Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Který z prvních tří avatarů se vám líbí nejvíce?

Avatar Kasoun
4
18%
Avatar muryru
7
32%
Avatar antaric
8
36%
žádný se mi nelíbí, volil bych jiný
1
5%
používání avatarů se mi nelíbí
2
9%
 
Celkem hlasů : 22

Který z prvních tří avatarů se vám líbí nejvíce?

Příspěvekod antaric » sobota 23. 2. 2008 18:21

V pátek 22.2.2008 jsem aktivoval pro každého možnost si v profilu nastavit svůj obrázek-ikonu, resp. správně řečeno avatara. Ten se pak zobrazuje v příspěvcích vlevo pod jménem uživatele a je i součást profilu.

První tuto možnost využil Kasoun, který mě ke zprovoznění dovedl svým návrhem, zatím využili možnost nastavit si avatara ještě dva lidé - muryru a já. Napadlo mě udělat malou anketu, který ze tří prvních avatarů se vám líbí nejvíce :-) Nechci tím rozproudit žádný flamewar, jen vás prostě zapojit :-) Možná je to i minisoutěž o to, který avatar nejlépe vystihuje téma smoking fetish a mohl by být i určitou "ikonou" stránek.

Hlasováním chci současně upozornit, že avatara si můžete nastavit i vy a tím se prezentovat současně spolu s příspěvky zde na fóru.

Kasoun: Obrázek

muryru: Obrázek

antaric: Obrázek
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » sobota 23. 2. 2008 23:19

No...já budu trošku kontroverzní - musím se přiznat, že jsem si zatím na ně tady u nás zatím nezvykl...přijdou mi trošku rušivé, ale na správným fóru většinou mají být, takže proč ne??

antaric: Můj avatar byl určen spíše namátkou, co bylo nejdřív po ruce
na vyzkoušení (ale Monica Bellucci je moje velká oblíbenkyně), určitě
neměl být definitivní...což bude jedině v případě, že tu tvou minianketku vyhraju :) Trošku jsi mě touhle anketou (bez předchozíé domluvy) zaskočil a překvapil, ale budiž, jak říkám už výše - proč ne?
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » sobota 23. 2. 2008 23:29

Já jsem trochu tušil, že Tě zaskočím, spíš to mělo být oživení diskuze o avatarech než vlastní soutěž-nesoutěž. Výsledkem nemá být v podstatě nic, žádný výsledek.
Že avataři působí trochu rušivě, souhlas, trochu barevně narušení. Ale je to možná i otázka zvyku - je to příliš nově.
Na rozdíl od Tebe jsem celkem přesně věděl, jakou fotku chci jako avatara použít :-) U Tebe ale, pokud jsi "sáhnul po první", pak jsi sáhnul velice dobře, chválím!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » sobota 23. 2. 2008 23:33

no..já už jsem tenhle avatar totiž měl na nějakým jiným fóru a měl jsem ho po ruce :)))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník