Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Pro muže - sami kouříte?

Ano, kouřím pravidelně, pravidelně bych kouřil i s kuřačkou
17
21%
Ano, kouřím příležitostně, s kuřačkou bych začal kouřit pravidelně
5
6%
Ano, kouřím příležitostně, s kuřačkou bych asi kouříl dál stejně příležitostně
20
25%
Ne, nekouřím, ale s kuřačkou bych se rád naučil kouřit
10
13%
Ne, nekouřím, a i když se mi kouření na ženách líbí, sám kouřit nechci, s kuřačkou žít ale chci
22
28%
Ne, nekouřím, a i když se mi kouření na ženách líbí, sám kouřit nechci a s kuřačkou žít také nechci
6
8%
 
Celkem hlasů : 80

Příspěvekod Kasoun » pátek 28. 12. 2007 12:51

Já bych se nazval příležitostným kuřákem. Dokážu bez cigarety vydržet, ale vše se změní, když v mé přítomnosti kouří krásná žena. To pak prostě nejde a mám nutkání kouřit s ní. Jak už psal Muryru, nevadí mi, když partnerka kouří víc než já, ba naopak. U většiny mých partnerek tomu tak i bylo. Každopádně bych asi nekuřačku nechtěl, protože bych se nerad připravil o možnost pozorovat jí, když si vychutnává cigaretu ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kazatel » sobota 8. 8. 2009 22:50

jsem závislí nekuřák :-))
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pondělí 10. 8. 2009 7:05

Jsem nekuřák,kouření u žen se mi líbí ale ne u všech,musí mít něco" do sebe" líbí se mi ženy upravené voňavé.Manželka kouří okolo deseti denně ,když má akci tak tak za večer zvládne dvě krabky.Mi se její kouření líbí rád pozoruji jak si to vychutnává.Samé ho mě kouření neláká ale rád pozoruji pěkné ženy kterým kouření opravdu sluší.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » sobota 15. 8. 2009 13:04

Samozřejmě nikdo nebude nekuřáka přesvědčovat, aby se stal kuřákem, ale pokud mohu říct za sebe, v zálibě pro kuřačky - tak jsem prošel obdobím nekuřáka a později jsem se stal kuřákem (se závislostí). Už jsem to napsal na fóru asi víckrát, ale teď mnohem víc cítím a prožívám to, co prožívají kuřačky. Možná o to víc mě kuřačky ještě víc přitahují. A koneckonců - ve dvou se lépe kouří a vychutnává a myslím, že to může podpořit víc i smyslnější okamžiky.

Nejvíc samozřejmě ovšem záleží na štěstí každého z nás, pro sebe a navzájem - to přeji vždy všem.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Předchozí

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků