Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Hádanka...

Příspěvekod larry » úterý 10. 4. 2007 14:13

Asi před 13 lety jsem cestoval rychlíkem.
Jelikož kouřím a kuřačky mám v oblibě, sedl jsem si do kupé, kde kouřila starší paní kolem 55 let a jedna mladší dáma - pohledná blondýna kolem 25 let, delší vlasy s platinovým nádechem.
Byla jednoduše a elegantně oblečená. Bílý svetřík, rifle, bílé vyšší kozačky bez podpatku, s sebou měla hnědý kožený trochu otahaný kufřík.
Styl naznačoval, že ráda dražší kvalitní věci a že je nosí, i když je na nich znát trochu opotřebení.
Kouřila PRINCE LIGHT, zapalovala si každých 15 - 20 minut a opravdu náležitě si je vychutnávala.
Protože jsme se dali nějak během cesty všichni spolu do řeči, leccos jsem se dozvěděl.
Starší paní byla učitelka již v důchodu a sama nahodila téma poškozování si zdraví tabákem za svého celkem hlubokého labužnického potahování.
Bavili jsme se o kouření v jiných zemích, kouření mládeže, drogách, cenách cigaret a jejich škodlivosti, prostě dobré téma.
Blondýna prokázala vysokou znalost chemie, takže jsem se dost přiučil.
Sama se prý naučila kouřit na zemědělské brigádě až jako poslední holka ze třídy někdy v 18 letech. Kouření prý asi nikdy nenechá, moc jí chutná a proto si kupuje kvalitní cigarety. Zkusila nedávno mentolové PRINCE, vytáhla krabičku za den a bolela jí pak hlava. Prý by se asi měly mentolky prokládat s normálními cigaretami.
Bavila se velmi přirozeně, její značná inteligence byla zjevná.
Cesta mi rychle utekla. Škoda, klidně bych takto cestoval déle.
V Praze jsem se s dámami rozloučil. Měl jsem perfektní náladu.
Blondýna na mně udělala takový dojem, že jsem ji měl stále před očima.

Za pár dní mi napadlo místo Peter vyzkoušet ty PRINCE.
Dopadlo to tak, že si je kupuji dodnes...

Léta plynula a já měl blondýnu dost často stále před očima - byla opravdu mnoha věcmi vyjímečná.

Počátkem roku 2004 jsem ji uviděl.
Na obrazovce...
Nemohl jsem se mýlit.
Byla to ONA...
Tehdy ji ještě mnoho lidí neznalo.

Dnes je situace jiná...
-------------------------
???
larry
uživatel
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2007

Příspěvekod muryru » úterý 10. 4. 2007 17:28

Larry,vítej. děkuju, tleskám za krásný popis zážitku a přemýšlím kdo by to mohl být. Po půl hodině mě něco napadlo a vypadá to, že by to mohla být trefa do černého.... Topolánkova milenka LUCIE TALMANOVÁ?
(Věk by zhruba odpovídal, kuřačkou je, blondýna taky, je inteligentní, studovala chemii, v roce 2004 jí málokdo narozdíl ode dnes znal.)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 10. 4. 2007 21:46

Původně jsem chtěl napsat už odpoledne, o tom, jak mě nikdo nenapadá - že je to tím, jak nemám takový detailní vhled mezi známé lidi. Ale jak napsal muryru, tak mě to zaujalo (političku jsem nečekal) a dal jsem se do hledání googlem, co se dá zjistit, o Lucii. Až tenhle odkaz:

http://ona.idnes.cz/diskuse.asp?iddisku ... na_ony_jup

diskuze pod rozhovorem o ní, mě přesvědčil o tom, že muryru má pravdu, v jednom z příspěvků je naprosto nezávisle řeč i cigaretách Prince... A je to! Všechny ostatní indície taky pasují. I to, že začla být známější tak v posledních třech letech.

Díky Larry, za super příspěvek a zážitek, opravdu nádhera!

Muryru - myslím, že bychom Lucii měli zařadit mezi české kuřácké celebrity... Má můj hlas číslo 1. Souhlasím s tím, že je to "miss poslanecké sněmovny" a mně osobně se líbí... Její kouření jsem už sice sledoval, ale až dnes mi došlo, že sem patří, i na naše fórum.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 10. 4. 2007 21:49

Co jsem četl někdy na podzim, tak prý kouří asi 5 denně, v duchu citace článku "jak sama přiznává". Reálně to asi je jinak a asi kdoví jak teď, když je těhotná.

Nenapíšem jí a nepošlem odkaz na fórum? :-) Možná by jí to potěšilo a povzbudilo, když ve sněmovně brání přísnějším protikuřáckým zákonům. :-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 10. 4. 2007 22:15

Taky jsem o jejím kouření leccos četl, ale fotky, kde by byla s cigaretou, jsem nikde nenašel. Je to pěkná ženská, líbí se mi, určitě miss naší politiky, pokud budou fotky, dostane se na "černé" stránky, myslíš, že bych jí měl (i když nemáme fotky) zařadit i do hlasování o nejpřitažlivější českou kuřačku-celebritu? Zatím tam jsou ty, u kterých máme fotky.
Jinak v těhotenství nekouří, ale četl jsem nedávno, že si občas i těhotná nějakou tu výjimečnou cigaretku, dvě, dá. Takže určitě po porodu zase začne...:)
Ale nějak kontaktovat bych si zrovna ji asi netroufnul...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod andrew » úterý 10. 4. 2007 22:42

"....těším se, až budu moc opět kouřit. Dokonce se mi zdají i kuřácké sny."

TALMANOVÁ NA HRAD!

http://ona.idnes.cz/lucie-talmanova-je- ... na_ony_jup
andrew
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 25. 3. 2007

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník