Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Jaký druh "kuřiva" u ženy preferujete?

Cigarety
56
97%
Doutníky
0
Žádná hlasování
Dýmku
0
Žádná hlasování
Vodní dýmku
0
Žádná hlasování
Jointa
2
3%
 
Celkem hlasů : 58

Příspěvekod antaric » pondělí 7. 9. 2009 21:09

anaru píše:rryy30:Jsem rad,ze mame podobny vkus.S tou rtenkou asi takhle:mam sam rad zvyraznene rty,ale "nekolika" milimetrova vrstva rtenky uz mi tak sexy neprijde,mozna na nejake zvirazneni kvuli treba foceni,ale v beznem zivote pro me teda ne.Mam rad decentnost a to prakticky ve vsech smerech.

I když vím, že se výrazné rty a rtěnka mnohým líbí, také spíš v tomto směru patřím k těm, kteří mají raději decentnost a jemnost. Otisk rtěnky na filtru moc ocenit neumím. Jen jako důkaz, že danou cigaretu kouřila žena (nejspíš) :-))
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » pondělí 7. 9. 2009 21:11

:-) Tak několikamilimetrový nános asi na mysli autor neměl :-))). Decentně, samozřejmě. Hlavně, aby jí to slušelo.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » pondělí 7. 9. 2009 21:19

Zažil jsem kuřačky, které si neustále stěžovaly na to, jak pořád musí doplňovat rtěnkou vrstvu, protože se pořád otiskávala na filtr cigarety - když hodně kouřily :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 7. 9. 2009 21:40

Mě se tedy rtěnka na filtru hodně líbí, pokud je žena nalíčená, je pěkné, když zanechá svůj otisk.
A naopak nemám moc rád slimky, mám rád klasické cigarety s žlutým, případně na druhém místě bílým filtrem...u žen.
Každý máme prostě jiný názor a vkus, a to je dobře - od toho forum je.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod anaru » pondělí 7. 9. 2009 22:04

Muryru:presne od toho je lidka fantazie a nazory ruzna,jinak by ten svet byl sakra jednobarevnej:-)
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod antaric » úterý 8. 9. 2009 11:33

Mně se líbí, jak po téhle diskuzi nemám vůbec přehled, co se komu detailech líbí - nejrůznější kombinace :-) Dá se ale říct, že v průměru se nám všem z toho líbí všechno :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod anaru » úterý 8. 9. 2009 11:53

Antaricu:ted si na to kapnul,mozna to bude tim,ze kdyz nekdo z nas se snazi napsat co se mu opravdu libi na kurackach,tak i na neco zapomene a pri diskusi mu dalsi clenove tehle supr stranek svym nazorem neco pripomenou a on samozrejmne pak dale souhlasi:-))
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod siolaaduob » středa 16. 9. 2009 0:57

Před několika lety jsem někde v americkém časopise četl anketu o přitažlivosti žen a dívek. A bylo to naprosto jednoznačné. Zdravý muž se za přitažlivou ženou, dívkou otočí, za nezajímavou ne. A podle té ankety to všechno bylo podobně jako tady: přes sedmdesát procent se otočí za štíhlou, k tomu namalovaná dostala dalších nějakých 10, v lodičkách s vysokým podpatkem k tomu ještě víc a cigareta to potom dorazila tak jako tady skoro na 100% a to přes intenzivní americkou protikuřáckou kampaň. Takže jsou si muži na celém světě asi skoro zajedno. Jo a když se někomu nelíbí otisk rtěnky na cigaretě, je to jeho věc. Mně se naopak líbí, čím víc, tím líp. De gustibus non disputandum est.
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Předchozí

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron