Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Jaký druh "kuřiva" u ženy preferujete?

Cigarety
56
97%
Doutníky
0
Žádná hlasování
Dýmku
0
Žádná hlasování
Vodní dýmku
0
Žádná hlasování
Jointa
2
3%
 
Celkem hlasů : 58

Co se Vám líbí, když žena kouří

Příspěvekod Kasoun » pondělí 11. 2. 2008 10:21

Antaric mě přivedl na myšlenku nového hlasování. Zkusím toto téma poněkud rozvést. Mě osobně se líbí, když žena kouří cigarety. Nejsem příliš příznivcem doutníků, dýmek, natožpak trávy, která mi u dívky přijde naprosto asexuální ... :-( A jak jste na tom Vy ostatní? Líbí se Vám u dívek také jen kouření cigaret, nebo preferujete jiný zdroj dýmu vycházejícího z něžných dívčích úst ??? :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » pondělí 11. 2. 2008 10:55

Tak jednoznačně jednoznačně cigarety - a už jsme v jiné anketě rozebírali i favorizované typy cigaret, musím říct, že jsem dost alergický na tenké cigarety (slimky, ultralehké) u žen, s kterými jsou bohužel k vidění čím dál tím častěji a mě prostě nepřijdou zdaleka tak erotické jako klasické cigarety - dokonce po pár pokusech jsem se rozhodl již žádnou kuřačku s tenkou cigaretou již nefotit!
Ale klasické cigarety jsou každopádně mým jednoznačně nejoblíbenějším kuřivem u dívek a žen.

K dalším možnostem:
doutník - za sexy ho považuju, ale beru ho spíš jako "sváteční" záležitost, patřící do lepší restaurace nebo do intimity soukromí (může zpestřit i sexuální radovánky)

dýmka - absolutně se k ženě nehodí, ani ťuk
vodní dýmka - není to prostě ono, nic mi to neříká
joint - záleží na typu kuřačky, už jsem viděl hodně pěkných holek, které byly sexy i s jointem, i když často je opravdu spíše asexuální. asi je to lepší než dýmka, ale rozhodně holky kuřte cigarety a ne trávu!!!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 11. 2. 2008 11:29

Myslím, že v anketě budou asi jednoznačně vítězit cigarety :-) Připojuju se víceméně k tomu, co jste už oba napsali. U mě asi bych to rozložil následovně - přednost mají cigarety, pak malý odstup, potom jointy (i proto, co to s ženama a dívkama dělá, i pro intimní chvíle - vím, o čem mluvím...). samozřejmě trávu vnímám spíš o příležitostech, nikoli o předmětu denní spotřeby (to už pak má myslím i jiné dopady).

Potom dlouho nic, nic a pak všechno to ostatní - doutníky a tak. Vodní dýmka mi přijde spíš jako aktuálně módní záležitost, psychologicky mi to přijde jako náhražka drogy, v tom smyslu, že se někam jde, někde se je a je tam příležitost pro něco. Tak je to "vodárna", vypadá to mnohem nevinněji a neškodněji než jakákoli droga. Podle diskuzních fór mi přišlo, že holky často si dávají vodárnu, ale klasické cigarety jinak nekouří.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod drevo » úterý 12. 2. 2008 19:44

Hlasuji pro cigarety. Cigaretu beru u ženy jako elegantní doplněk - něco navíc, co ale k dámě patří. Cokoli ostatního (doutník, dýmka) u mě vzbuzuje spíše opačné pocity.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Preferuji cigarety

Příspěvekod lisacek » čtvrtek 28. 2. 2008 16:23

U žen preferuji cigarety ale ty klasické s oranžovým filtrem. Tenké náhražky to není ono. Miluji způsob jakým drží cigaretu a jak krásně natahují a vypouštějí kouř.
lisacek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 93
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 11. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 1
Značky: LM

Příspěvekod bubakus » čtvrtek 28. 2. 2008 20:44

JJ a ještě se mi líbí když cigáro dokouří až úplně do filtru a pak ledabyle odhodí vajglík
bubakus
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 2. 2008

Druh kuřiva

Příspěvekod tom » čtvrtek 28. 2. 2008 21:02

Jsem taky jednoznačně pro cigarety - ty klasické, bílé, s oranžovým filtrem. Ať už normální délky nebo ty delší.
tom
uživatel
 
Příspěvky: 37
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2007

Příspěvekod demeter6230 » pondělí 15. 12. 2008 11:26

Ja jsem hlasoval pro jointa. Jednoznačně k ženě patří cigarata ale tráva je tráva. Dýmka určitě ne.doutník je takový sváteční.
demeter6230
uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2008
Bydliště: Mlada Boleslav

Příspěvekod antaric » úterý 16. 12. 2008 17:20

demeter6230: Joint, nakonec proč ne :-) Nepatřím sám mezi ty, které by to extra přitahovalo, na druhou stranu nemám námitek, může se druhým líbit a přitahovat víc než cigareta. (A určitě můj relativně volný pohled ovlivňuje i to, že malou zkušenost s trávou mám.)

U mě ale vede jednoznačně cigareta, asi by se o tom dalo psát víc, ale primárně asi proto, že je to naprosto běžná součást každodenního dne a života. Joint i další věci jako dýmka či doutník jsou spíš opravdu sváteční záležitostí. Ostatně jsem to už psal i v příspěvku výše :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 16. 12. 2008 19:12

No, mě teda joint ke krásné slečně nebo dámě moc nesedí, nic proti tomu, ale oproti cigaretám, ale i doutníku, mi joint přijde nejméně
sexy.
Bohužel si narozdíl od antarica myslím, že pro určitou subkulturu mladých lidí je joint častou záležitostí, a rozhodně na holky se špekem v ruce
nikterak zálibně se nedívám.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » středa 17. 12. 2008 9:50

Plně se připojuji k Murryru. Ačkoliv jsem celoživotní kuřák, marihuanu a ani jinou drogu jsem nikdy nezkusil.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » středa 17. 12. 2008 10:26

Já bych to trochu upřesnil, nejspíš jsem to nenapsal tak, jak jsem chtěl, aby to vyznělo. Joint nevnímám nijak sexy, nijak zvlášť estetická záležitost to není (oproti cigaretě), nevyhledávám, ani se na to zálibně nedívám. Pouze a jen tím, že jsem trávu zkusil, vím o jejích účincích a prožitcích (které už ani příliš nesouvisí s naším tématem).

Chtěl jsem říct, že chápu, že se může špek některým ostatním líbit a přitahovat, byť (a nebo právě proto) se to pojí s jakousi řekněme subkulturou (ke které sám žádný vztah nemám). Řekněme, že je to jiné patro vnímání - ostatně, odpůrci kouření by nás kuřáky klasických cigaret mohli snadno spojovat taky s jakousi subkulturou (ač se za ni nepovažujeme). Proto má určitá empatie k těm jointům, měření stejným metrem. Chci tím tupit i určité přímé a ostré předsudky, kdy bychom jedno přijímali (cigarety) a druhé odsuzovali (jointy). Přitom z určitého pohledu a nadhledu můžu jít z hlediska společenského klimatu o "totéž" (droga, škodlivost atd.).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod demeter6230 » středa 17. 12. 2008 11:28

Někomu se, ale může líbit jen to, jak žena kouř vydechuje. A pak nikdo nepozna, z ceho je to dym. Muze to byt cigareta, joint nebo i dymka. Z vlastni zkusenosti ale vim, ze spek da vic koure nez cigareta. Neni to pak pekne, kdyz zene z ust stoupa 30sekund dym? Muze si snim pekne hrat. Tvorit treba kolecka atd... Nechci zde propagovat marihuanu. Cigareta je kazdodenni vec. Kazdemu se libi neco jineho. Me taky vic berou klasicke ciga ale kdyz holka ma speka tak se taky rad podivam.
demeter6230
uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2008
Bydliště: Mlada Boleslav

Příspěvekod muryru » středa 17. 12. 2008 11:55

demeter, antaric: ale jo, to je naprosto v pořádku. i proto vznikla tahle anketa, aby ukázala různé pohledy...
já se naopak často pohyboval v prostředích, kde bylo kouření trávy samozřejmostí už v dobách, kdy ještě nebylo masově rozšířeno mezi mládeží - rockové kluby,
dožívající původní český underground, apod.,
byť sám trávu k životu nepotřebuju (byť jsem samozřejmě ozkoušel), kolem
mě se hulilo a hulí často (i když poslední roky se už v tomto prostředí
zdaleka tolik nepohybuju), ale málokdy jsem byl hulící slečnou fascinován.
To už by musela hodně, hodně bodovat svým ženstvím, ženskou přitažlivostí, dráždit něčím jiným.
ale paradoxně - ač jsem měl celý život osobní účastí blíž k alternativní kultuře, mě daleko víc imponovaly načinčané diskotékové slečinky, případně z nich vzešlé dámičky a dámy. Ale je to jen povrchní - ty nejzajímavější příslušnice ženského pohlaví, které jsem poznal, byly asi mimo obě zmiňované protichůdné subkultury.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » středa 17. 12. 2008 12:01

A ještě k tomu vydechování kouře - tak to se asi líbí asi každému milovníku kuřaček, ale určitě rád u toho vidím i tu estetickou cigaretu v té ruce.
Všimněte si, že když fotím kuřačky, a jejich vyfukování kouře - nikdy nechybí i záběr na cigaretu v ruce, bez toho by to nebylo ono..
a nepřirozený mohutný dým (třeba z vodní dýmky), sice vypadá efektně, ale někdy platí že méně je více. jsem asi konzervativní, vyzdvihující naprostou klasiku - ta mě kdysi očarovala, a to ostatní i včetně třeba
doutníku, jsou experimenty, které se mi mohou líbit a často i líbí, ale pro mě především patří do úst ženy klasická cigareta :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 19:29

Jednoznačně cigarety... A nejhezčí je, když má žena na sobě minisukni, lehkou halenku, lodičky, je navoněná a její vůni krásně dolaďuje pach právě dokouřené cigarety.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod anaru » pondělí 7. 9. 2009 15:31

Take jednoznacne preferuji u zen cigarety a to nejlepe s bilym filtrem,prijde mi to nejvice sexy a elegantni,hned potom slimky a pak az klasicke se zlutym filtrem,to vidim u zen jako kdyz uz jine nejsou a jak se rika lepsi tyto nez zadny:-) a co me na druhou stranu da se rici skoro odpuzuje,tak je obtiskla rtenka na filtru,to me prijde uprimne blee,ikdyz jsem se tady setkal vylozene s priznivci toho to,ale samozrejme proti gustu zadny dysputat:-)
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod rray30 » pondělí 7. 9. 2009 18:19

anaru: No jo, ale když holka běžně nosí namalované rty (což se myslím spoustě mužů - nejen tady - může líbit), tak je ten otisk rtěnky na filtru v podstatě nevyhnutelný. :-) Snad kromě neslíbatelné rtěnky, ale to je spíš jen dohad... Jinak mně ten otisk sexy přijde a myslím, že to k pěkným kuřačkám patří.
U žen preferuju jednoznačně cigarety - slimky na prvním místě. Nebo dlouhé s bílým filtrem. Je to elegantní a sexy, takže naprostý souhlas. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod anaru » pondělí 7. 9. 2009 20:08

rryy30:Jsem rad,ze mame podobny vkus.S tou rtenkou asi takhle:mam sam rad zvyraznene rty,ale "nekolika" milimetrova vrstva rtenky uz mi tak sexy neprijde,mozna na nejake zvirazneni kvuli treba foceni,ale v beznem zivote pro me teda ne.Mam rad decentnost a to prakticky ve vsech smerech.
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pondělí 7. 9. 2009 20:16

Jo, ke krásné ženě patří dlouhá bílá cigareta ,popřípadě i ze žlutým filtrem ,ale to mě tak už zas moc nebere.Nedávno jsem viděl nejaké ukrajinky nebo co to byla za verbež kouřily takové tlusté cigarety bez filtru,flusaly přitom na zem a ten nehorázný smrad no prostě hnus.Byly tam i tři pěkné holčiny ale ty to nezáchranily.Každopádně tam musí být při kouření elegance.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Další

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron