, jestli se mi to nezdá, že nějaké takové stránky mohou vůbec existovat. Neznal jsem fenomén smoking fetish, ani popravdě jsem ani moc nepřemýšlel o tom, že by někdo jiný mohl taky podobnou řekněme preferenci mít. Tedy, napadlo mě to, ale říkal jsem si, že to asi bude nesmysl a že podobnou preferenci můžu snad mít snad jen já. Vnímal jsem to tehdy poměrně negativně, dost s otazníkem a občas jsem si dával otázku, jestli jsem řekněme normální, byť jsem si už tehdy uvědomoval relativitu tohoto pojmu, ale spíš mi chybělo sebevědomí. Bylo to něco, co bylo ukryto hluboko v mé duší/mém já a něco, s čím jsem se nikdy nikomu nesvěřil, protože bych sám sebe považoval za něco minimálně hodně nestandardního, ne-li "úchylného" a určitě bych sklidil od okolí v lepším případě neporozumění, v reálnějším případě spíš posměch nebo opovržení. A přiznám se zbaběle, že kdyby se mi někdy někdo před léty svěřil k tomu, že ho fascinují kuřačky, asi bych dotyčnému řekl, že je to asi "nějaký divný" a sám bych se ke stejné "preferenci" pokrytecky nepřiznal. Ale to už je minulost, a to hlavně díky těmto stránkám. Velký dík autorům za jejich existenci !!!!
Tak to jsem docela odbočil od původní otázky, ale rád jsem se o moje pocity podělil.
Michal Sidun
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 21
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 1. 2009
Bydliště: Praha

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod muryru » čtvrtek 26. 8. 2010 13:36

Michal Sidun: Já jsem si zase coby teenager (kuřačky se mi líbí od puberty) myslel, že přitažlivé a
sexy dívky a ženy s cigaretou prostě přitahují každého, komu se ty dotyčné líbí, že je to přirozená
součást sexuality.
Dost jsem se pohyboval v různých partách svých vrstevníků a měl jsem pocit, že kouřící dívky
se klukům všeobecně víc líbí, než nekouřící (a taky jsem měl pocit, že víc kuřaček je mezi krásnějšími
holkami než tuctovými) a že s cigaretou přitahují nejen mě, takže jsem nijak odlišnost necítil
a ani neřešil.
Dodnes si vybavuju, jak mi jeden kamarád asi v patnácti líčil své sexuální vzrušení, když
vidí jednu o pár let starší slečnu ze sousedství kouřit. Prožíval to ještě mnohem víc než já!
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod Billda » čtvrtek 26. 8. 2010 14:40

muryru píše:a taky jsem měl pocit, že víc kuřaček je mezi krásnějšími
holkami než tuctovými


Muryru, tak tento pocit nebo v mém případě spíš pravidlo mám už delší dobu (ne sice tak dlouho jako ty) a dodnes nedokážu přijít na to, čím to je, že krásnější dívky (které navíc dbají na svůj zevnějšek a make-up) kouří. Jakoby nevědomky tušily, že je to cosi vzrušujícího a krásnějšího navíc, co jim dodá ještě na atraktivnosti. A na druhé straně: čím to je, že tzv. slušné, hodné, nevýrazné dívky jsou zároveň pravidelně nekuřačky?!......
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod Billda » čtvrtek 26. 8. 2010 15:35

Muryru: Tím "ne sice tak dlouho jako ty" jsem měl na mysli, že k zájmu o krásu kuřaček jsem jaksi dorostl postupně a později - mí rodiče byli a jsou nekuřáci, v příbuzenstvu kouřili jen výjimky; snad proto mě cigarety od mládí pořád lákaly a fascinovaly - sbíral jsem krabičky od hezkých "západních značek" - to když se ještě prodávaly běžně "kusovky" těchto tehdy drahých cigaret, tak se daly od trafikantek ty prázdné vyžebrat... Na školách jsem měl ale "smůlu" - spolužáci a spolužačky nekouřily skoro žádné a když už, tak jen jedinci.... Dodnes ale vzpomínám na jednu spolužačku z učňáku - v prvním roce to byla vzhledově i chováním taková nevýrazná holčina, ale někdy ve druhém roce se spřihla s jednou průbojnější spolužačkou, změnila svou image (zplihlé vlasy zaměnila za krásnou ondulaci, trochu make-upu atd...) a přestože byla astmatička, začaly chodit za školu kouřit (tehdy to ještě nebylo tak liberální a sebevědomé jako teď, kdy mládež chodí veřejně kouřit jen pár kroků od východu ze školy/učňáku). Odvahu si dodala veřejně s cigaretou vystoupit až poslední den školy při přebírání výučního listu, kdy jsem ji vlastně poprvé viděl na živo s cigaretou. No nádhera. A od té doby můj zájem jen stoupal a stoupá :lol:
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod muryru » čtvrtek 26. 8. 2010 21:05

Billda: Já to měl možná rychlejší tím, že jsem se s kuřačkami setkával od ranného věku, i když u nás
v bytě se nekouřilo a nekouří. Vnímal jsem
starší sestru a její kamarádky - většinou všechno kuřačky. Potom když moje generace dospěla
do puberty - v obci, kde jsem vyrůstal, jsem mezi vrstevníky (v několika partičkách, do nichž jsem patřil) intenzivně vnímal kuřačky mezi náma -
holky o něco málo starší, postupně i stejně staré nebo mladší.
No a ve školním prostředí, to byl úplně ráj. Už na základní škole, v devítce, kouřila nejmíň polovina holek, a většinou
to byly ty hezčí. A to mluvím jen o své třídě :-)
A na střední, tam se každou přestávku, a hlavně o velké, nahrnulo "půl gymplu a průmyslovky" před školu
k lavičkám do parku, bylo to vlastně přímo před hlavním a jediným vchodem do školy - stačilo jen přejít
málo frekventovanou ulici. Takže to viděli všichni, to bylo naprosto volné (na SŠ jsem byl 1991 až 1995).
Podobný zážitek jako Michal Sidun, kdy viděl svou spolužačku poprvé kouřit, jsem měl já, když krásná
spolužačka před školou u silnice (mezi vchodem a "kuřáckým" parkem) s cigaretou a v minisukni oslovila
profesora a vyptávala se, co bude mít na vysvědčení a chtěla si opravit známku - on jí defacto na té ulici
normálně zkoušel, a ona u toho kouřila! navíc to byl takový nesmělý starší pán, bylo vidět jak na ním
má spolužačka převahu, ke kouření se jí ani neodvážel něco namítnout.

S Pavlem celkem souhlasím, že ohledně kouření byla doba liberálnější dřív, dnes jsou různé zákazy,
o cenách nemluvě. Dnes možná kouří větší procento hodně mladých a hlavně nezletilých, přestože se proti tomu bojuje více než dřív. A hlavně víc kouří trávu a podobně, to dřív nebylo, jen výjimky. Aspoň teda mimo Prahu.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Další

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků