Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod PetraTyl » pondělí 2. 1. 2023 18:35

Zajímavá diskuze vám povím. Já sama si myslím, že někdy je lepší když to má asi máma pod kontrolou než když dítě kouří tajně bůh ví kde a bůh ví s jakou partičkou.
PetraTyl
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 2. 1. 2023
Kouření: pravidelně
Počet denně: 30
Značky: LM, Davidoff, Marlboro

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Natálie » pátek 17. 3. 2023 10:40

Dobrý den, náhodou jsem narazila na tyto stránky. Já takové štěstí nikdy neměla aby mě máma učila kouřit. Jsem z nekuřácké rodiny a to tvrdě nekuřácké a myslím že až moc slušňácké. Závidím všem co popisují jak je někdo naučil kouřit. Zkoušel někdo začínat na nahřívaném tabáku nebo IQOS? Jde tak začít kouřit? Jak je to nejlepší?
Natálie
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 17. 3. 2023
Kouření: pravidelně
Počet denně: 5

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod Gabka » pátek 17. 3. 2023 18:11

Ahoj, na IQOS asi začít kouřit jde, ale podle mě je to blbost. Nikotin to sice dává, ale s cigaretami se to nedá srovnat. Mě taky neučila kouřit maminka, ale nebylo na tom nic složitého. Začínala jsem v partě a starší kamarádky mi řekly, jak mám správně potahovat. Takže nejlepší podle mě je si koupit normální cigarety, pro začátek asi nějaké lehčí. A zkusit si zapálit, sama uvidíš, jestli ti to zachutná hned nebo si tělo bude muset na nikotin zvyknout. A určitě znáš nějakou kuřačku, která ti řekne, jestli děláš všechno správně :). Věřím, že všechno zvládneš a je fajn, že tě kouření láká i přes postoj tvojí rodiny. Nebo spíš právě proto? :D Že ti o cigaretách tak dlouho říkali strašné věci, až si řekla, že právě proto musíš začít? :D
Gabka
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Žena
Registrován: 29. 1. 2023
Bydliště: Ostrava
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: P&S black, Winston

Re: Je nejlepší učitelkou kouření vlastní maminka?

Příspěvekod trexton » sobota 25. 3. 2023 12:18

Ahoj Natálko. Vítám Tě tady mezi milovníky tabáku a chválím Tvé rozhodnutí začít kouřit. IQOS je asi opravdu hloupost, jak už zde píše Gabka, neobsahuje tolik nikotinu, který Ti bude jako kuřačce tak moc chutnat a dělat Ti po celý život moc dobře po těle a duši a na který se budeš již brzy velmi těšit mnohokrát za den. Kup si třeba lehká LM (modrá), nebo bílé Davidoff a prostě začni. Z vlastní zkušenosti, které jsem nabyl při učení kouření mnoha žen a dívek, mohu doporučit ale nejvíce zlatá Marlbora, nebo bílá. Obsahují látky, co pomohou kouzelnému nikotinu se rychle dostat tam kam má a jsou opravdu i chutné. Důležité je vydržet, s cigaretkami se skamarádíš rychle, čím jsi mladší, tím rychleji. Vydržet a opakovaně si zapalovat, do doby nežli Tě cigaretky sami začnou volat a budeš mít po nich touhu. Může zkrátka chvilku trvat, nežli si na sebe zvyknete, proto je důležité opakovaně si zapalovat a to si spojit s nějakým rituálem, činností, atd. Těšení přijde a budeš si to opravdu užívat. Držím palečky a písni jak pokračuješ, díky.
trexton
VIP uživatel
 
Příspěvky: 47
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 8. 11. 2007
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník